Artık uzun bir ilişki arıyorum

ort. ve lisede okulun en popi en güzel kızlarının arasındaydım.bende coğu cocukla çıktım artık lise bitiyor ve uzun bir ilişki arıyorum.bi sevdiğim cocuk var ama beni takmıo gibi ne zmn yaklaşsam o kaçıo sizce nasıl onu yakınlaşabilirim.diğer sorum ise cocuk uzun ilişki aramıo.ilişkimiz olursa nasıl uzun ilişki sağlıyabilirim.

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• işte sende benm gibi uzun ilişki hatta evlenmeye giden bir ilişki arıyorsun. tek fark öncemiz benim ilişkim 2 ya da 3 tane dir. o çocuğa gelince bence hiç sevgili olmayın dediğin gibi kısa ilişki arıyormuş ki böyle bir kavam yoktur kısa ilişki kullanılmış bir kız demektir bence . dahası kötü sonuçlar doğurabilir gelceğin için =(

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Saniyorum ki önce sen bir universiteyi kazan sonra iliski derdine düsersin

0|0
    0|0
    • son 1 senem

• üniversitedeyim saden son sınıfım =D 6 snedir calışıyorum ort baya yğksek buradan sonrada düşürmem

• hee anladim simdi ok okulun biter meslegin baslarsa sevgilinde olur ya bir ise gir hele acelen ne uzun iliski o zaman olur

• bence size ve düşüncenize uymayanı sizde takmamanız sonunda sen üzülürsün bile bile yani anlatabildimmi size işallah her şey kalbine göre olur

0|0
    0|0
    • ya öyle değil bir ara kardeş gibiydik sonra birden böyle oldu

• tamam ama sen ilerisi için istiyorsun ama o kişi gönul eylendirmek için aranızdaki fark bu işte

• işin zor çocuk için hayat hala laylay lom olduğu için ondan uzun ilişki bekleme, ummadığın anda bırakıp gider belki askere filan gidince o zaman anlar hayatın ne bo*tan olduğunu lise bitiyor diye uzun ilişkiyi niye düşünürsün ki üniversiteye gidince lisede yaşadığın gibi kısa süreli ilişkilere devam edersin :D

0|0
    0|0
  • sen uzun ilişki yaşayamazsın

tavugun dötü tövbe tutmazmış

0|0
    0|0
  • empoze edemezssin. ilişkinin uzunu kısası olmaz. yaşarsın, emek verirsin baktın olmuyor bırakırsın. ya da herşey güzeldir devam edersin. ömrü siz tayin edeceksiniz..

0|0
    0|0
  • uzun ilişkiyi sen seçemezsin o sana gelecek. rahat ve sabırlı ol. flörtüne ben uzun bir ilişki istiyorum gibi sözler kullanma. duruma göre zaten bir şeyler olur ;)

0|0
    0|0
  • Sevgili likte staj mı yaptım diyorsun tecrübe kazandm diyon yni :) cidi ilşki istyorsun diğer ilşkilrinın adı neydi :) ciddiyetsiz ilşimi idi :D

0|0
    0|0
    • AYNN ciddiyetsizdi hep 1-2 ay oldu 3-4 yıl olan arkadaşlarımı kızkanıyorum sevip bırakmak zor gelio uzun

• bizde 4 yıl sevdk o naptı bıraktı gitti

• keep searching...

0|0
    0|0
  • Güven sev ... Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • 22 yaşında lisemi bitiyor bu ne biçim tutarsızlık kavrayamadım.

0|0
    0|0
    • 23 yaşındayım 24 e giricem 4 senelik akıl ya =D

• yav he he tamam :D

• tamam 0D

• napcan uzun ilişkiyi devam 30 a kadar

0|0
    0|0
    • 23 oldum artık yeterrr =D

• esra erol reis var =D

• doğru diyosun azıcık dekolteyle türkiyenin bütün abazalarını stüdyoya toplarsın sende haklısın :)

• burda yok dışarı çık

0|0
    0|0
  • Uzun kısa affetme yakaladığını yaşa gitsin.

0|0
    0|0
  • Sende takma gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;