Gerçekten arkadaşım diyebilceniz kaç kişi var?

Tanıdım tüm arkadaşlar kendilerini düşünen bencil,işine gelince dışarı cıkan, işine gelince iş yapan, herzaman bencil , aptal, oluyorlar neden antalyada düzgün bir arkadaş bulunmuyor yaw , gerçekten arkadaş diyebilceniz kaç kişi var ? benim 1000 tane arkadaşım var ama 1 tane bile Arkadaşım yok.

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir elin parmaklarını geçmez.

0|1
    0|0
  • arkadaş dediklerimden kazık yemeye alıştığımdan beri yanlızlıga aşığım

0|2
    0|0
  • gercek hayatta 2 şu sitede de 2 tane gercek arkadaşım var.. her türlü yanımda olduklarını biliyorum.. zor günümde benimleydiler.. ^^

0|1
    0|0
  • Bir zamanlar o kadar çok arkadaşım vardı ki, müzikle uğraştığım için. Sadece grup arkadaşlarımı gerçek arkadaş olarak görürdüm 4 5 kişi.. Taa ki arkamdan kötü sözler söyleyene dek.

İnsanlar kendilerini geçte olsa fark ettiriyorlar. Karakterlerini .. Ondan sonra soğudum insanlardan. Çünkü bıktım artık arkadaşım sandıklarımın arkamdan atıp tutmasından. Madem beni bir araç olarak görüyorlar, ben de bu saatten sonra onları eğlenmelik tipler olarak görür, gülüp eglendikten sonra tekmeyi koyarım diye düşünüyorum. Lakin gerçekten dostum diyebileceğim tek bir kişi var. O da erkek zaten. Genelde arkadaşlarımda erkektir, kızlara pek güvenmiyorum ki kızlarda bana pek sıcak bakmazlar. Belki onlara benzemiyorum bilemiyorum ama anlaşamayız işte. O dostum dediğim kişi ile müzik grubu sayesinde tanıştık. Her şeyimi anlattım. Kötü zamanımda yanımda olan tek insan diyebilirim. Bende onun için öyleyim. kendisi şu sıralar biraz bozdu ama ben onu doğru yola sokmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
    • Arkadaşını kaybetme , bulmak zor

• Herkese değer verme sonra pişman olursun ben çok yaşadım

• Bu saatten sonra zaten kimseye güvenemem ki. Onca kazıktan sonra zor. Ama arkadaşım dediğim ve güvendiğim insan varsa o benim için bir kardeştir aslında

• 00000000000000000000000000000000000000000000 :(

0|2
    0|0
  • Hic arkadasim yok hic arkadasim yok hicbiriyle sohbet etmek istemiyorum karsilasmak istemiyorum selam vermek istemiyorum kafami ceviriyorum gorunce hicbiri kafa dengim degil boyle daha iyi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bnm hic arkadasm yok arkadsm olmadi hic bilmiyorm o duyguyu hic

0|1
    0|0
  • 2-3 kişi falan

0|0
    0|0
  • 1 kişi

.

0|0
    0|0
  • simdinin insanlari hep boyle

0|1
    0|0
  • aynı senin gibiyim bende büssürü var arkadaşım okulda olsun çevrede olsun kendimden başkasına güvenmiyorum .

0|1
    0|0
    • güvenirim ama güvenemiyorum , ne kadar zor bişey arkadaş bulmak :S

• Kaçı adam o 100 kişiden onlardan bol var bızdede

• İşte onu demek istiyorum dostum en yakın arkadaşın bile vuruyor arkandan emin ol tek başına kralsın

Yükleniyor... ;