Akşam ki Galatasaray-Chelsea maçına 4 saatten az kaldı sizce bu kura nasıl sonuçlanır?

Akşam ki Galatasaray-Chelsea maçına 4 saatten az kaldı sizce bu kura nasıl sonuçlanır? maçın skorunu veya nasıl olacağını sormuyorum sizce bu kurada kim eleyen kim elenen olur? ilk maç az-çok bişeyleri belli eder ama tabi bu 2 maçlık bir kura sizce tur sonunda gülen taraf kim olur?

Güncellemeler:
Galatasaray-1 chelsea-1 iyi oynayan taraf az bir farka Galatasaraydı olsun canları sağ olsun ingilterede sonuna kadar kovalanmalı tur

0|0
615

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• selçuk inan umut bulut atar renktaş :))) 2-0

3|3
    0|0
  • Yeneceğimizden emindim ama ilk yarı oyuncularda acayip bir heyecan gördüm ve o heyecanla bir hata yaptı Eboue telafisi olmayan yine de sağolsun onun canı da kolay bir maç değildi Schalke maçını bir hatırlamak ve hatırlatmak gerekir tur bizimdir!

0|1
    0|0
  • kalbim galatasaraydan yana arenada gol atarlarsa sesim kısılana kadar bagırmak istiyorum :)

0|4
    0|1
  • galatasaray alsın :)

0|1
    0|0
  • Galatasarayım bu turu geçecekk insallahh. Umudumuz güvenimiz tam :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Chelea bir adım önde ama inşaALLAH GS kazanır dplasmanada işimize gelen koru alır geliriz temennim bu yönde

0|1
    0|0
  • Hiç belli olmaz ya. Futbolcuların konsantrasyonuna, morellerine bakar. Chelsea daha deneyimli bir takım ancak bu yine de Chelsea'nın turu geçeceğini göstermez. Galatasaray'da forvet hattında problem olduğunu düşünüyorum. Eğer ileri hatta olan futbolcular düzgün oynayabilir ise Galatasaray'ın turu geçmesi çok zor değil. Ancak ne olursa olsun Chelsea çok iyi bir takım, dikkat edilmeli.

0|1
    0|0
  • Galatasaray bu turu geçer.

1|1
    0|0
  • Gol var oynadım.

0|2
    0|0
  • 2-2 biticek

0|1
    0|0
  • Tabikide galatasarayim turu geçsin isterim. Lakin chelsea bizden daha iyi oynuyor. İngiltere liginde şampiyonluğa oynuyor, Son UEFA Avrupa Ligi şampiyonu. Yani küçümsenemez bir takim. Umuyorumki 2.kez real madrid vakasi yaşanmaz.

0|1
    0|0
  • İnşallah iyi bir skor alıp burada turu garantileriz.

1|1
    0|0
  • arsenal 2 yedi city 2 yedi dün meanchseterde 2 yedi bakalım chealse ne yiyecek :D

0|1
    0|0
  • bi fenerbahçeli olarak galatasaraydan yanayım. elin gavuru yeneceğine benim milletimin takımı yensin. ama zor bir maç. galatasaray 2-1 yenilecek gibi me geliyor ama galatasarayın bu turu geçeceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray 2- 1 Chelsea

0|0
    0|0
  • tur şansaları eşit bence

0|0
    0|0
  • maçın skoru 2-1

0|0
    0|0
  • osasunalıyım ama chelsea eler

0|0
    1|0
  • ikinci yarının sonlarında sahaya taraftar girecek

0|0
    0|0
  • chelsea sahaya gömer cinconu

0|0
    0|1
    • Galatasaray anlaşılan bu akşam sadece chelseanin ödünü koparmamış korkudan altına kaçırmadın dimi Gs yener diye ama merak etme İngiltere tur bizim

Yükleniyor... ;