Hadi herkes hayata edebileceği en iyi küfürü gizli olarak etsin.

Sitem,efkar,dert,keder bütün olumsuzluklara karşı hayatın bize zulm ettiği her şeye karşı şeytanı güldürmeye ne dersiniz ? Hadi ben başlıyorum.Ben bu hayatın bana yaptığı tüm iyilik ve kötülük için taa anasının* sokayım.Sevgi için aşk için beklemek ve bekletilmek için HAYAT ananın* çam ağacı dikip gölgesinde bacını * !

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Seni bir s*kerim dolmuşta ayakta gidersin :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• "Hamd, âlemlerin Rabbi, merhametli olan, merhamet eden ve Din Günü’nün sahibi olan Allah’a mahsustur. (Allahım!) Ancak sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola, nimete erdirdiğin kimselerin, gazaba uğramayanların, sapmayanların yoluna eriştir. " AMİN (Fatiha)

''Küfürde yarışanlar seni üzmesin. Onlar, Allah'a hiç bir şekilde zarar veremezler. Allah onlara ahirette bir pay vermemek istiyor. Onlar için büyük bir azap vardır.'' (Ali İmran- 176)

2|0
    0|0
    • tövbe estafurullah bismillahirrahmanirrahim.

Senin oradaki küfür dediğin kafirleri kast eder.Biz elhamdülillah müslümanız.Eğer sen benim burada insanları küfüre teşvik ederek ayetle yüzüme çarpıyorsan bende bir ayna olarak;Ks'de takılmak bir boş vakit ve boş vakit için çok hadis ve ayet var.Burda paylaşmak istemiyorum.

• Hayır, küfür bana ters.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• SADASdas

sen şimdi müslümansındırda.

1|0
    0|0
    • hayırdır geren bişey mi war ?

• fitne dağıtmayamı geldin la yürü git

1|0
    0|0
    • :D çok günahkarsın*.:D

• bi s.git hayata küfretmeyi maharet sanıyosun bu yaptığını kınayınca ben günahkar oluyorum.Beyninin zeka soğancığına kepçeyle vururum senin git bir ceviz meviz yede zekan yeirne gelsin

• deşarj oluyorum idrak cücesi.Asıl*ip gitmesi gereken sensin mal sana zorla küfür mü ettireceğim..

• Level:1

Konu:1

Kayıt saati: 15:53

0|1
    0|0
  • ben onun uyumadığı geceleri s*keyim

mesaj attıgı telefounun dokunmatıiğini s*keyim

onunla konuşurken geçirdiği zamanını s*keyim

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;