Ağzınız kokacak diye damak zevkinizden vazgeçer misiniz?

Gerek iş, gerekse günlük hayatta acıktığınızı ve en sevdiğiniz yemeklerin sofrada olduğunuz düşünün, soğanlı sarımsaklı vs...

Ama yerseniz ağzınız kokacak... Bu durumda damak zevkinizden vazgeçer misiniz? Neden?

0|0
2110

En İyi Kız Görüşü

• Vazgeçmem. Sonrasında gerekli bakımı yaparım; dişlerimi fırçalarım ya da ağız temizleme suyu kullanırım, naneli sakız çiğnerim veya bir diş karanfil atarım ağzıma. Sonuç olarak ne yediğim anlaşılmaz bile.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Ne yalan söylüycem

geçmem

Yerim dışarıda çıkarım Milletin yüzünede hoohlarım Samimi olduklarımın tabi

zatn cevremdekilerde hayvan olduklarından Yadırganmıyorum

0|1
    0|0
  • Bir yere gideceksem yemem,insanlara saygısızlık olur.Ama evde olacaksam bol sarımsaklı yoğurtlu mantı yerim.

0|1
    0|0
    • İnsanlara neden saygısızlık olsun senin ne yediğin?

• Başkası sarımsak yedikten sonra dışarı çıktığında nasıl koktuğunu biliyorum...Metroda,tramwayda,otobüslerde.Mide bulandırıcı.Toplum içine çıkıyorsa bir insan dikkat etmeli bence.Bana yapılmasını istemem o yüzden de yapmam.

• Açıkçası hayır. Çünkü buna çözümüm var

Yedikten sonra bol miktarda ekmek tüketmek %95 oranında geçiriyor. Bi de naneli sakızımı ağzıma atarım. Iş tamam.

0|1
    0|0
  • Is hayatinda vazgecerim günlük hayatimda vazgecmem

0|1
    1|0
  • Sevgili yaptığımdan beri en sevdiğim acılı sucuğumu yiyemiyorum...

0|1
    0|0
  • Sofrada taze nane ya da maydonoz varsa vazgeçmem ama yoksa vazgeçerim. Çünkü mesela diş macunu sarımsağın kokusunu tam gideremiyor. İnsanları rahatsız etmemek damak zevkimden daha önemli, öyle de olmalı.

0|1
    0|0
  • tabii ki de hele ki önemli bir yere gidiyorsam :) düşün soğan yiyip gittiğini ? :D

0|1
    0|0
  • ağız kokusunu kim sever ya insanlara işkence çektirmek istemem yemekten vazgeçerim ya da gider dişlerimi fırçalarım

0|1
    0|0
  • Vazgeçerim doğal olarak her daim cantamda diş fırçam ve macunum olsa da günün her anı insanlarla diyalog halindeyiz ve bu utancı yaşamaktansa yememeyi tercih ederim :)

0|1
    0|0
    • Yahu insan yemek yedi diye neden utansın?

• Yemek yemekten utanmayı kastetmiyorum ki o ağız kokusunu karşındaki aldğında insan illa ister istemez kendini bir geri çekiyor bu bir utanc bence

• Hiç bir şey beni zevklerimden mahrum edemez. Titiz olduktan sonra zararı yok.

0|1
    0|0
  • evden çıkmadan önce koca 1 paket soğanlı cips yemiş olmam her şeyi açıklar.

0|1
    0|0
  • sömürürüm. ağzın kokusu her şekilde geçer sonuçta.

0|1
    0|0
  • Vazgecerim

0|1
    0|0
  • Vazgeçmem..

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Benim cantamda hep dis firçam ve macunum vardir ki :)

0|1
    0|0
  • Herkes ne mukemmelmis ya baksanıza...

Ben vazgecerim. Acık ve net.

0|1
    0|1
  • Hayır canım çekiyorsa kimseyi takmam..

Ama toplum içine giderken dikkat ederim.

0|1
    0|0
  • vazgeçerim

0|1
    0|0
  • yoo kim ne derse desin hem ben kokman valla mantıda yerim sarımsaklı sucukta yerim öyle fazla kıokmuyor at azına bir rocco strıp kokudan eser kalmıyor.şahin bir sucuk çıkarmış neymiş efendim sarımsak kokusuz illa değişik bişey yapackalar ya hey allahım ya sucuk yiyince öyle kokmuyor ayrıca.okulda yiyoz ya bana hiç gelmiyor koku falan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazen evet , bazen hayir. Aslinda bu , toplumun yukledeigi deger yargilari. Opusulmeyecekse cok cok onemli degil. Biraz nefea kontrolu, karanfil ve sakiz.. Ama opusulecekse de her iki jisi de yesib derim... İlla olmuyorsa tamam pes ettim. Yemeyiz olur biter...

0|1
    0|0
  • işyerinde diş fırçam ve diş macunum var, ofis ortamında genelde aynı şeyleri yediğimizden pek sorun olmaz.

Onun haricinde akşam dışarı çıkmayacaksam evde sorun etmem yerim vücudun onlara da ihtiyacı var.

0|1
    1|0
    • Hiç kilo sorunum yok çok şükür

Olsa da size düşmez bunu düşünmek.

• evli değilim ama olsaydım şayet ve o gece bir ekşın yaşanacaksa onun hürmetine yemeyebilirim

onun haricinde cok pis yerim

0_0

0|1
    0|0
  • Gecen gun hayvan gibi yedik sonra yeni birsey denedik arkadaslarla:) ismi sakiz:)) kullanmani siddetle tavsiye ederim:)

0|1
    0|0
  • Millete rahatsızlık vermek istemem.Ayrıca buradan metrobüs kullananlara sesleniyorum.Sabah dişinizi fırçalayın abicim ya :)

0|1
    0|1
  • eğer yemekten sonra dışarı çıkacağım kesin ise yemem değilse hiç acımam

0|1
    0|0
  • Vazgecmem yemegın yanında sogan yerim..

Agzımız kokucaksa fırcalarız gecer kokusu..

0|1
    0|0
  • hayır vazgecmem

0|1
    0|0
  • özellikle ağzım koksun diye sarımsaklı yerim.

0|1
    0|0
  • Tereddütte kaldığım bir durum başıma böyle bir olay gelmişti gece rakı sofrasında bol sarımsaklı haydari ve çeşit çeşit bulunan yiyecekleri yedikten sonra ertesi günü işe gitmiştim patronum metan gazı kokuyor deyince tüm arkadaşlarım kahkaha atmıştı.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;