Sevgilimden utanıyorum çünkü benden çok daha zengin ve babam onların bahçelerine bakıyor

Benim babam bahçe işleriyle ilgilenen tipik bir Anadolu insanı canım babam. Sevgilimin babası ise fabrikaları olan, döviz büroları olan bir insan onu da severim.

Ne biliyim ya benim babamın sevgilimin babasının bahçesine bakması tuhaf geliyor maddiyat giriyor işin içine sonuçta

harika bir okulda okuyorum mezun olunca işsiz de kalmam

anlamışsınızdır beni ne yapmalıyım? ayrılsam mı? :(((((((((

sevgilim beni seviyor ben de onu seviyorum umarım soğumaz beyler siz sevgilimin yerinde olsaydınız?

0|0
210

En İyi Kız Görüşü

• beyleri bilmem ama ben cevap vereyim hatta soru sorayım. sevgilin okuyor mu ?

0|0
    0|0
    • evet :)

• haha aynen harikasın :DDDD

• eveeeeeeeeetttttttttttt :DDD

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• arada çok para farkı varsa, ne sen onun seni gerçekten sevdiğine emin olabilirsin, ne de o senin sevdiğine emin olabilir..

0|0
    0|0
  • insanları paraya göre yargılamak cok yanlış olur şu söz anlatır herşeyi ..Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok. seni biün aşağılarsa para lafı ederse yüzüne bakma ama adamsa şımarık zübbe değilse zengınlıgını on plana cıkartmaz..

0|0
    0|0
  • hmm bende fakir oldugumdan çogu kişiyle çıkmıyorum =_= kızların fakir olamsı normalde fakri erkek sıkıntı be hacım..

0|0
    0|0
  • Utanmana gerek yok bence. Ama asla peşinde koştuğunu belli etme derim. O senin peşinde koşan taraf olsun. Ağırlığını belli et ilişkide

0|0
    0|0
  • çokkkkk saçmalıyorsun baban alnının teriyle para kazanıyor sizin için ama sevgilin ve ailesi biliyor mu onların ne düşündüğü önemli değil fakirlik suç değil ki onlardan utanıyorsun

0|0
    0|0
  • Sevgilin senden utanıyomu peki hiç böyle bişey hissettinmi

0|0
    0|0
  • Zengin olan taraf erkek tarafıysa ve eğitim düzeyleri de yakınsa pek sorun olmuyor :)

0|0
    0|0
  • Her bir tartışmanızda ezikler seni bence zorda olsa uzakdur .

0|0
    0|0
  • Hayır tam tersi ailende iyi bir aileyse ailesinide tanıyorum bu devirde iyi bir aile kızı bulmak kolay değil der daha çok bağlanırdım evlilik düşüncesi daha çok olgunlaşırdı kafamda

0|0
    0|0
  • aynı türk filmleri gibi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadın zengin erkek fakirse sorun ama kız fakir erkek zenginse çok sorun değil gibi duruyor.

Ama genede bence davul dengi dengine çalar bence ileride sorun olur maalesef:(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;