Düzceden ankaraya acaba nasıl bir şehirdir ankara?

ankara nasıl bir şehirdir kiralar ne kadar merkezde olmak istiyorum orada voleybol ve futbol hakemliği yapıcam kendimi geliştirmek için

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen senin görüşüne kalmış seven çok sever sevmeyen nefret eder. Kiralar 500 den başlar Her bütceye göre insanın yaşayabildiği bir şehir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ankara oldukca duzenlı bır sehırdır.eglencelıdır.azda olsa kesfedılecek cogu yerı vardır.

memur sehrıdır : ) moderndır.şıktır.kıralar degıskendır.ankarada merkez dıye bırsey yoktur.yakın mesafeler vardır.sevecegını umuyorum bol sans

0|0
    0|0
  • mis gibi şehirdir Ankara. temelli taşın bence (:

0|0
    0|0
  • güzel ve düzenli bir şehirdir,tamamen yerleşmeyi düşünün bence

ama kiralar pahalı biraz,gerçi istanbuldaki kadar değil tabi

0|0
    0|0
    • hım anladım bakıcaz yerleşme konusunda üniyi bitirdim orda kendimi geliştirmek istiyorum hakemlik üzerine

• hayırlısı...

• aynen öyle ya polatlı çok uzakmış merkeze orda arkadaşım var ama metro var mıordan merkeze ve kaç dakika sürer

Erkekler Ne Diyor 4

• 500 TL diyebilirsin kira için.

0|0
    0|0
  • ankara emin ol türkiyede yaşayabileceğin en güzel şehirlerden biri. insanları dobra dır ama geneli kro ve maço gibi gözükür ( sonuçta ankaralı cafcaflı arabası ) sosyal yerleri gerçekten çok bol ve güzel. kızlarıda bir o kadar çekicidir emin ol :D kışın soğuktur yazın sıcak olmaz pek ama güneşi çok fena yakar antalyadan beterdir diyelibirm. sonuçta başkent güzel olmazmı. ama gerçekten büyük bir şehir alışman zaman alabilir ^^

0|0
    0|0
  • bence temelliye taşın. orası ucuz. küçük ama güzel yer göl var piknik yeri falan biz her hafta sonu giderdik polatlıdan :D

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin gardaş angaraya :D merkez diye bişey yok heryer otobüsle taş çatlasın 45 dk 1 saat.Olmadı metro var.Bütçene göre değişir kiralar.Eğer tasarruf ediyim diyosan çinçinden gecekondu bile tutabilirsin ama benim sana tavsiyem keçiörende felan oturmandır 400 lira felan kira verirsin veya 1+1 ara internette belki daha ucuza gelir.Yok para derdim yok diyosan çayyoluna kadar yolun var.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;