Bana bir kadın anlatın desem, cümleye nasıl başlardınız?

Size bu kadını anlatsam ne anlarsınız. Sahi ne anlarsınız? Işığı en az renkli camlar kadar kıran gözlerden bahsediyorum. Sarkastik olmak istemiyorum ama bana ne anladığınızı bir çırpıda özet geçin. Öndeki arabanın camından fırlatılan poşetin ön camıma bir güzel yapışması, beni kör etmesi ve direksiyonu kırmam kadar ani olsun. Birden olsun ki sular kesilsin, durulanmadan yaşamayı öğreneyim. Anlatsam inanmazsınız. Bir yokuş çıkışı var ki, adamlar arabalarının tekerlerinin altına büyük tuğlalar koyar; o asla kaymaz. Elleri şurasındadır bir dörtyol ağzında öpüşmek denince. Anlatsam dersiniz ki bırak artık bu kadar üç boyutlu düşünmeyi ve elimdekilere odaklan sana ne aldım. Bir plak, biraz underground ve bozdurulmuş paralar. Bir sigara alımında bozdurulmuş paralar. -ki paralar en güzel sigara alırken bozdurulurlar. Omuz yuvarlağı önemlidir, kol saatleri gereksiz ve insanların derileri saydam olsaydı, bağırsaklarına ve akciğerlerine rağmen, o’nu yine severdim.

Pazar gününün yarattığı etki ve verdiği yetkiye dayanarak, bugünü TSM günü ilan ediyorum. link

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Mücevher takmamıştı ama gözleri vardı...

2|0
    0|3

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ceyhun Yılmaz'ın bir şiiri ile başlardım sanırım.

sevdiğim ikinci kadınsın sen,

ilkini sevmeye mecburdum.

çok iyiliği oldu bana,

ve hayatımda hiçbir mecburiyeti onun kadar sevmedim,

sevdiğim ikinci kadınsın sen!

ilkinin yerini alman mümkün değil,

o öğretti bana sevmeyi,

o öğretmese sevemezdim seni bile,

inan o tuttuğu için ellerimden,

yürümeyi öğrendim, koşabildim sana.

onun gözlerine benzediği için gözlerin,

alamadım gözlerimi senden,

sana aşığım, seni seviyorum.

sevdiğim ikinci kadınsın sen!

hayatım boyunca omuzumda taşıyorum onu,

ve sen her sabahımdasın,

kıskanma

alfabede bile senin adının baş harfi ondan sonra gelir,

kalbim şimdi senin,

onun kadar sev beni kafi

o doğurdu, sen öldürme!

1|0
    0|3
  • Bir kadin nasil.bir kadin hasta atesli yatarken siz basinizda bekleyen siz uyandiginizda gulumseyerek size bakan ve karnin acikmis belli deyip en sevdiginiz yemegi yapan size kizmis olsa bile daima evden cikarken birseyini unutmadin degilmi diye soran bir kadin iste

Ne demis Zeki Müren-Anne Anne Annecigim

1|0
    1|3
  • Ah derim..

Annem derim..

Ondan daha güzeli, daha tatlısı daha iyisi yoktur..

Allah ona daha çok uzun ömürler versin beni bu yaşımda bırakıp gitmesin, giderse kendimi öldürürüm.

2|1
    0|3
  • Al bakalım senin için okeyden kaldırdım bu dörtlüyü link asddsfdsfgf

1|1
    0|3
  • https://www.youtube.com/watch?v=KZqsRhFkHZM cümleye bu linkle başlarım ve noktayı koyarım .

1|0
    0|3
  • 1|0
    0|3
  • Bir varmış bir yokmuş...

1|0
    0|3
  • link ötesi yok o bir melek...

1|0
    0|2
  • Juli sen her soru sordugunda resmen roman yazıyorsun : )

Panel'i komle kapsiyor yazıların ki eminim yetmedigi icin mecburiyetten kesiyorsun..

Aslında ufku genis birine benziyorsun kitap yazmayı dene basarı seviyen iyi olabilir..: )

1|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 2

• Annem. Daha yüzlerine baktığım ilk saniyede gülümserim insanlara. Ama sadece anneme ilk baktığımda gülümseyemiyorum. Sadece bakıyorum ona. Dalıp gidiyorum. Gülümsememi hakeden en önemli insan olduğunu hatırlıyorum sonra, tebessüm etmeye başlıyorum. Sadece annem, her şey boş geliyor.

1|2
    0|0
  • Yazardım da telefondan çok zor oluyor...

1|1
    0|0
Yükleniyor...