Kadın beni gerçekten beğendi mi yoksa bana mı öyle geldi?

Geçenlerde teyzemlerle bir eve gittim, davetliydiler işte oğlu vardı çok yakışıklıydı Allah sahibine bağışlasın :D neyse annesi olacak kadın çok üstüme düştü, yemeğimi yeyip yemediğimi bile sordu, illa ye diye tutturdu, kızı vardı çok hoş, iyi bir kız. Bana senin ondan aşağı kalır yanın yok dedi sonra evden çıkarken yine gel emi kızım dedi, hatta bir kadın daha vardı her eve lazım bu kızdan dedi benim için. Ertesi gün teyzem bana beni çok beğendiklerini söyledi. Birde o oğullarını yıllar önce karşılaştınız mı diye sormuşlardı. . Lütfen yardim edin kafam çok karisik :(

2|0
2760

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi asıl düşünmen gereken sana karşı olan bu muhabbetin bu ilginin sebebini öğrenmek.Ben burada bir yol göstereyim sana.Şimdi bu mevzuda iki ihtimal olabilir birincisi ya bu teyze genel olarak herkese bu şekilde davranıyor.Bir diğer ihtimal ise sana karşı bir muhabbeti olmuş.Bence bu teyzenin nasıl bir insan oldugunu ınsanlara karşı nasıl davrandıgını bir analiz et.Daha sonra

kendin karar verirsin zaten herkesemi yoksa sadece sanamı özel buna karar verdiğin zaman kafandaki karışıklıkta çözülmüş olur diye düşünüyorum :)

7|2
    1|2
    • Ya kadin tatli biri zaten

• EVET TÜYSÜZ HAKLISIN KARDESIM

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 59

• Sezgilerin her kadında olduğu gibi açık. Tüm göstergeler bu işin hayırlı bir iş için tezgahlandığı yönünde. Hayırlısı olsun, ne desek her şey için çok erken, bekleyelim görelim.

1|0
    1|0
    • Ne güzel bazilari gibi önyargılı degilsin

• Hahaa, seni çok germişler anlaşılan, ben görmemeyi, duymamayı ve en önemlisi de takmamayı öğrenene kadar sen gibiydim.

• :((

• Kezban bahar soru kreasyonu podyumlarda... :D

4|0
    1|0
  • Hımm demek Görücüye çıkmışsın öyle mi .. Seni gidi .. seni.. seni..!

Ee her şey olumlu geçmiş işte, daha kafanı karıştıran da nedir? Şimdi çocuğun hamle yapması lazım. Ama eğer ana kuzusuysa Annesi hamlelere devam edecek gibi. Olmadı siz de bir davette bulunun canım yahu.. Hani Kadınlar günü, altın, çeyrek günü filan. Hiç olmadı Bi Hamam sefası yapın, durum kökten oluversin yaniii...:-))

0|0
    0|0
  • türkiye cok degişti cok onceden erkekler görücüye giderlerdi gizli gizli de olsa yoklamak amacli iki tarafida simdi kizlar gidiyor olacak iş degil hem kadin begenmis seni merak etme de onemli olan herif begendimi:?

0|0
    0|0
    • Yahu ben bilerek gitmedimki, hatta tanimiyorum etmiyorum diye gitmekte istemedim teyzem israr etti

• Seni Oğluna Yamamaya calışıyor .. İstemiyorsan sevdiğim var filan de kurtul sende beğendiysen söle teyzene o halleder cöpcatan birine benziyo .. :D

1|0
    0|0
    • Ama öyle olsa agzimi arar birseyler derdi, o çocukla ilgili birsey demedi bana

• peki bir soru soracagim, bir erkek begenmedigi bir kizi merak edip sorar mi?

• Ne sorduğuna bağlı Sonucta merakta olabilir Egosunuda tatmin eder duruma bağlı değişir.. 2. annesine gidip anne ben kızı begendim bu kızı alalım mı diyecek ana kuzusu Annesi begenmiştir oğluna güzel kız değilmi dediğinde evet dediyse teyzen seni beğendiklerini sölemiştir hersey teyzende bitiyo

• Teyzen sana hisettirmeden seni görücüye çıkarmış hayırlısı olsun :D

3|0
    0|0
  • "elemana bayıldım, anası da beni pışpışladı bu iş olur mu hacılar" olarak algıladım soruyu.. Analar ve oğulları diye kitap var, onu bul, onu oku panpa.. aslında sırf arasan bile cevabı bulacaksın..

