Çok dikkatinizi çekip bir türlü başlayamayıp içinizde ukte kalan bir spor var mı?

Merhaba saygıdeğer arkadaşlar. Sporun her türlüsü dikkat çeker az da olsa ancak bazıları insanı böyle derinden etkiler, hep yapmak isteriz o sporu ama bir türlü de yapamayız başlangıcı :) sizinde bu tarz bir sorununuz oldu mu? Başlamak isteyip başlayamadığınız bir spor oldu mu?

Edit: ya bu yamaç paraşütü olayına acayip hevesliyim doğa sporlarında en çok ilgimi çeken etkinliklerden biri ancak bu şartlar ve yoğunlukta zor :( hep yapmak istedim bu sporu :(
Çok dikkatinizi çekip bir türlü başlayamayıp içinizde ukte kalan bir spor var mı?
Şöyle minnoş bir kız ile paraşüte binemedik kucak kucağa 😕

#Subarusti

1|0
2313

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Kesinlikle yapmanı tavsiye ederim. Aşırı eğlenceli.
    Sırada bungee jumping var...
    Fırsatım oldu ama cesaretim olmadı henüz bunun için 😬
    Cesaret is loading...
    yakında inşallah 😝

1|1
    0|0
  • Kick box ve fitness bir de paten sürmeyi biliyorum ama iyi değilim pek düşmekten korktuğum için hareket yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır, yok. Hayatım sporla geçiyor zaten.
    İlgi duyduğum her sporla ucundan kıyısından da olsa ilgileniyorum.

0|1
    1|0
  • Bende paraşüüüüt ama kesin ben yukardayken bir aksilik olur yere çakılırım o yüzden benim için sadece bir heves 😂

0|0
    0|0
    • Dene bence iyi bir pilot bul gerisi keyif eģlence baya keyifli.. tekrar tekrar istiyor insan

• İnan tahmin edebiliyorum ne kadar eğleneceğimi ama işte ya düşersem 🤔

• Bende de çook yükseklik korkusu vardı dağa tepeye çıkarken arabayla bacaklarım bir tuhaf oldu heycandan korkudan ama pes etmedim tepeye varınca korku azaldı kızların bile uctugunu gorunce ne var korkcak dedim ve hic korkmadım havada :) daha sonra tekrar uçtum.. umarım birgun uçaktan atlamak ta nasip olur.

• Futbol. En sonunda imkanım oldu yazıldım başladım sadece üç kere gidebildim sonra kaza geçirdim ve sakat kaldım bırakmak zorunda kaldım

0|0
    0|0
  • Daha 1 ay önce parasütle uctum. Cok güzeldi. Bende kullanabildim az bir süreligine. Baya eglencliydi ya. Yinr yaparim. Sirada bungee jumping var :D

0|0
    0|0
  • Paraşüt kesinlikle yükseklik korkun var 😐

0|3
    0|0
  • Muay thai, kung fu falan uzak doğu dövüşlerine bayılıyorum...

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|1
    0|0
  • Beraber binelim

0|0
    1|0
  • Mua tai kick boks

0|1
    0|0
  • Güreş

0|1
    0|0
  • Kick boks

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|1
    0|0
  • Okçuluk

0|0
    0|0
  • Spor seven biri değilim. Ah bu tembellik olmasa 😂

0|0
    0|0
  • Fitness.

0|0
    0|0
  • Kick boks yapmayı istiyorum

0|0
    0|0
  • Boks

0|0
    0|0
  • Hep buz patenine karşı ilgi duymuşumdur ama genellikle küçükken başlanılıyor

0|0
    0|0
  • Boks. Yamac parasutunu istiyorum ama ölürüm diye korkuyorum😂

0|0
    0|0
    • Ben boks yaptım sıra paraşütte

• Ya ben şanssız adamım bende aksilik çıkar :)

• O zaman yapma bir kaza cıkmasin

• Kick boks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Arada harnes var. Düşündüğün gibi Bir durum yok. 🙂

0|1
    0|0
  • İki kez yamaç paraşütü ile uçtum çook keyifliydi... skydive yani uçaktan atlamayıda cok istiyorum ama o daha bir cesaret işi :)

0|0
    0|0
  • Senin içinde spordan çok şöyle minnoş bir kız kalmış olmalı. Olabilir. Yadırgamadım ve anormal bir durum söz konusu değil.

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmek hep isterdim ama insanlar hep laf atıyor ondan içimde ukte kaldı.

0|0
    0|0
  • Kardeş öyle minnoş kızı bulalım da paraşüt olmasa da olur ajhsvsh

0|0
    0|0
  • Boks ve basketbol malesef türkiyede yetenekler farkedilmiyor

0|0
    0|0
  • Bangi camping

0|0
    0|0
  • Capoeira. Hep ilgim vardı ama zamanım yoktu.

0|0
    0|0
  • Yamaç paraşütü. Gözüm kesmiyor 😱😁

0|0
    0|0
  • Buz hokeyi.

0|0
    0|0
  • tam spor sayılır mı bilmiyorum ama airsoft

0|0
    0|0
  • parasut