Kupa Maçı olan Galatasaray-Medical Park Antalyaspor maçının sonucu sizce ne olur?

arkadaşlar son 4 maçında 15 gol atıp hiç gol yemeyen ve son haftalarda harika futbol oynayan Galatasaray'ın Antalyaspor ile olan maçının sonucu sizce ne olur?

link

0|0
412

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• GS

0|2
    0|0
  • 2.yarı Gs 1 gol atar 1-0 biter kesin

0|2
    0|0
  • Ben rahat yeneriz diye düşünüyordum fakat çok fazla göze batan bir uyum sorunu vardı birbirlerini hiç tanımayan oyuncular bir aradaydı,yine de iyi oynadık kötü oynasaydık gol attırırdık rakip takıma

0|0
    0|0
    • takımın yarısından çoğu lise öğrencisi yaşındaydı antalyanın aslarına karsı çok iyiydiler bence :)

Erkekler Ne Diyor 12

• GS tamamen yedek oyuncularla çıkmalı sonuç önemli değil as oyuncular dinlenmeli.. Nasıl olsa yarı finaldeyiz.

0|1
    0|0
  • Galatasaray´ın yedek takımı bile artık izlerken zevk veriyor ben çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum ama Antalyayla oynayacağımız lig maçı bizim için daha önemli bu karşılaşmada onun provası olacaktır.

0|2
    0|0
    • ula 1-0 yendiniz bumu senin rezillik anlayışın. maçı dev ekranda izledim ve maç ortadaydı. bence bu kadar emin olma sonunda üzülürsün

• Galatasaray seriye devam eder.

0|2
    0|0
  • semih galatasaraya güzel bir gol atar alışıktır kendileri. ama maçı kazanan galatasaray olur

0|2
    0|0
  • Yedeklerden + takımımız var. Kötü de değil. Bence 2-0 biter. İnş daha farklı tarife uygularız...

0|1
    0|0
  • 3-0 ya da 2-0 banko

0|1
    0|0
  • GS affetmez...

0|1
    0|0
  • 2 takımda yedeklerle çıkacak çünkü hafta sonu lig maçı var o maç kıran kırana geçecek bence..

0|1
    0|0
  • Kenarda köşede kalmış bir böbreğiniz var hiissedebiliyorum gidin onu Galatasaray'a basın..

0|1
    0|0
  • şu kupayı alında güzel bir süper kupa finali oynayalım sizinle

0|0
    0|1
    • Gs hem kupayı alacak hemde şampiyon olcak lig 2. Si ilemi oynanıyor o zaman süper kuoa ya da Gs kendisimi seçer kiminle oynadığını :d :d :)

• kendinizden ne kadar eminsiniz böyle arada 4 puan var arenadaki maçıda düşünürsek 7 olma ihtimali yüksek dolayısıyla erken konuşmayın hatırlatırım zamanı gelince:))

• son 2 yıldır sizinle oynuyoruz süper kupayı 2 sindede biz aldık bıktık Valla almaktan şu kupayı arenada oynanacak maça bence hiç gelmeyinde 3-0 hükmen mağlup skora razı olun derim ben :)

• maç yedek ağırlıklı olacak ve kazanan cimbom olacak...artık cimbomu kimse tutamaz

0|1
    0|0
  • Galatasaray alır tabiki.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;