Sizce burak yılmaza istanbulun anahtarı verilmelimi?

Sizce burak yılmaza istanbulun anahtarı verilmelimi?

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Siyaseti futbola sokmak bir sizin işiniz bir de Beşiktaş'ın işi zaten emin ol yolsuzluklar ve emek hırsızlığı tamamen sizin kulübünüze aittir

0|0
    0|1
  • bence İstanbul'un anahtarı bana verilmeli İstanbul benim olmalı...

0|0
    0|0
    • iyide ben vermiyorumki bu anahtarı :)

• tekrar teşekkür ederim iyi geceler...

• bende teşekkür eder iyi geceler.

• verilsin sorun değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İçindeki Galatasaray düşmanlığı o kadar çok ilerlermişki hergün Galatasaray ile ilgili sorular açıp saçmalıyorsun Hırsızlık ve yolsuzluk Fenerbahçe kulübüne mahsustur

5|3
    0|2
    • işte en iyi cevap

• tamam işte bende dans dedim sen başka tarafından anlayıp saldırganlık yaptın sesimin fazla çıkmassıının nedeni beni çok eğlendirdin akşam akşam çok güldüm o yüzden fazla çıkmıştır kusura bakma işini çok iyi yapıyorsun aynı melonun dansı gibi :)))

• oww baroş kızdı çok korktum valla neyse sen sakinleş merak etme gerçekleri söylemem artık masal okurum sana kızacağını bilmiyordum pardon

• şimdi ben dicemki akşam maçınız var onunla alakalı soru sorsan GS GS ya da oyuncuları fenerliler GS soruları baya çoğaldı :) Sen dicenki hesabı sana verim o yüzden bişe demiyorum :)) Buraka gelince evet bazı hatalı davranışları var ama bence çok iyi futbolcu..

2|1
    0|0
    • dün sordum ayriyetten gsliler bugun çok agresif sorulara bakarsan anlarsın ayriyetten ben hesabı verim sen yönet dedimde onu kötü amaçla söylemedim :)

• Adamın galatasarayla zoru var hala anlamadın mı sen :D yarası olan gocunur hesabı

• senin fenerle zorun varki fenerlilerin trabzonda linç edilmesine iyi gözüyle bakıyorsun .)

• son 2 yılın gol kralı karakterli başarılı avrupaya karşı Türkiyeyi Galatasaray formasıyla iyi temsil ediyor adaylarından biri olmasına kimse şaşırmaz

2|2
    0|4
  • Türkiyenin en çirkef oyuncuları demiyorum bakın karaktersiz oyuncuları genelde galatasarayda olur,önceden hagi,hasan şaş,hakan ünsal,okan buruk,bülent korkmaz,vedat inceefe vardı şimdide,eboue,burak,melo,drogba gibi karakteri 0 olan futbolcular mevcut. ee hocaları fatih terim olunca oyuncularının çirkef olmaması mümkünmü ?

0|3
    4|4
  • Burak da kim oluyormuş ki? Onu futbolcu diye oynatan zaten bir kere takım değil. Bu da tabii gs oluyor. Diyecek söz yok :)

0|1
    1|2
    • sen dua etde anahtarı vermesinler hacı vallahi bu bizim sonumuz olur :D

• Yok vermezler ya. Ama şimdi bu anahtarı almazsam çok hastayım ölüyorum numarası falan yapar alır yine. Böyle de bir karakter yani.

• aynen katılıyorum sorma :))

• Bence tayyoşun kanı kaynamıştır burağa ilerleyen zamanlarda milletvekili yapabilir :D

0|2
    5|5
    • la beni neden milletvekili yapmıyorlar ya birazda ben sömürsem ülkeyi :)))

• Bak ben sana seviyesiz konuşmuyorum ama sen bana seviyesiz bir şekilde konuşuyorsun ve kendi kalitenide bir nevi belli etmiş oluyorsun burada alt tarafı bir futbol konusu tartışıyoruz senin eğlendirmeme gerek yok sen zaten kendi halinde eğlenen bir insan görüntüsü veriyorsun

• Ben sesim senin kadar yüksek çıkmıyor sen gerçek nedir bence onu öğren sanırım sözlükteki anlamını pek bilmiyorsun

• ona layık verılecek baska bıseylerde var

0|1
    1|2
  • verilmemeli :)

0|0
    0|1
  • hıc bır sey layık degıl ona bencıl futbolcu

0|0
    0|0
  • aman

0|0
    0|0