3|0
    1|0
    • Elemana bayildigimi 'yakisikli' yazdigim için diyenlerden isen lütfen ama lütfen bana bulasmayin.

Elemani begendim, ama asil alaka kadinin ilgisinin teyzemin o karsilastirmasinda.

Kafami karistirdilar, eleman sormus zaten beni. Nedir bugün buranin üyelerinden çektigim :/

• Kusura bakma, biraz alinganlik yapmis olabilirim.

• kadın seni beğenmiş bence. fakat evlilik düşünüyor musun olumlu bakar mısın bir şeyler olsa?

1|0
    0|0
    • Ya sırf kadın beğendi diye evlenilir mi?

• Herşeyin hayırlısı.

seninde gönlünce olsun herşey:)

• Birgün olur umarım daha önümde çok yol var :)

• ya okudum da tamam teyze dünden razı e sende hem ağlarım hem giderim havalarındasın:D e bu esas oğlan ne dio? ya adamın bir sevdiği falan varsa? bence sen teyzeyi araştırmadan önce bir çocuğun hareketlerine tavırlarına bak. teyzeyle evlenmicen sonuçta:)

0|0
    0|0
    • Orasını bende bilmiyorum. Sahi ya sevdigi varsa :(

Ama sorması bir ihtimal belki yoktur..

• işin içinde yakışıklı çocuk oldumu hemen kafalarınız karışır tabi...

THE END...

3|1
    1|0
    • Huyu güzel napim

• İşte kişiden kişiye değişir. Yakışıklı olupta karaktersiz olanda var olmayanda var

• sende bir görüşte iyi biri olduğunu karakterli biri olduğunu kestiremezsin insanı tanıdıkça birlikte daha çok vakit geçirdikçe kötü yönlerini farkedebilirsin...

• lutfen yardım edım kafam cok karışık :))) sanki yardıma ihtiyacın var:) veya senın olan biri sanki elinden gidiyor :) ne saçma bir düsünce..begenmısmıdır dıye sorsan hadı tamamda senın olmayan bırı ıcın böyle kendı kendıne gelın guvey olman tuhaf..

1|0
    1|0
  • seni bende beğendim gel abime alalım :D ashdfash

2|0
    0|0
  • Bu kadinin yaptigi tavirlar sadece sana ozgu olmayabilir hemen ustune alinmasaydin keske. Yani belki herkese boyle davraniyordur sicakk kanli biridir. Ya dabilmem belki de senin teyzen lerle senin hakkinda konusmuslardir. Bas goz etmek icin felan kadin bayagi sahiplenmis ama

0|0
    0|0
  • seni belliki gelin adayı olrak düşündüler oğluna almayı düşünüuor seni demekki. yoksa senin üzerine o kadar düşmezler beyenilmezsen niye o kadar israr etsinler sanaki. daha fazla bilgi istiyorsan kalp-ses@hotmail.com mesaj atarsan sana cevap daha detaylı olarak yazılır.

0|0
    0|0
  • Teyzenin seni oraya götürme amacı farklı ne diyelim hayırlı olsun allah bir yastıkta kocatsın düğüne bizide çağırırsın artık.

0|0
    0|0
  • kafanın neresi karışık sen çocukla evlenmek mi istiyorsun

1|0
    0|0
    • Öyle birsey demedim, sadece bu kadar ilgi göstermelerinin sebebini merak ettim

• beğenmiş olabilir sorduguna göre zamanla öğrenirsin herşeyi

• peki tesekkürler cevapladigin için

• kadın senı beğense ne olur beğenmese ne olur iş çocuk senın hakkında ne düşünür mesela orda :D

1|1
    0|0
  • Teyze Gizli Kullanıcı'yı beğendi.

