Ya lütfen ne anladıysanız yazın.

benım eskı sevgılım sınıftan bı cocuktan benı ekleyıp benı kahveye davet etmıstı yanı dırekt yazmıstı bana onun adına ama ben cevap vermemiştim.benım sadakatimi denemiş aklınca. 1 hafta öncede benımkı o arkadasında kalmış ve o arkadası o gece beni övmüş iyi bri felan diye benımkının de düşüncesi varmıs ama cesaret edip mesaj atamıyormuş o gece de mesaj atmış uyudun mu diye ama ne şanstır ki benim telefonum bozuktu o ara mesajı görmedim. ve sonra benımkının arkadasına benım arkadasım mesajı görmediğimi söylemiş ama o yok ona söylemiycem mesajı görmediğini barışmasınlar demiş. bu cocuk basta bizi barıstırmaya çalısıp neden sonra barısmamızı istemiyor ki? ne anladınız arkadaslar Allah aşkına bişey söyleyin. bunlar ne yapmaya çalısıyor ?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Mal ya senden hoşlanıyordur sevgiline seni övmeside ikili oynamıstır maksat aranızın olmayacagını dususndugu ıcındır senın onu sılıp ıstemedıgını dusunmustur o yuzden belkı

0|0
    0|0
    • o arkadas benım en yakın arkadasımla konusuyor,sevgılı olma durumundalar. kım benım onu istemediğimi düşünmüştür ?

• evet öyle demiş arkadasıma zaten. benımkının sevgılı olarak iyi biri olmayacagını, benım ondan daha iyi oldugumu felan söylemıs. ama anlamadıgım bastan nıye aramızı yapmaya çalısıp sonra barısmamızı ıstememış olması.

• ya sonucta arkadas onlar kalkıp senı kotulese foyası meydana cıkacak ama senı övse aranızı yapıoyrmus gıbı yapar ama ıstemz aranızın olmasını

Yükleniyor... ;