Kapat

VAR'ın damga vurduğu maçı Konyaspor kazandı. Sizce VAR sisteminin gelmesi iyi mi oldu?

VAR'ın damga vurduğu maçı Konyaspor kazandı. Sizce VAR sisteminin gelmesi iyi mi oldu?Spor Toto Süper Lig'in 6. hafta maçında Kayserispor, Atiker Konyaspor'a evinde 2-0 yenildi. Yatabare'nin golünde hakem Cüneyt Çakır önce ofsayt kararı verdi. Ancak daha sonra Video Yardımcı Hakem'in (VAR) uyarısını dikkate alan Çakır golü verdi. Ne düşünüyorsunuz? Sizce VAR sisteminin gelmesi iyi mi oldu?

1|0
519

En İyi Kız Görüşleri

• Ya tamam mantikli lâkin bundan cok büyük sorunlar da dogabilir. Ya iyilestirilecek elestiriye kapali hale gelebilecek kadar düzenlenecek. Ya da konu kapatilacak yoksa kan cikar. 😅

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• sıfır hata çalışması gereken bir sistem ama kimi zaman VAR kimi zaman YOK yeni kaosun başlangıcı bu sistem bence beş para etmez.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• İzlemedim ama hakkıyla oluyorsa bazı şeyler iyi ki var geldi

0|0
    0|0
  • Hic anlamam oylesine cevapliyorum

0|1
    0|0
  • Kesinlikle iyi oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yerli oyuncular boyunlarına cd asarak bu sistemi kandırmaya çalışacaklarmış 😂😂

0|0
    0|0
  • Tabi ki iyi oldu hak yenmez ve çoğu evde babalar ve kocalar sinir krizi geçirmez artık

1|0
    0|0
  • Bende iddaa oynuyorum ama bu maçı kuponuma yazmadım

0|0
    0|0
  • İyi ve başarılı bir sistem ama geliştirilmesi ve onarılması lazım kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Türk futbolu zaten varla yok arası bir şey, ne gerek vardı bu var uygulamasına bence çok gereksiz

1|0
    0|0
  • İyi olduda büyük takımlar hala kollanıyor var sisteminde adil olmaları lazım biraz

0|0
    0|0
  • Bence hic bir halta benzemiyo gelmeden once daha iyiydi

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İyi oldu bence...

0|0
    0|0
  • Var bile kurtaramaz bizim Türk futbolunu