Drogba chelsea maçından sonra durumu hakkında karar verecekmiş gidecek mi?

son oynanan maçlarda drogba hiç oynamadı mutsuzum diyordu sanırım bir aralar

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• drogba gıtmeli!

galatasarayda hemen hemen gorevını yaptı,sımdı sıra son gorevde,klube 5 mılyon euro kazandırmak...

1|1
    0|0
  • Daha önce futbolu Amerikada bırakmak istediğini söylüyordu ama Galatasaray da mutsuz olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|1
  • Drogbanın gitmesi bizi pek etkilemicek gibi geliyor sonuçta takımda herkesin yokluğunu dolduracak oyuncumuz var çok şükür.

1|0
    0|0
  • 6 0 yendiğimiz maçta oynamıştı ya daha yeni oda Türkiye kupasında bilerek risk etmiyor zaten yani oynar Drogbaya asıl zaten Chelsea maçında ihtiyacımız olucak

1|0
    0|0
  • sezon sonu gider

0|0
    0|0
  • Gol atarsa kalacak atmazsa gidecek mi nasıl bir seçim o? Eğer öyle bir planı varsa, son kez şampiyonlar liginde birşeyler yapar mıyım diye bekliyordur derim.

0|0
    0|0
  • cimbomda kalır

oynamasa bile takıma tafarel gibi arka planda katkısı olur

0|0
    0|0
  • Drogba gitmeyecek nokta

0|0
    0|0
  • Temin bir yöneticeye denk geldim gitmiş gibi konuştu sanki gidebilir sıkıntı yok zaten adam yaptı yapacağını...Zirvede bırakmak güzel olur onun içinde...

0|0
    0|0
  • gıtcek gıbı

0|0
    0|0
  • istemiyosa siktran gitsin bize drogbami yoqq

0|0
    1|0
  • drogbanın türkiye gibi bir ülkeye gelmesi yanlıştı zaten

0|0
    0|0
  • Gitsin bence son dönemlerini oynuyor

0|0
    0|0
  • gitsin artık ona verdiğimiz paraya ne oyuncular alırız..hem zaten geçen seneki kadar etkili değil

0|0
    0|0
  • İnş gider renkdaş ibrahimoviç gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır yok öyle bir şey renktaş instagramından cevap verdi kendisi link bir yere gitmediğini ve böyle haberlerin dedikodu olduğunu söylüyor

1|0
    0|0
  • Sene sonunda gidecek zaten.

0|0
    0|0
  • Drogba gitmesin de, sırf o pisiyi ısırmak istediğimi söylemek için yazdım (:

0|0
    0|0
  • eğerchelsea maçında oynamazsa gerçekten bir sorun vaar demektir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;