Ligin ilk derbisi Fenerbahçe - Beşiktaş maçı 1-1 bitti. Türkiye'de futbol keyif veriyor mu sizce?

Maç karşılıklı goller ile 1-1 bitti. Türkiye süper liginde oynanan futboldan memnun musunuz?
Ligin ilk derbisi Fenerbahçe - Beşiktaş maçı 1-1 bitti. Türkiye'de futbol keyif veriyor mu sizce?

1|2
2359

En İyi Kız Görüşleri

• Fb Beşiktaş'a gelince kaplan kesildi yine keşke Avrupa'da da gösterse bu performansını 🤦🏻‍♀ 😂gayet tempolu ne olacağı belli olmayan bir maç izledim ben ne bekliyolar anlamadım kavga dövüș kırmızı kart ve kaos mu 🤦🏻‍♀ ya da ben o cafe ortamında fazla havaya girdim asdf

1|3
    0|0
  • Derbiyyymiş..
    Galatasarayin olmadığını maça derbi demem ben, kendi çaplarında oynadılar işte. Fazlasıyla sıkıcıydı. Beşiktaş cok korkak oynadi bastan beraberliğe razıydı adamlar forvetsiz oynadi ya la. Fenerbahce desen sampiyon olsa, kendi sahasinda yenilmedigi kadar sevinmez. Tuhafff

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Türk futbolunda büyük takım kavramı artık iyice yok olmaya başladı. Iki tane vasat takımın zevksiz maçını seyrettik. Izlemek için harcadığım 90 Dakika'ya acıdım.

Şenol hoca bir an önce Beşiktaş'tan defolup gitmeli. Gecen sezondan beri söylüyorum bunadı artık. Önüne gelen kötü takımlardan 3-4 gol yiyen takımı bile yenmekten aciz hale getirdi takımı.

0|0
    0|0
  • Bence fazlasıyla zevk vermeye başladı Fenerbahçe 11 tane Yeni Transfer yaptı bu akşam mantalite olarak güzel bir futbol izlediğimizi düşünüyorum Fenerbahçe cephesinden bakarsak tabiki Beşiktaş bu akşam vasat futbol sergiledi oyun olarak kadro olarak Beşiktaş Fenerbahçe den 3 gömlek fazla olduğunu rahatça söyleyebilirim Süper lig de diğer takımlara gelirsek önceliğimi 3 büyüklere veriyorum bu sezon fazlasıyla 3 büyük takımda puanlar kaybedecek çünkü her takım artık kazanmak için sahaya çıkıyo ve gerçekten iyi transferler yapıldığını düşünüyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• kanserden başka hiçbişey değil fenerbahçe gittikçe batıyor

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum. Futbol sevmem, gerçi ben bir şey izlemeyi sevmem.

Ya o değilde, şu nickleri çok arıyor musunuz.

0|0
    0|0
  • B. k gibi hiç keyif vermiyor. Ayıp olmasa takım tutmicam artık ama racona yakışmıyor ustaa

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak izlerken çok eğlendim pudingim

0|0
    0|0
  • Artik keyif vermiyor bir de yabanci oyuncu cok var Türk takımı mı baska takim mi belli değil Benimseyemiyorum

0|0
    0|0
  • Hicbisey anlamam su futboldan bir ofsayti bilirim jsjdjdjd

0|0
    0|0
  • Alexsiz geçen hiçbir maç keyif vermedi, vermeyecekte.

0|1
    0|0
  • Rekabet her zaman keyiflidir e bide Beşiktaşlıysan

0|0
    0|0
  • Alex gittikten sonra ilgim azaldı bea

3|0
    0|0
  • Keyifli bir derbi oldu

0|2
    0|1
  • Beraber e biter demiştim

0|1
    0|0
  • Kötü değildi ama derbi tadı da yoktu.

0|1
    0|0
  • nein, bu yuzden izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Hakem yüzünden maçın heyacani yoktu ki.

0|0
    0|0
  • Eski tadı yok be.

0|0
    0|0
  • Vermiyor malesef.

0|1
    0|0
  • Futbol sevmem.

