Galatasaray galibiyeti, Beşiktaş malubiyeti hak etti mi?

maçın hakkı beraberlik gibi duruyor siz ne diyeceksiniz.

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• GS'liyim ama bjk daha iyi oynadı. kazansaydı hakederek kazanmış olacaktı

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• penaltı olmasaydı berabere olacaklardı evet

0|1
    1|1
  • bize moral lazımdı

0|0
    0|0
  • Beraberlik daha haklı bir skor olurdu bence ama yine de kazandık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Maçın hakkı beraberlikti GS yi uzun yıllardır yani şu son 3 senede hiç böle kötü izlemedim 2. yarı 3 top yapamadılar Beşiktaş fırsat tepti denebilir GS çok kötüydü hatta son 3 yılın en kötüsü kaybettiği maçlarda bile bukadar kötü görmemiştim tuhaf..

0|0
    0|0
    • Almeida'ya kadar gitmeye gerek yok salak Dany ilk yarım saat orta sahayı geçemeyen, 4 pas üst üste yapamayan gol atmaya hiç niyeti olmayan Galatasaray'a penaltıyı hediye etmese maç çok farklı olurdu. Beraberlikle geçen her dakika bizim lehimize olacaktı. Galatasaray'ın ikinci yarıda bulduğu kontraları biz bulurduk.

• GS ne kontrası bulduki Drogbanın önü boş adam koşmuyo Burak kanatta değilde forvet oynasa bulurduk ama

• Maçın hakkı beraberlikti.

0|2
    2|0
    • Aynen öleydi hatta bana sorarsan BJK daha iyiydi GS yi son 3 senede bukadar kötü görmemiştim 2. yarı 3 pas yapamadılar BJK bence böle yakalamışken vurmalıydı Almeida 2. yarının hemen başında golü atsa GS afallardıki ztn sahada geziniyo gibiydiler..

• gs hakketmedi

0|1
    0|1
  • beşiktaş beraberliği hakketi galibiyetide saçma bir penaltı dany bir boklar çevirdi mağlup olduk yazık valla

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeye Şikeci diyenler 6S2nin penaltısını yaptırana baksın öyle konuşsunlar belki yüzleri kızarır, beşiktaş mağlubiyeti hal etmedi, ortada haksız kazanç var

0|0
    2|3
    • Siz daha danyi tanımıyosunuz daha neler yapıcak :) GS deyken daha beterlerini yapıyodu yenilgiye bahane :)

• İki taraftan hangisi daha çok hak etti diye sorarsan, Beşiktaş bir tık daha üstteydi bence ama maçın hakkı beraberlikti..

Zaten o "çok sıradışı" penaltı pozisyonu olmasa maçta gol olmazdı.

0|0
    0|0
  • gs li değilim ama Allah var maç gs nin hakkıydı

benim anlamadığım tek şey beşiktaşın yenilmeyi bu kadar kolay kabullenmesi

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;