Kapat

Fenerbahçe 1-1 BEŞİKTAŞ! Derbiyi nasıl buldunuz?

⚫⚪ Spor Toto Süper ligin 5. haftasında BEŞİKTAŞ'a EV sahipliği yapan Fenerbahçe arasındaki müsabakada 1-1 eşitlikle maç son buldu...

⚽#RyanBabel

📌👤 Öncelikle Karius'un kurtardığı 3-4 tane net gol pozisyonu vardı. Karius yerine Tolga olsaydı aynı sonuç olur muydu emin değilim. Teşekkürler Karius! Lens fena değildi, her şeye rağmen. He tamamlayacı mı değil. Babel, bro nasıl goldü o öyle maşaAllah füze gibi vurdun ha🔥;) Quaresma zaten iyiydi. Medel'in yokluğu illaki hissedildi. Pepe kesinlikle varlığını ortaya koyuyo. Vida iyi. Tolgay o sarı karta gerek yoktu be. Neyse artık. Hakem konusunda... Yani her iki takım içinde herhangi bir bariz yanlış FARK etmedim, hayret. Takım genel olarak güzeldi. Tebrikler KARTALlar🏁

#bCeren1903Fenerbahçe 1-1 BEŞİKTAŞ! Derbiyi nasıl buldunuz?
Güncellemeler:
Sanki olay falan olmayınca heyecan azdı he;J

0|1
1028

En İyi Erkek Görüşleri

• başladı ve bitti
    maça gelirsek maç bizim hakkımızdı
    2 topumuz direkten döndü
    kaleciniz günündeydi kaleyi karşıdan görün 2 iyi şutu çıkardı tolga olsa yerdi kesin, futbol şansı yanımızda değildi

1|1
    0|1
    • silimanin rakibine yaptığı hareket yüze müdahele yani sarı kartla cezalandırılmalıydı
      tolgayın rakibinin formasını çekip pozisyonunu bozmasını sarı kart gösterilmeliydi (sorsı zaten vardı 2 sarıdan kırmızıya dönmeliydi)
      atibanın aynı silimanin pozisyonundaki gibi aşew in yüzüne elle müdahelesi hem sarı kartla hemde ceza alanı içinde olması nedenyle penaltı ile cezalandırılmalıydı...
      bitmiş maçta canerin gereksiz itirazı 2nci sarıdan krımızı doğru karar...
      hakem rengini belli etti diyip maçı gözüyle değilde g*tüyle izleyenler gizlilere gelsin bu cevap...

• neyse tamam bir şey yok

• Yahu kardeşim ne alakası var. Şu an seni anlamakta cidden zorluk çekiyorum. Bişey dediysen devamını getirsene

• Rabbim kimseyi sahasında beraberliğe sevınecek kadar eksi averajda bırakmasın :) Gerçi küme düşme hattından uzaklaştırdı biraz olsun nefes aldılar.
    Avrupada rezil edip lige asılmak küçük takım profilidir.
    Toplam şut 13-13
    Toplama oynama fener %45 Beşiktaş %55
    Slimaninin Vidanın yüzüne vurmasına kırmızı veremeyen fırat itiraz eden canere kırmızı vererek tarafını belli etti

1|0
    1|0
    • Biz beraberlige degil buna seviniyoruz😉Senol Güneş’in galibiyet hasreti devam etti

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 30 yıllık kariyerinde ligde Fenerbahçe deplasmanında çıktığı 21. maçta da galibiyet sevinci yaşayamadı.

• Yoo ikisi ayri durumlar. Uzuluyorum ama umidimiz var😊daha her sey bitmedi 6. Haftadayiz ve ne olacagi hic belli olmaz😊💛💙

• @papatyasarisi_ sahanızda 10 kişi kalecisiz 4 attığımız gun sizinle rekabetimiz bitti Ne zaman sizde sahamızda bizi kalecisiz yenersiniz o zaman tekrar başlar rekabet. Ha sizinle oynamışız ha kayserisporla Benim için farkı yok fener anadolu takımı gibi oldu 11 yıldır sampiyonlar ligine hasret uefada vardar zagrep gibi köy takımlarına eziliyor ligde küme düşmemeye oynuyor sampiyonlugu unuttunuz

En İyi Kız Görüşleri

• Demiştim bir fenerbahçeli olarak söyleyeceğim tek şey, Fenerbahçenin kendi sahasında çok nadir maç verdiğini bilmeyen yok. Sıkıntılı bir maçtı en kötü berabere bitecek demiştim ve berabere bitti.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Benim anlamadigim besiktasli olarak..
    Neden israrla barcelona sistemine gecis yollarini ariyor bizim hocamiz..
    Yani 4-1-2-3 sistemi bu takimda uyumsuz , zira forvet yok..
    Üstüne formsuz olmasina ragmen , mactan önce oynayamam denen atiba neden oynatiliyor..
    Veyahut , kac sefer denenmesine ragmen basarili bir performans cikartamayan tolgay-oguzhan ikilisi neden..
    Ben beraberlik bekliyordum ama bu kadar korkak , ürkek bir besiktas degil..

1|0
    0|0
    • Aynen Tolgay-Oğuzhan iyi olmadı

• Defansa çekilmesine gerek yoktu

• Senol hocayi bu yüzden bazen anlamiyorum..
      yani , korkak oynicak bisi yok ki , sonucta dogru iticilerle bu takim iyi oynuyo , senin oyunun pas üstüne kurulu ilk yari dogru düzgün pas varyasyonu yok neredeyse..

