Atatürk, Cumhuriyet sevmeyen çevrenizde ki insan (!) ve ya akrabalarınıza nasıl katlanabiliyorsunuz?

Örneğin dün 10 Kasımdı. Çok acı ve duygusal bir gündü. Ama hala 1 dk’lık sirenden bile rahatsız olan... Neyse anladınız. Örneğin sosyal medya da paylaşımlara bile tepkisiz olanlar... Sosyal medya herkesin ne olduğunu gayet belli eden bir
mecra.
Güncellemeler:
Bu siteyi Bimer’e şikayet edicem arkadaşlar. Aşağıda ki zavallı Atatürk’e hakaret ediyor onun yorumu kalkmıyor ama benim küfürüm kalkıyor öyle mi? Hesap verin sizde mi düşmansınız!

0|0
114

En İyi Erkek Görüşleri

• Çevremde bu tarz insanlar yok. Akrabalarımdan da yok. Ancak Atatürk'e hakaret furyası çıktığından beri sosyal medyada görüyorum. Cahiller en basit tabirle. Mesela senin sorunda biri 1937 meclis açılışında Atatürk'ün "gökten indiği zannedilen kitaplar" sözünü cımbızlamış, hiçbir müslüman sevmez filan demiş. Şimdi belli ki nutuk okumamış. Atatürk'ün konuşma dilini bilmiyor. O eleştirdiği konuşmanın tümünü de bilmiyor. Nasıl laf anlatacaksın ona? Mümkün değil. Duyduğun öfkeyi iyi anlıyorum ama boşver. Kendi karanlıklarında boğulsunlar.

1|1
    0|0
    • Ya şu adamı görüyor musunuz utanmaz cidden nasıl sakin kalıcam bunları asmak lazım öldürmek lazım ya bunlar ne sağlıyor bu ülkeye

• İşte bu senaryo bana tanıdık geliyor. Siz anladınız... Böyleleri hep bir şeyler yönetiyor. Bu site birazcık adamsa bu adamın hesabını iptal etmeli

• Ben Cimer’e şikayet ettim. Umarım ciddiye alırlar :) Sizce alırlar mı?

• katlanmıyorum. hepsinle selamı sebahı kestim. ne ölüme ne dirime, ne ölüsüne, ne dirisine. canı cehenneme...

1|0
    0|0
    • Akraba dahil mi?
      Peki sosyal medyada dün paylaşım yapmayanlar sinirinize dokunmadı mı?

• sana mesaj attım abi

• cevap verdim kardeşim.

En İyi Kız Görüşü

• Allahtan çevremde yok öyle birisi, olamaz da. Atama saygısı olmayan insanlara tahammülüm yok

1|0
    0|0
    • Akraba?
      Örneğin sosyal medyada paylaşım yapmayanlara ben ayar oluyorum ya. Dün saygıdan paylaş bari. 24 Haziran da salak salak paylaştılar ama

• Paylaşım yapmayan oluyor, ama ben bunları pek umursamam çünkü sosyal medyayı herkes sık kullanmak zorunda değil. Kullanan da zaten paylaşıyor çok şükür

• Çevrenizde ak çomar olmaması güzel :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevmeyenler zaten TÜRK togumu değil ithal togumdur.

1|1
    0|0
    • 10 Kasım da paylaşım yapmayanlara sinirlenir misiniz

• Nefret ediyorum ya...

• Nefret iyi birşey değildir ama ne yazık ki var öyleleri

• Cevrem de Atatürk e saygisizlik eden kimse yok sosyal Medya da gordugum de sinirleniyorum ama yapacak bir sey yok

1|0
    0|0
    • Sosyal medyada 10 Kasımla ilgili paylaşım yapmayanlara sinirlenir misiniz?

• Ben bazen saygı bile duyamıyorum

• Kisilik meselesi gorusune saygi duyuyorum

• saygı aynı zamanda ülkenin kültür seviyesinin göstergesi.

1|0
    0|0
    • Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Başkomutan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü sevmeyene saygı öyle mi?

• Al aşağıda bir tane çomar görüş yazmış dayan bakalım dayanabilyiosan

• yapacağın şeyi bil ve sabret en doğrusu bu

• Herkesin kendi tercihi, umrumda olmuyor böyle şeyler..

0|0
    0|1
    • Bu bir tercih değil, nankörlük, karaktersizlik.

• alayının mk amipten farkları yok gözümde

1|1
    0|0
    • Peki var mı çevrenizde

• yani yerine göre açmamak en iyisi. iş olsun okul olsun illa ki bu tarz insanlarla muhattap olmak zorunda kalıyorsun. ben kendi adıma mümkün olduğunca uzak duruyorum. zaten onlar da benden uzak duruyo 😄

• Harikasın❤️

• Atatürk u sevmeyen insanla ahbaplık etmem.

1|1
    0|0
    • Akraba?

• Yok ben gelemiyorum gerçek olduklarına inanamıyorum bak aşağıda

• Bilgisiz o yaşa gelmiş hala atatürk olmasaydı hangi rum kırması olurdu ya da yunan onu bilmiyen bir cahil umursama ya

• Katlanmıyorm, güzel şut çekiyorum.

1|0
    0|0
  • Sizin ben cibiliyeyitinizii s... :)

0|0
    0|3
  • Susam diyerek oguzhan uguru saygiyla aniyoruzzz

0|0
    0|0
  • Ben çok sıkıldım artık bu şeylerden ya

0|0
    0|0
    • Eee napim? 😂

• Peki akrabalarınız var mı bu konuda cahil olan? görüşüyor musunuz?

• Akrabalarla konuşmuyorum ben :) isterseniz özelden konuşalım :)

• Erkeklerden görüşlere devam
    2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...