Yardımcı olur musunzz??

selam arkadaslar simdi anlatcağım sey biraz cocukca belki ama kafama takıldı. sizde lütfen doğru düzgün yorumlar yapmayacaksanız yorum yapmayın cok rica edıyorum..

okulda bir cocuga bakıyordum ben . ve cocuktan hoslanıyordum. cocukta bana bakıyordu. ben oda hoslanıyor sandım. ama cocukla muhabbettimiz yok. her neyse . ben bakıyorda neden gelmıyor diye düşündm. heralde pasif falan dedım ve cocugu facede ekledım arkadasımın ısrarıyla ama cocuk bana yazmadı üstelik okulda bütün gün bana bakmasına rağmen. gitmiş baska bir kızın resimlerini falan beğenmiş bizim okuldan. bende sinirlenip sildim. silmem cocukca oldu tabi. ama bir yandanda bana bakmaya devam ediyor. hatta hoslandıgımıda anlamıs. arkadasına falan anlatmıs cünkü. ama tam olarak ne konustuklarını bilmiyorum. ama hoslandıgımı anlamıs sonuc olarak ve bana yazmadı buna rağmen ama hala bakmya devam ediyor üstelik başka biriyle cıkmaya basladı ve hala bakıyor. benım sorum şu; şimdi bunun baska bır arkadası var ve bana yazıyor gibi. bu cocugun o arkadasıyla cıksam daha mı cok rezil olurum sizce cocugun gözünde? yani bakıstıgım cocugun gözünde? yoksa yoo ne alaka cıkabilirsin diye mi düşünüyorsunz?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat çekmek istiyor olabilir fakat senin dikkatini çekmek için başka bir insanı bu kadar kolay kullana bilmesi çok korkunç ve afedersin çok aşşağlık bir şey. Silmen evet braz çocukca olmuş fakat sana tavsiyem sakın ama sakın sende onun durumuna düşüpde arkadaşıyla çıkma.

0|0
    0|0
    • yok ya dikkat cekmek değil bence. beni o kadar taktıgını sanmıyorum

• birde şöyle bir durum var komplo kurup rezil edebilirler ki bu en istemediğin şeydir eminim

• şu an çıkacağım çocuk öyle biri değil gibi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence fazla cılkını çıkarma o şahsiyet egosunu tatmin etmekle meşgul istediğini yapabileceği bir ülkede yaşıyorsun ayrıca 18 yaşını geçtiğinde baban karışamıyorsa onun senin hakkında ne düşündüğünün bence zerre kadar önemi yok

0|0
    0|0
    • çık mı diyorsun yani arkadasyla

• Onun kadar alçalmana gerek yok onun dikkatini çekmek için yaptığını anlayıp kendini daha fazla tatmin etmesinden başka bir işe yaramaz. Bence bakmayı kesmen yeter illede o illede o demiyorsan sana bakan daha masum ve daha çekingen gözleri ara :) ve ilkadımı kesinlikle karşı taraftan bekleme

Kızlar Ne Diyor 1

• Rezil olmak değil de yapma bence... çünkü anlattığına bakılırsa o çocuğa karşı gerçekten çok yoğun duygular hissetmişsin , şimdi arkadaşıyla çıkarsan onunla aynı ortamda olma ihtimaliniz yüksek olacak ve o zaman canın çok yanacak , aklında başkası yanında başkası olmaz... çocuğun arkadaşına da kendine de yazık etmiş olursun.. zamana bırak belki daha iyi biri çıkar karşına..

0|0
    0|0
    • yok ya artık bir şey hissetmiyorum çocuga karsı. benım su an tek derdim rezil olmıyım yani o. yoksa artık o cocuga karsı bır duygum kalmadı. hatta arkadasından hoslanıyorum bile diyebilirim.

Yükleniyor... ;