• Oğuzhan kadar kendini bozan bir futbolcu yok takımda, Medel yoktu, Tolga iyi ki yoktu, diğerleri varını yoğunu ortaya koydu Babel tam bir profesyonel hiç küsmedi geldiğinden beri, Tolgay ne kadar yurtdışı görsede duygusal ve düz adam farklı görevi hissedemiyor, kale de iyiyiz... Şenol hoca beraberlik için gelmiş 25 dakika hareketlensek 3 olurdu...

1|1
    0|0
  • Hayatimda izlediğim en zevksiz maçtı. 1-1 den sonra futbolcular birbirine bakmaya başladı. Oğuzhan'ın yerinde Ljajic oynasa ve Tolgay olmasa. Oğuzhan'ı Tolgayın yerinde oynatsa hoca çok farklı olabilirdi her şey.

1|0
    0|1
  • Ben de fenere neden vermediler maçı onu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Keşke anlasaydım da şu futboldan benimde bir fikrim olsaydı. Şimdi yazacak birşey bulamadım ve bu beni üzdü.

1|0
    0|0
  • derbyi bulamadım ortada futbol filan yoktu aman yenilmeyim diyen 2 takım vardı sahada

1|1
    0|0
  • Bekledigim. gibiydi. beraberlige gelen besiktas ve cocu yu gonderemeyen bir sonuc. Fb liyim ve bjk nin kazanmasini istedik onu bile beceremediniz. Gel ersunum nolursun.

0|0
    0|0
    • Beraberliğe gelen Beşiktaş mı 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Atakları gormedin sanirim 1-0 ken, ha atamadık 2'yi orasi ayri

• @Mustafa0619o3 anladım. Beraberlik yetti yani size. Skordan ve oyundan memnun olmayan biz fenerlileriz. Sizlik bir sorun yok demektir.

• İki takımda çok kötüydü Top kayıpları çok fazlaydı. Fb bu sene ilk 5 giremeyecek gibi gözüküyor.

0|1
    0|0
  • Besiktas iyi oynadi fenerde fena deildi karius çok iyi bir performans gösterdi

1|0
    0|0
  • kötü ve sıkıcı bir maçtı..
    tek güzel şey, babelin golü..

1|0
    0|0
  • Futbolcuların çokta umurlarında yorumlar. Para para para. İyi uykular Türkiye.

0|0
    0|0
  • Çok ucuz gol yedik Fenerbahçe iyi değildi

1|0
    0|0
  • dostluk kazandı diyelim

1|0
    0|0
  • Normal

1|0
    0|0
  • Yalniz 5. Degil 6. Hafta

1|0
    0|0
  • Alabilirdi Beşiktaşk ım ama olmadı.

1|0
    1|0
  • Çöp, her zamanki gibi

0|0
    0|0
  • Sevmedimmm

1|0
    0|0
  • Buyu var burda

0|0
    0|0
  • Vasat

0|0
    0|0
  • Güzel bir derbicik oldu.

0|0
    0|0
  • Beğenmedim

0|0
    0|0
  • hiç iyi değildi

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • Caner Erkin adamdır küfür ederler anca :D

2|1
    1|0
    • Aynen ya cins cins maç bitmiş adama niye küfür ediyosunuz. Yakışır tribünlerine.

• Ben işimdeyim Hanımefendi

• Tek kale oynadı fener yine beraberliğe sevinen bjkliler

0|1
    1|1
    • Sevinmek... Nötr.

• Kelime oyunu yapma bana ya 😂

• Valla senin girişine göre cevap veriyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• Bugünün en iyisi karius. Beşiktaş’ın yeneceğini düşünüyordum. Yensekte Yenilsekte Beşiktaşş🏴🏳️🦅

1|1
    0|0
  • Olaysız olsun zaten eskiden rakip takım derbiye gelemiyordu. Karşılıklı sloganlarla tribünler daha renkli.

1|0
    0|0
  • Quaresma ve Caner kaç maçtır gözüme batıyor. Pas hatalarına sinir oluyorum. Ayrıca Adem en başında oynamalıydı.

1|0
    0|0
    • Quaresma ve Caner bu takımın el frenleridir. Orta yapmayı kesmeliler artık, yerinde yapmalilar sadece.

• Karius gün geçtikçe Türkiyenin en iyi kalecisi olmaya aday ya maşallah diyorum

1|0
    0|0
  • 2. yarıda sinir krizi geçirdim. o gol nasıl oldu ya? ama nolursa olsun BEŞIKTAŞ ❤❤

1|1
    0|0
  • İzlemedim bile

1|0
    0|0
  • Izlemedim ama yenileceğiz diye dusundum 💛💙

1|0
    0|0
  • Penaltimiz da verilmemis. Sukredin halinizeee

0|1
    1|1
    • Haha. Avunmaya devam.

• Tamam kardesim ben de sana gordugumu aktardim duydugumu aktardim. Eski hakemlerin dedigini soyledim. Ben sana senle muhatap olmam demedim ki. Senle tartismak igrenc olsa da muhatap olurum. yanlis okuma dediklerimi. Evet benim Fenerim benim fenerim size haddinizi bildirecek. 💛💙

• Yanlış okumuyorum, olan bu. Genel olarak söyledim "Sizinle konuşmak iğrenç " olsun yine aynı FARK eden bişey yok cümlede. Olur, hatırlatırım.

Yükleniyor...