1|0
    0|0
  • Çocuk beğendiyse her türlü evlenirsin de sırf annesi ile olmaz o iş. Ona bakarsan benim annem neleri beğeniyor istemiyorum...

0|0
    0|0
  • Senin haraketlerini davranışlarını konuşmalarını beğenmişler,birazda seni tanımak istiyorlar..Oğul'una eş olabilirsin diye..Aklın karışık olmasın..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 27

• evet begendiler evlenceksiniz bir kocan olcak sevindin mi mutlu oldun mu? siz kezbanların nesli tükensede şu salak muhabbetler bitse. aciiiba beni beğendlermi oğulları bni skcekmi pehhh ne evlilik meraklısısn ya buna yoracağın kafayı başka işlere yorsana

1|1
    2|1
    • Sanane kızım adam gibi yazmayi insana saygi göstermeyi öğren. Istedigimi sorarim keyfimin kahyasi değilsin.

• ne zaman görsem bu misssisi denen kezban her soruyo boyle fevri cevaplar vermiş ya çok çirkin ya yarası var ya da kıskanç bunlar şüphelerim ama emin olduğum birşey varki tam bir kezban

• analar tahtını yaparmış bahtını değil :))

0|0
    0|0
  • Kendi cevabını kendin vermişsin zaten, çok iyisin, mükemmelsin,çok beğenmişler.

1|1
    1|0
  • Bana sıradan geldi tamam begenmislerdirde gözünde büyutecegin türden değil

0|2
    0|0
  • hsgfhkas seni oğluna alsın diye mi istiyon nedir :D

0|1
    0|0
    • Ya yok İşte herkes öyle deyip duruyo

ben teyzemle kadinin bu ilgisini merak ettim

• Önemli olan çocuğun senin hakkında ne düşündüğü. O hissetmedikten sonra kadın beğense de birşey olmaz.

0|1
    0|0
    • Cocuk sormuş beni

ama evlilige bağlıyorlar. Ben merak ettim sordum niye bu denli depki aldim anlamıyorum

• Ben anlamadım şimdi sen kadına mı göz koydun oğluna mı ?

2|0
    0|0
    • Kadin çok sevimli hazir iyiyken ikisinide alayim dedim.

Hiç birini abi hiç birini.

• O teyzeler öyle beğenir beğenir havada kalır o laflar hep :D

1|0
    0|0
  • Begendiyse istemeye gelir seni :P .. kafan neden karisiyor zmn a birak hayirlisi :)

0|1
    0|0
  • kafanın karısacağı bişey yok bence...eğer oğlu ve annesi senin uygun eş adayı olduğunu düşünüyorlarsa zaten yakında haber gönderirler merak etme sakin ol :)

0|0
    0|0
  • Kafan neden karışmış ki beğenmişler seni işte bundan öte bişey olduuğunu sanmıyorum en fazla bizim oğlanda böyle kız bulsa vs gibi şeyler düşünmüş olabilir yanii

0|1
    0|0
  • Bi alemsiniz yaa :D

0|0
    0|0
  • Annesi beğenmiş belli de,yakışıklı oğlu seni beğendi mi?

asıl merak etmen gereken bu olmalıydı :)

0|0
    0|0
    • Işte cocuk kim oldugumu falan sormuş ama bilemedim

• Ee beğendıyse ogluna mı varcan ?

0|1
    0|0
    • Ya hayir sadece merak etme durumu var

• bu işler kısmet ne olucagı belli olmaz

0|0
    0|0
  • Kadın beğenmiş olabilir ama oğlan ne düşünüyor... ? Önemli olan onun beğenmesi...

0|0
    0|0
  • bence beğenmişler yani anlattıkların onu gösteriyo ve olaylarlada tastikleniyor

0|0
    0|0
  • Pazardan mal seçer gibi, kavun karpuz mu alıyorlar allah aşkına...

0|0
    0|0
  • sacmalamaaa her yemeğini yedin mi diye soran begenıyosaaaaaaa :D:Dfsfgdds

0|0
    0|1
    • Yooo begendiklerinide dediler ama aklim karisti birde oglu sormuş falan

• beğenmiiş gibi oğluda beğendiyse iş tam

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor... ;