Suç Fenerbahçelilerin mi? galatasaray-chelsea maçıyla ilgili!!!

yıllar önce fenerbahçemiz büyük bir başarı yakalamış ceyrek finalde chelsea i 2-1 yenmişti hatırlıcaksını.. o maçtan bi, gün önce chelseyi çiçeklerle karşılayan GALATASARAYLI taraftarlara karşı sessizliğimizi koruduk bişey demedik.. ama bugün de çıkmışlar neden bizi desteklemiyorsunuz diyorlar ...Bende CHELSEA yı desteklemediğimize dua etmeliler... en azından çiçeklerle karşılamadık ülkemize ilk rakip takımı karşılama başarısını gösteren galatasaylı taraftarların yaptıkalrından sonra diğer bütün takımların taraftarlarıda artık onlar gibi rakip takımı karşılamaya maçlarda rakip takımın trübününe bağırmaya gittiler.. buna FENERBAHÇEMİN bazı taraftarlarıda dahil... bunun başlandıcını başlatan GS taraftarı utanmıcak da ben bugğün GS yi desteklemediğim için mi utanıcam.. sonuna kadar haklıyız kimse kusura bakmasın!

Güncellemeler:
o yüzden bugün GS yi desteklemediğim gibi CHELSEA yıda desteklemiyroum zaten! bizim rengimiz maça göre değişmez SARI VE LACİVETTİR hep

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yapan fenerli kadar yapan galatasaraylida sucludur.

Su dusmanligi bir assaniz cok iyi olacak, sana degil lafim, orataya atiyorum. Sonucta Avrupada takimlar Turkiyeyi temsil ediyor.

0|0
    0|0
    • bende onu diyroum işte TÜRKİYEDE BÖLE BİŞİ YOKTU İLK YABANCI TAKIMI TEZAVRATLARLA GALATASARAY KARŞILADI UNUTMAYALIM

• ne 2-3 kendini bilmezi yaa:D öyle olsa 2 3 kendini bilmez fenerbahçe taraftarı da real madrid atkısıyla reali desteklemeye girti onlara şerefsiz diyroum ben benim dediğim GS kendi sitesinden chelsea başarılar diledi haberin varmı? yok o zaman boşa konuşuyrouz seninle

• Ben genelde oynanan futbol ile ilgilenirim, kimin ne dedigi ile degil. Zaten Galatasaray yonetiminindende memnun degilim, o yuzden yapmislardir diyecek lafim yok. Ben karsiyim boyle ayrima, her turk takimi destegi hak eder.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Baya aptal bir şey yazmışsın sanki her Galatasaraylı sizin desteğinize ihtiyaç duyuyor da, s.olun gidin size mi kaldık sen bunu da unutma sizin de taraftarlarınızdan Chelsea maçı için deli gibi bilet arayanlar oluyor o zamanlar çiçeklerle karşıladığımız gibi bu sefer de Welcome to Hell atkılarıyla karşıladık sen neyin kafasındasın adamlar maç bittikten sonra daha önce hiç böyle bir atmosfer görmemiştik diyerek hayranlıklarını dile getiriyorlar siz hale elizabeth

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sözde şike soruşturmasından sonra, soruşturmanın siyasi olduğu gözle görülür bir durumda iken Fenerbahçe'yi uefa'ya şikayet eden zihniyeti desteklememi kimse beklemesin, istemesin. Daha önce kim kimi karşılamış ilgilenmeden Türk takımlarını destekliyordum. Bu gece Chelsea'nin kazanmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Nkfvass ozamamn

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;