Saçlarıma napayım bilemedim

Benim daçakrım kıvırcık her ekim ayı kestiririm ama bu ay kuaför mal gibi kesti ve okulun kaşar popisi benle dalga geçiyo düzleştirsem hep saçım yıpranır çıt çıt ta aldım 350 tl ye biraz değişik duruyo az belli olsada sizce ne yapayım?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• amaan sen takma başkalarını eninde sonunda uzamıycakmı zaten senin de dediğin gibi bir ... ın sözüne mi bakıyorsun boşver takma sen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• kıvırcıkmı :(((((((((((((

0|0
    0|0
  • Kaşar popi ne lan Allah seni:))

0|0
    0|0
  • Kıvırcık sac güzeldir hele siyahsa. Dalga gecme sebepleri?

1|0
    0|0
    • Kuaför kısa kesti kabarıyo bişeye benzemiyo nasıl kestiyse

• Büzde bir laf vardır ; kökü sende değilmi?, uzar o saçlar :) birilerinin üstüne basarak yükselmeye çalışan tikky canların söylediklerini de boş ver gitsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah aşkına başkalarının fikirlerini bu kadar önemseyip gidip çıt çıt almak niye? Yok eğer sen rahatsız oluyosan git başka bir kuaföre boyunu çok kısaltmadan tekrar kestir. Çıt çıt almak filan bunlar boş işler saçlarını daha çok yıpratır bir ay sonra avuç avuç saçların dökülür

1|0
    0|0
    • Sosyal varlıklarız. İster istemez baskasının ne düşündügünü takıyoruz işte.

• senin için önemli olan birinin sözü tabiki önemli olmalı ama dediğin gibi ...ın sözü değersiz olmalı. Bunun ayrımını iyi yapabilmen gerek yoksa çok üzülürsün

• topuz yapıcak boydamı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;