30 gün sonra öleceğinizi bileseydiniz 30 gününüzü nasıl geçirirdiniz?

30 gün sonra öleceğinizi bileseydiniz 30 gününüzü nasıl geçirirdiniz? vur patlasın cal oynasın mı, yoksa telafilerlemi ya da baska bir sekilde mi?

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• öleceğim son dakikaya kadar sevdiğim insanlarla beraber olurum. Son günlerimi mutlu geçirmek isterim. Ve söylemek istediğim ama söyleyemediğim herşeyi bağıra bağıra söylerdim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Anneme sarılırım kokusunu çekerm içime... Babama kardesıme sarılırım. Gider sevdiklerimi görürüm. Kırdıgım olduysa özür dilerim bütün kıyafetlerımı dağıtırım ne bileyim ya dusuncesi bile enteresan. Bir gn hepimiz öleceğiz ama böyle insanın son gunlerını dusunmesi acı verıyor.

0|0
    0|0
  • Otururum öylece

0|0
    0|0
  • evlenirdim

0|0
    0|0
  • hergün yatar kalkar tövbe ederim yeternce vur patlasın çal oynasın yapmışımdır zaten artıkda öbür taraf için hazırlanmak gerek

0|0
    0|0
  • 30 gun sonra olmek istemiyorum henuz gencim. Bu tarz hayallere bile girmek istemiyorum !

90 yasina kadar yasamak istiyorum...

0|1
    0|0
    • İnş. Ben de öyle.. Ama önemli olan sağlık, sıhhat içinde başkalarına yük olmadan o yaşlara erişebilmek.

• sevgilimi bizim eve alırım beraber yasarız ailem ben o sonrada ben ölür giderim

0|0
    0|0
  • Çok zor bir soru.İkilemde kaldım doğrusu:)

0|0
    0|0
  • Ben uyuyarak geçirirdim.

0|0
    0|0
  • 30 gün sonra öleceğimi bilsem açlıktan uykusuzluktan dayanamaz 30 gün bekleyemez ölürdüm

0|0
    0|0
  • aynı geçiririm.

0|0
    0|0
  • bişey yapmam..takdiri ilahi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok fazla bir farklılık olmazdı. Sadece sevdiğim kişiye 'Seni seviyordum' derdim ekstradan. :)

0|0
    0|0
  • kendimi insanlardan uzaklaştırır ibadetle geçirirdim. 30. gün olduğunda azrail bey hoş geldin lütfen acıtma derdim.

0|1
    0|0
  • Herşey aynı devam ederdi. Hatta 'hocam 30 gün fazla, yarına anlaşalım' diyebilirdim :))

0|0
    0|0
  • Matematik ve fizikle özgürce bir odaya kapanırdım çözülmedik soru bırakmaz çözülemeyecek sayısız denklem üretirdim.

0|0
    0|0
  • ölü taklidi yapın :((( bu soru sorulmasın artık lütfen yöneticilere sesleniyorum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;