Tolgay Arslan kadro dışı kaldı! Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

BEŞİKTAŞ JK'nin resmi açıklamasıyla Tolgay Ali Arslan ''Disiplinsiz'' davranışlar nedeniyle süresiz kadro dışı bırakıldı.

Süresiz kadro dışı bırakılmak: ''Takım oyunlarında, performans düşüklüğü sebebiyle maç kadrosuna girememe veya, disiplin uygulaması olarak bir nevi ceza olarak verilen ve herhangi bir maçlık değil, kadroya tekrar girme süresi belli olmayan, kadroya girememe durumudur.

Ceza olarak kadro dışı kalmada, takımla antrenmanlara katılmak da yasaktır. kadro dışı kalan sporcu, ya tek başına çalışır ya da b takımla idmanlara çıkar.''

Ah be Tolgay ah!!!
Tolgay Arslan kadro dışı kaldı! Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Güncellemeler:
Tolgay hakkında alınan bu kararın sebepleri oyuncunun alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle TFF'ye başvurması ve Medipol Başakşehir ile oynanan maçın devre arasında dürüm yemesi iddia olarak görünen sonuçlardan sadece. Kesinliği yok şu anda nedeninin...

0|1
319

En İyi Erkek Görüşleri

• işin aslı avrupaya gönderilmesi gereken kagıda yani borçsuzdur kağıdına imza atmaması yatıyor. Ödemeler konusunda yani kendi alacağı konusunda külübüyle anlaşamaması yatıyor.

tam bildiğim bir oyuncu değil ama disiplinsiz bir oyuncuda değil yani burda biraz da şenol güneşin içerde forma adaletini doğru tesis edememesinden kaynaklı futbolcuda bir inançsızlık oluşmuş. Benim gördügüm bu...

1|0
    1|2
    • Daha performans düşüklüğü, yönetime TÜRK parasında itiraz vs nedenleri var. O sadece görünürdeki sebep.

• doğru ikililerle oynatılmıyor adam...
      ama genel olarak bjk li oyuncuların perf düşüklük var
      bir tek istikrarlı olan medel...

• bide o portakallı gazozo şenol güneşi kovasalar tammadır

0|0
    0|2
    • Şenol GÜNEŞ'i şu anda hiç bir yere bırakmıyoruz kardeşim. Avunmayın boşuna.

En İyi Kız Görüşü

• Zaten Tolgay, ailecek Galatasaraylı.
    Gelsin Cimbom'a.. Oğuzhan'dan 150 kat iyi futbolcu. Rotasyonumuzda yer alır.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Disiplinsiz davranan kim olursa kadro dışı bırakılmalı ama takımda oynayacak adam kalmayacak bu gidişle.

1|0
    0|0
  • Dürüm degilde bisküvi yedigini iddia ediyodu tv de devre arasında soyunma odasında şenol güneşi
    görmüş bu da zaten beni almıcaksın oyuna hocam felan demiş ne kadar dogru bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Tolgay Oğuzhan’dan daha iyi olmasına rağmen hiç şans bulamadı. Oğuzhan PTT liginde ancak oynar. Bjk oyuncularına maaşlarını ödeyemiyor kriz büyük

1|0
    1|0
  • Formu oldukça düşükdü hiç şaşırmadım.
    @BCeren1903 Bana ulaşır mısın?

1|0
    0|0
  • Parasini odemeyip, sesini cikardigi icin kadro disi birakiyorlar.

0|0
    0|0
  • Hayat benim kalbimin kadrosundan çıkmış, bu ne ki...

1|0
    0|0
  • Dürüm yemek, parasini istemek kadro disi sebebiyse vay takinlarin haline...

0|0
    0|0
  • Etli pilav yemiş diyolar..

1|0
    0|0
    • Aynen Başakşehir maçının devre arasında dürüm söylemiş kendine:/ Yani dürüm iyidir hoştur da disiplinsizlik denen bişey var. Tabi bu dediğim gibi sadece görünürdeki sebep. İçerde neler oluyo merak ediyorum...

• Maç arası dürüm söyleyen salak değil mi bu

1|0
    0|1
  • dısıplınlı olsaydı oda

1|0
    0|0
  • Keşke böyle bir şey yaşanmasaydı

1|0
    0|0
  • Etli pilav yedi diye adam kadro dışı mı bırakılır.

0|0
    0|0
    • Sadece o yüzden değil. Daha performans düşüklüğü, yönetime TÜRK parasında itiraz vs nedenleri var. O sadece görünürdeki sebep.

• hak etmiştir

1|0
    0|0
  • Alakam olmaz

1|0
    0|0
  • Oğuzhan varken onun olması ilginç

1|0
    0|0
  • Çok önemli bir konumu acaba

1|0
    0|0