Baklavası olmayan erkekler, olanları kıskanıyor musunuz?

Ulan benim bir baklavam olacakdı var yaa gibisinden
Yoksa bu tür kıskançlıklar kızlaramı ayit

0|1
1367

En İyi Erkek Görüşleri

• hayatta işim olmaz. O six packleri çıkarmak için uğraşmam bile. göbeğim yok haftanın 5 günü spor salonundayım. alt ve üst mide kısmı düz. hoca karın seansına girmem için ısrar ediyor ama ben istemiyorum. Omuz - sırt - biceps - triceps ve trapezler için uğraşırım. zaten tricepsten yana sıkıntılıyım canımı sıkıyor.

1|0
    0|0
  • Kıskanmıyorum; takdir ediyorum.
    Çünkü o kas gökten zembille inmedi.
    Adam aylarını verip salonlarda çalışıyor, beslenme düzenini değiştiriyor.
    Sonunda çabasının meyvesini güzel görünümlü bir vücut olarak alıyor.
    Tam "Ah bende de olacaktı" cümlesine başlarken aklıma beslenme düzenim ve hareketsiz yaşamım geliyor. "Sende olması için tek engel sensin" diyip susuyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bir kız olarak kimsenin bir şeyini kiskanmam :) Sadece küçük fesatlara ait bence

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• 19 yıldır sporl ilgileniyorum hiç bir zaman bakmlava peşine düşmedim. Onların kas kütlesi kadar benim milli sporculuğum var. Şimdi kim daha çekici?

1|0
    0|0
  • yok böyle şeylere takılmam...
    ben zaten her girdiğim ortamda dikkati çeken biriyim
    karizma > baklava :D

1|0
    0|0
  • Ayit ne be ıyyy itici kezban 😏

Kıskanmıyorum bi' ara benimde vardı şimdi belli olmuyor o kadar :P
    Ama ayva göbekli kızları kıskanıyorum keşke benimde öyle göbüküm olsa sıkıldıkça avuçlasam diyorum :(

0|0
    1|0
  • Cok kiskaniyiorlar ya yemin ederin hic ama hic cekemiyorlar 😂😂

1|0
    0|0
  • Niye kiskanayim ki hele ki ilaci basipta o hale gelmis birini hic kiskanmam çalısırım benim de olur

1|0
    0|0
    • İlaçla degil çalışıp yapan da var
      Ilaçlılar belli oluyo zaten balon gibi

• Var ama az milet ona gelemez ilaci basip geciyor

• Hicbir erkegi kiskanmadim bugüne kadar ama kizlarda kiskanma çok var hemcinsleri arasinda

2|0
    0|0
    • Profildeki seninse niye kıskanasın

• Onla alakasi yok ama sadece baklava icin demedim baklava isteyen erkek gitsin yapsin bu onun elinde olan birsey ben cok ugrastim uğraşınca oluyor

• Erkeklerde bu tip kıskanma mevzuları pek olmaz hatta Helal olsun kardeşime nasılda ficüt yapmış diye tabirlerimiz vardır...

1|0
    0|0
  • Eskiden zayıflıktan vardı şimdi spor yaptığım için var hiç yokluğunu yaşamadığım için bilemicem 😄😄

1|0
    0|0
  • Zamanında baklavam vardı ama iş hayatı nedeniyle gitti, baklava bence güzel bir detay kıskanıyorum mu? Evet baklavayı değil zamanı var demek ki

1|0
    0|0
  • Bende de bir şeyler var, henüz baklava ya da katmer diye adlandırmadım ama hiç bir zaman kıskançık yaşamadım.

1|0
    0|0
  • Açıkcası aklımdan geçen tek şey "ulan adam baklava yapmış, biz baklava yiyoz, hangimiz şanslı?" Oluyor 😂

1|0
    0|0
  • Hayır kıskanmıyorum. Kıskançlık yapacağım en son durumdur bu.

0|0
    0|0
  • yok ya kıskansak gider yaparız baklava dediğin 6 ayda yapılır 😄

0|0
    0|0
  • Kıskanmak için baklava yapmanın imkansız olması gerekir.

Özenen yapar. Özenmeyen yapmaz.

0|0
    0|0
  • He beddualar ediyoruz kiskancliktan baklavalari eriyesiciler

0|0
    0|0
  • Gösteriş meraklısı olsaydım bir nebze kıskanabilirdim.

Spor sağlık yapılır. Gösteriş için değil.

0|0
    0|0
  • Ne kadar uzun uğraşlar sonucu vücud yapıldığıni bildiğim için bize kıskanmak yerine acınılmalı ve beyinlerini böyle saçma şeylere vermemeleri sağlanmalı

0|0
    1|0
  • şu an vücudum ile aram gayet iyi baklavalarım olmayabilir ama göbeğim de yok. 😊 Halimden memnunum

1|0
    0|0
  • Anı yaşa tadını çıkar,
    Boşver baklavayı, böreği 😉😂

1|0
    0|0
  • Kıskanmıyorum ama beğeniyorum ve bende de olsun isterdim. bir o bölge kaldı olcak zamanla inş.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    45

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...