Galatasaray'ın yeni yabancı transferi Lukas ve Alexs'i nasıl buldunuz ?

galatasarayın yeni yabancı transferi lukası nasıl buldunuz ?

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Lucas'ı çok beğendim bu maçta kendini iyi gösterdi, fırsatı iyi değerlendirdi.

Telles de iyiydi bence.

1|3
    0|0
  • Lucas bence çok iyi attığı vücut çalımlarından bile belli başta bir kere hırslı bir oyuncu ve de yetenekli 1 aydır futbol oynamadığı halde bu performansı sergiledi ama süreklilik kavramı çok önemli işte sürekli olamazsa performansı çok rahat düşer Alex için de çok iyi şeyler düşünüyorum gerçekten çok yetenekli ve futbola aşık bir oyuncu çok faydası olacaktır

0|0
    0|0
  • bu kadroyla gs şamğıyonlar liginın zorlar ligte de güzel başarılar elde eder .tranferlerın hepsi ısabetlı ollmuş

1|0
    0|0
  • lukas hangi takımdan ne ara geldi yaa adını bugün duydum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hala yabancı alıp ağlayanlar var federasyon bize düşman diye, seneye kümede kalırsanız şaşırıırm gerçekten.

0|1
    0|0
  • mk adamlar daha ilk maclarına cıktı hemen sakatlıcaklardı yaa oynamasınımı bilmiyolar kasti mi yapıyolar

0|0
    0|1
  • Harika oyuncular ben çok beğendim.

1|0
    0|0
  • Ben iyi buldum alex tellesin ortaları cok isabetli lukas ise geleceği var o cocğun zemini sahanın cok kotuydu butun futbolcular zorlandı ttarenada daha cok iş yapar

1|0
    0|0
  • Telles İnşallah yıllardır sorunumuz olan sol bek işini çözer tek başına kullandı o kanadı resmen hem teknik hem yetenekli hem defansif özellikleri çok iyi lucas ilk yarı iyiydi ama 2. yarı çok cıvıttı

0|0
    0|1
  • ikiside çok kaliteli topçular

1|0
    0|0
  • lucas p i ç gibi inşallah iyi verim alırız ondan

0|0
    0|0
  • Kardeş alex telles hiç beğenmedim.Lucas cok sağlam'a benziyor.Ama bu kadro ile chealsea bizi öttürür.Yekta salih dursun bu adamlarla bu iş asla olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;