Şenol Güneş'i seviyor musunuz?

Senin milli takım ile bize yaşattığın gururlar hep aklımda. Her ne kadar Beşiktaşı ve seni yerden yere vursalar tüm dünya bir olup size düşman olsa da bu hayattaki en güzel duyguları bu takım ve senin hocalığın yaşattı 💗😎Şenol Güneş'i seviyor musunuz?

0|1
112

En İyi Erkek Görüşleri

• Gelmiş geçmiş en büyük başarımız olan dünya üçüncülüğünun mimarıdir. Şimdi bazı futbol cahilleri 11 in 9 u bizdendi derler. Peki Rüştü Alpay Yıldıray Ilhan gibi takımın bel kemikleri hangi takımlıydı? Matematik hocalarına selam göndermeden edemeyeceğim 😂 Ekstra olarak kadro tek başına yetersizdir Real galaksi kadrosu kurup 1 tane bile kupa alamamıştı Onemli olan harmanlamak
    Ayrica konfederasyon kupasındaki üçüncülükte yine Senol Güneş vardı hem de cok farkli bir kadroyla
    Bursa Trabzon ve Besiktas ta oyuncu parlatip en yüksek miktara satma rekoru da ondadır. Beşiktaş taraftarı olarak iki yıl ust uste şampiyonluktaki emegini yadsıyamam. Mario gomez sosa aboubakar talisca tosic fabri gibi yıldızları elinden alınmasına ragmen elinden geleni yaptı Sampiyonlar liginde en cok puan toplayan lider çıkaran hocaya saygı duyulmalı

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyorum.
    Şenol Güneş'in dünya 3. lüğü bile Fatih Terim sayesindedir. İlk 11in 9 tanesi Galatasaraylıydı ve Terimin 0'dan parlattığı oyunculardı.

0|3
    2|3

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• sinsi bir karakteri var, gösterdiği mülayim bir yüzü bir de maskesinin altında gizlediği ve zaman zaman kontrolü dışında ortaya çıkan ama gerçek karakterinin bu oldugunu düşündügüm bir yanı var. Zerre sevmem sinsi insanları...
    paracıdır aynı zaman çok dillendirmesede...

0|0
    1|2
    • Türkiye de ne Şenol Güneş ne de Beşiktaş sevilmedi sevilmeyecek tesekkurler 😊

• Tarzın ve tavrın beni zerre ilgilendirmiyor zaten 😊iyi akşamlar dilerim 🙏

• peki, eyvallah sanada iyi akş

• Milyonlar alan futbolculari yine milyonlar alan hocalar motive etmesin taraftar hem para versin hem de motive etsin.
    Hocayi seviyorum lakin istifa etmeli artik.
    Degismeyen sistem 60. dk dan sonra yapilan hamleler isteksiz ruhsuz takima uyum saglamasi kimse kusura bakmasin herkes gider Besiktas kalir.
    Guven dorukhan gibi genclerin 10 numarayi tasiyam sahistan asagi kalacagini da sanmiyorum.

0|0
    1|1
  • Türkiye'nin en başarılı teknik direktörü, dünya üçüncülüğünü unutmayalım...

1|1
    0|0
  • İlk Şenol güneşi Trabzon Beşiktaş maçında tv de görmüştüm. 1983 ya da 1984 dü. Şenol hoca için o sezın Tr syi tutmuştum. Şenol hoca candır

1|0
    0|0
  • Şenol Güneş’i severim. Bu seneki başarı ona değil Fikret ormana yazar. Ama hoca da formsuz bu bir gerçek. Geçen seneki fener maçından beri kayıp kupadaki

1|0
    0|0
  • Fatih Terim'in FETÖ'cü olmasından dolayı Şenol Güneş hep geri planda kalmıştır. Şenol Güneş gibi bir antrenör ile çalışmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Şenol güneş iyi bir hoca değeri bilinmiyor bence bakınız hamza hamzaoglu örneği adam 3 kupa aldırdı yine eleştirildi.

1|0
    0|0
  • Karakteri bozuk
    Başarısı tebrik edilir

0|0
    1|0
  • Seviyorum adamın dibidir.

1|0
    0|0
  • Senol Hoca adamdır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...