Denediğiniz ve yararını gördügünüz

boyum 1.64 kilom 52 :( karnım var nasıl eritebilirim kesin sonuç veren birşey biliyormsnz denediğiniz...

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• mekik öneririm spor salonuna ayıracak vaktin yoksa . eğer ki varsa dambıl 5 veya 8 kilo sana göre ideal olur . dambılın birtanesini göğüsünün üstüne koy iki elinle dambılı tutarak mekik çalış bu şekilde daha kısa sürede sonuç alabilirsin.fakat birden yüklenme 12 şer periyotlar halinde çalış her periyot arasına 1dakika dinlenme molası koy . günlük 3 periyot 36 mekik şeklinde çalışabilirsin.

0|0
    0|0
    • yok spor salonunda işim olmaz :) kendi imkanlarmla istiyorum mekikle oluyorsa ki oluyor öyle yapacam :)

• sağolun teşşekr ederm aynaya bakınca zaten hırslı oluyorum teşşekr ederm hayırlı geceler :)

• faydam olduysa ne mutlu sizede hayırlı geceler..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Akşam 7- 8 den sonra yemek yeme gündüzleride hafif ye sabah kahvaltınada fazla abanmazsan mekik çekmedende gider o göbek (: Karın kası yapacam dersen üstünede mekik yeter.Yada çabuk eritmek istersen hergun aynı saatte 10 mekikle basla hergün üstüne 1 tane fazla koy 10 11 12 gibi gitsin ama aynı saatte yapman lazım 2 ayda forma girersin.(:

0|0
    0|0
    • zaten bişey çekmiyor canm sabah yok sadece karnım gitsin yeter bana

• açlık grevi yap ölüm orucu tut.

0|0
    0|0
  • Yüzme iyi gelir,

0|0
    0|0
  • Göbeği malesef ki spordan başka hiç birşey eritmez ^^

Zayıfladığını sansan da o kas kütlesinden vücut sıvısından gider..

Hareket etmen lazım

0|0
    0|0
  • göbeği eritmek istiyorsan, yanlıs hatırlamıyorsam, az,yarım,tam yağlı ya da yağsız yoğurt .. bunlardan birisi tüketmen lazım. farklı bir yol var mıbilmiyorum.

0|0
    0|0
  • spora git arkadaşlarım vardı onlarda işe yaradı sadece karın için egzersizler var

0|0
    0|0
  • motorlu zayıflama kemeri sabahları aç karına 40 dakika ardından 1 bardak sıcak su

0|0
    0|0
  • plates yap . her yerine faydalı .

0|0
    0|0
  • göbek var demek istedin sanırım:) kilon normal göbeğini eritmek için karın egzersizleri yap

0|0
    0|0
    • ay evet kusura bakmayın :D dalgınım bu aralar af buyurun ne yapmalıyım sizce tam etkili bir çözüm için

• kaç mekik çke biliyosun şuan:)

• şimdi çekmiyorum ama yatmaya yakın çekecem çekemiyorum normalde kollarım agrıyor :) pes ediyorum :)

• Mekik ve karın hareketleri

0|0
    0|0
    • mekikte tam kalkamıyorum yarı öylede olur mu ?

• gobegim biraz yaglımı demek istiyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Öncelikle yagli urunleri yemeyi birakmalisin. Kilon normal ama sadece gobek bolgen varsa karin egzersizlerine yönelik egzersiz yapman yeterli crunch mekik ve çakı hareketlerini hergün arttırarak tekrarlamalisin. Ebru Şallı nin pilatese baslangic videosundaki hareketleri oneririm muthis karin eritiyor. Unutma ne yedigin cok etkiler. Kolay gelsin ;)

0|0
    0|0
  • Düzenli uzun yürüyüşün göbek eritmeye faydası olduğunu kendimde gördüm ya da bünye meselesi tabiki

0|0
    0|0
  • Cardio ve diyet kesinlikle şart diyet olmazsa unut

0|0
    0|0
  • dondurmalı göbeğe kimse hayır demez.bir kaç seans sonra erirsin.

0|0
    0|0
  • Spor yapacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;