Hayatınızda mizahın yeri nedir??

enince esprileri nekadar anlıyorsunuz nekadar espri yapıyorsunuz?otaçöpe gülen tiyatro tabiriyle dalağı gevşek birimisiniz yoksa gülmeden önce 2saat düşünenlerdenmisiniz?mizah dergileri okuyormusunuz?kısaca hayatınızda mizahın yeri nedir nekadar yerveriyosnz

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• espriyi anlamak için saatlerce satranç taşı misali kafada hamleye gerek yok.bazen kimsenin gülmediğine gülerim bazen herkesin güldüğü anlamsız gelebilir.ama şu vardır; espri zeka işidir.

ortamı-kişisi-anlayışa.vss.vss bağlı olarak her düzeyde yapar anlarım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• hayat zaten bir tiyatro değil mi? Mizah anlayışımı olaylara olan sabrım ve metanetim ile geliştirdim, hep güldüm geçtim. Bu yüzden sanırım benim cevabım 2 saat düşünenlerden olacak :)

0|0
    0|0
  • Hayatım olduğu gibi mizah.

0|0
    0|0
  • hayatım mizah

0|0
    0|0
    • artık inamiyorum size...madem okadar çok mizahsever hatun var beni neden hep karamsarlar espriden anlamayanlar ağlak mızmızlar buldu?

• bence insanlar gülmüyorsa yaşamın esprisini anlamamışlar demektir

• espri yapmaya çalıştıkça batıyolar zaten.bi görebilseler hayatın içinde gizlenmiş esprileri.doğallığın komedisi karşısında katılakatıla gülmek engüzeli

Erkekler Ne Diyor 4

• Mizah benim hayatımda herşeydir herşeyden öncedir hatta müzikten cinsellikten bile ve diğer tüm geri kalanlardan.

0|0
    0|0
  • cem yılmazda mizahcı

ve yıllarca sarhoş taklidi yaparak guldurmeye calısan bir adam vardı

ve ikiside guldurmeye calısıyorlar

komik gelmişse gulerim komik bulmussam söylerim

hayatımdaki mizah anlayısı bu kadar benim

0|0
    0|0
  • Sürekli şakalaşırım , gereğince gülerim , vaktim olursa dergi de okurum .

0|0
    0|0
  • komple mizah hayat benım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;