0|0
    0|0
  • Futbol izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Keyif yok var bize olmadığı için

0|0
    0|0
  • Beşiktaş dışında hangi takım sahaya futbol oynamaya çıkıyor ki? Beşiktaş kaybettiği puanları kendi eliyle veriyor. Aptal aptal hatalar yapmasa bu ligde Beşiktaş'a rakip yok ama yapacak bişey yok

1|1
    1|0
  • Sevdiğim bana futbolu sevdirmeye çalıştı ama sevemedim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Fbde hasan ali iyi top oynadı vesselam ilk yarı bir tane atarlardi ama olmadi beşiktaşi derbidede beğenmedim llajic nasil 11 olmaz ya 2. yari queresma çikmaliydi lens yerine oğuzhan yerinede tolgay larin yerinede love girmeliydi 2. yari neyse gsye yaradi beraberlik canerde kötuydu adri iyi olsaydi o oynardi gözum onu aradi karrius iyiydi

0|0
    0|0
  • yani tam keyif vermiyor aslında Türkiyede futbol...
    maça gelirsek maç FENERİN hakkıydı
    2 topumuz direkten döndü kalecileri 1-2 iyi şut çıkardı
    futbol şansı yanımızda olsaydı maç en az 2-1 veya 3-1bitebilirdi

0|0
    0|1
  • Maçı izlemedim ama sonucu tahmin ettiğim gibi oldu. Şampiyonlar liginde ki futbol müsabakalarını izlerim arada sırada. Türkiye ‘de olan şeyler artık eskisi gibi zevk vermiyor.

0|0
    0|0
  • Iki takim da cok kotuydu. Yer yer toparlanmalar oldu o zamanlarda mac keyif verdi ama genel olarak cok zayifti iki takim da. Kazanmayi hak eden yoktu. Fenerbahce bu kotu haliyle bile Kadikoy faktoruyle maci guzel goturdu ve yine kaybetmemeyi bildi.

0|0
    0|0
  • Berabere bitmesi önemli değil. Önemli olan Fenev'in evinde yenilmiyor olması. Onlar kendi evinde yenilmesin ama küme düşsünler yine de şampiyon olmuş gibi sevinirler.

0|0
    0|0
  • Trabzonspor-Beşiktaş derbisi daha zevkli oluyor. Bol gol, düzgün futbol, efendilik... hepsi var...

0|1
    0|0
  • Bu sene takımların deplasman fobilerine Şenol Güneş sayesinde Beşiktaş’ta eklendi. Adam beşiktaşı forvetsiz sahaya sürdü ya. Ulan bu sene feneri yenemeyeni döverler şu hale bak

0|0
    0|0
  • Futbolun keyfi falan umrumda değil bugun 3 puan almak gerekiyordu

0|0
    0|0
  • Türkiye de oyun olarak futbol yok, sektörde belli bir para dönüyor işte para yiyenler var gerisi boş

0|0
    0|0
  • Türkiyenin tek derbisi Fenerbahçe - Galatasaray derbisidir.

0|0
    0|1
  • İki takımda birbirinden kötüydü. Bu kadar pas hatasının olduğu bir derbi uzun yıllar görememiştik

0|0
    0|0
  • Fenerin hakkıydı maç ama yine acayip goller kaçırdı takım

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe forvet te çok basmadı yoksa daha farklı biterdi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zevk vermiyor ben en çok İngiltere premier liginden keyif alıyorum

0|0
    0|0
  • türkiyede futbol yok zevk alınacak primer ligin sonuncusu bile şu ligde ilk 4 e oynar

0|0
    0|0
  • Berbat bir oyun. Avrupa'da başarı bekliyoruz Hayal Hayal Hayal

0|0
    0|0
  • izlemedim maçı ancak Türkiye'deki genel futbol anlayışından hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bu sonuç Galatasaray’ımıza yaradı
    Haydi Cimbom artık seriye bağlayalım

0|0
    0|0
  • Beklenilen skordu iki tarafta eksik fener biraz daha eksik ama

0|0
    0|0
  • Vermemi hemde çok hic bir ülkede boyle keyifli futbol yok :)

0|0
    0|0
  • Takımlar kaybetmek istemedi. Temkinliydiler. Normal maçtı.

0|0
    0|0
  • Hiç keyif almadım ki derbi değildi bence derbicikti adamların 2 yıllık tarihi var

0|0
    0|1
  • Keyifli maçtı ama fbnin kadro kalitesi çok yetersiz

0|0
    0|0
  • Maalesef

0|0
    0|0
  • Ben kalitwnin arttigini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • İzleyemediğimden veremiyo :) rumuz:fakir