*fenerbahçe çok şanslı değil mi?

tamam güçlü bir kadrosu var ilk yarı çok güzel oynadılar ama bu şans olmasaydı Şu an bjkın 10 puan arkasındaydı

çıkıp aslanlar gibi kazandıkları maça birşey demem tebrik ederim ama böyle saçma salak gollerle maç kazanınca yuh diyorum

sizcede fener biraz şansa gelmedi mi bu puana

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer Mancini sezon başında takımın başına gelseydi ya da TFF ve Hükümet Galatasaray´a tuzak kurup Fatih Terim´i ayartmasalardı Galatasaray geçtiğimiz 2 sezon olduğu gibi şimdi 10 puan farkla liderdi

2|2
    1|1
    • ya hala fatih terime suç atıyorsunuz ya pes fatih terim varken ronaldolu real madride kafa tutmaya çalıştı ama 6-0 yedi mancini zamanında ise kapandı yenme şansı yoktu aman fark az olsun dedi ronaldosuz realden 4 yedi bu mu güzel hali gsın.eğer bu sene gs şampiyon olmayacaksa tek sebebi ünal aysal ve ekibidir.

• Arkadaş Fatih Terim gitmeseydi kalsaydıda öndeydik göndericekselerde en başltan mancini gelseydide liderdik diyo yanlış anlamışın

• Ben Fatih Terime yaptığı hocalık hakkında eleştirmiyorum kimsede eleştiremez zaten benim burada Fatih Terime kızgınlığım geçen sene küfür ettiği, ben bu insanlarla sonuna kadar mücadele edececeğim dediği adamlarla bu sene iş birliği yapmasına kırıldım ayrıca Mancinide çok iyi bir Teknik direktör sezon başında takımın başına gelseydi daha farklı olurdu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ne derseniz deyin bugün fenerbahçe eze eze yendi :)

1|1
    1|4
    • 10 kişilik takım 1-0 dan 1-1 yapıyor sonra şansa gol atıyor fener ve eziyor :)sen başka maçı izledin herhalde

• hala maçı izlemeden diyor tamam tamam :)

• Tekmeleye tekmeyele yendiniz .

• o şans değil şike ;)

1|2
    1|1
    • şike olduğunu düşünmüyorum resmen defans oyuncusunun mallığı

• 1|1
    0|1
  • hemde çok şanslı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şans ve hakem faktoruyle kazanmayı bildiler.

1|2
    1|1
  • ne şansı resmen hakem verdi işte

1|1
    0|1
  • hayır bugünkü hakem maçı resmen fb formasıyla yönetti alvesin futboldan uzaklaştırılması gereken bir pozisyonda atmadı onların oyuncusu haksız yere atıldı gecen hafta hakem ufak bir hata yaptığında nasıl ortalığı karıstırmışlardı bugün niye yoklar?

1|1
    0|1
  • son dakika gollerimizi şike saysınlar sizde kurtulursunuz :D

0|1
    0|1
  • Ne Şansı Kardeşim ? İlk yarı kötü oynadık 2. yarı %100 bastırdık maça,pozisyonlarda bulduk rakip 10 kişi kalıncada golü bulduk.Ve kazandık.

0|1
    0|1
    • 2. golün teknik yorumu nedir süper bir kesme mi yoksa bekirin müthiş araya koşusu mu nedir yani o golde fb % kaç etkiliydi.ilk gol tamam emre aldı bekletmeden çok zor bir şut çıkardı süper bir gol attı lafım yok.kasımpaşanın golünde de adam ortayı açtı vurdu kafayı gol peki fbnin 2 golü aynı mı

• bunu bir galatasaraylımı diyor ?

0|1
    0|2
  • nedense fenerbahce kazandıgı zaman denılıyor bu laflar sadece

1|0
    1|3
Yükleniyor... ;