Arkadaşlar sevgilime günaydın mesajları bunlardan hangisini atıyım ?

sizce hangisini yollayım ? sizde örnekler verirseniz sevinirim

1. gecenin soğuğunda sensizliğe çığlık olur sesim gökyüzündeki yıldızlardan daha çok sana olan sevgim bu sabahda senin için aralandı gözlerim günaydın benim biricik sevgilim

2.Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana, güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma günaydın benim biricik aşkıma

3.Her Güne Senin Yanında Uyanamasamda Senin Nefesini Hissedemesemde Kokunu İçime Çekemesemde GüzeI GözIerini Göremesemde Her Zaman KaIbindeyim SevgiIim Seni Çok Seviyorum Günaydın ÖmrümKaynak

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kadar romantik bir erkeksin :)

-Normalde böyle mesajlar yollar mısın sevgiline. Bizimkiler sadece günaydın aşkım der kısa keser :D

gecenin soğuğunda sensizliğe çığlık olur sesim gökyüzündeki yıldızlardan daha çok sana olan sevgim bu sabahda senin için aralandı gözlerim günaydın benim biricik sevgilim

0|0
    0|0
    • normalde bundan daha güzel mesajlar yollarım :) bazen sevgilim romantikliğimden bıkıyor o derece :D

• saol :) allahta sizi mutlu mesut etsin :)

• Günaydın hayatım yaz gönder yahu bunlar ne böyle.

0|0
    0|0
    • bu sabah o beni güzel romantik bir mesajla uyandırdı bende onu öyle uyandırmak istiyorum :)

• hacı neresi arabesk ya :D güzel değilmi sen onu söyle :D

• Değil işte onu söylüyorum:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;