Hayatımız Çökmüş Durumda. Düşüncelerinizi bekliyorum. :)

Düşünün, annenizi veya babanızı ya da başka birini bir anda kaybettiniz. Sevgiliniz sizi terketti, işten atıldınız, arkadaşlarınızla kavga edip aranız bozuldu. Hiçbişiy yolunda gitmiyor. Hiç kimseniz kalmadı. Evden kirayı ödemezseniz atılacaksınız. Feci bir halde bunalımdasınız.

Arkadaşlar güç denemesi yapalım. Kendinizi gerçekten böyle hissedin. Bu durumdasınız. Ayağa kalmak için naparsınız? Ama daha çok gençsiniz. İntihar hariç falan. Direncinizi ölçün. Ben olsam : Ev sahibinden durumu anlatır. İş aramaya başlar ve yakınımın ölüsünede her yıl mevlid okuttururdum. Giden gelmez çünkü. Fikirlerinizi bekliyorum. :)

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum sana.bi kapıyı kapatan allah diğerini açar.kurban oldugum allah kimseyi bunlarla sınamasın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah kimsenin başına vermesin... Ben büyük ihtimal fazlasıyla koyverirdim kendimi, belki de bir süre çok berbat birisi olurdum kendini boşvermiş biçimde... Ama sonrasında bu durumda canıma tak ettirirdi, bir yerden başlardım, hamallık olur ne olursa olsun bir işe girer başlardım bir yerden, ruh gibi geçerdi belli bir zaman halim ama hayat devam ediyor...

1|0
    0|0
  • hayat devam ediyor deyip.. kalkip bir yerlerden baslardim..

Ev sahibinden bir ay musade isterdim..

1|0
    0|0
  • Zaman zaman aşırı yüklenmeler olmuyor değil ama bu kadarında uzunca bir süre kendime gelebileceğimi sanmıyorum. Olduğum yeri bırakıp gitmek en iyi çözüm olurdu heralde

1|0
    0|0
  • O durumdasın sandım ciddi ciddi bir an üzüldüm sana :D

1|0
    0|0
  • banka soyardım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aklımı yıtrrdım sanırım ..

1|0
    0|0