Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, sizce Fenerbahçe’den istifa etmeli mi?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, sizce Fenerbahçe’den istifa etmeli mi?UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe ilk maçında deplasmanda Hırvatistan'ın Dinamo Zagreb takımına 4-1 mağlup oldu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, sizce Fenerbahçe’den istifa etmeli mi?

0|0
936

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu adamın acilen gönderilmesi gerekiyor yerine kısa vadeli değil uzun vadeli olacak bir şekilde Ersun Yanal gelmeli yoksa gidişat hiç iyi değil

0|1
    0|0
  • Gitsin gitsin fblilerin gözü yaşlı...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Geçen sene aykuta sabrettik bu sene de cocu abimize sabredelim

1|1
    0|0
    • Sabır taşı çatladı ama nereye kadar 😒

• @kararveremedım34 adam iyi de takım oturmadı bence bu transfer yapmayla da ilgili değil fenerbahçe savunma yapmaya öncelik veriyor golcüsü yok

• Zaten yeterince darbe aldık şimdiden sonra istifa etse ne farkedecek

0|0
    0|0
  • Tüm yollar cocunun 😄🦅

1|1
    0|0
  • Gitsin yahu..
    Takım leş gibi.
    #devilinme

0|0
    0|0
  • tanimiyorum

0|0
    0|0
  • Etmesin

0|0
    0|0
  • Çoktaan etmeliydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Ben başarılı olacağını düşünmüştüm ama 7 resmi 4 hazırlık maçı oynayan takımın halen daha bir oyun sistemi yok. Futbol hızlı ve akıcı bir oyun oldu artık, takım çok durağan top oynuyor ve forvetler pozisyona giremiyor. Bu takım bu savunma bekleri ile 4-3-3 oynayamaz. 3-5-2 bu takım için en iyi sistem. Harun-skrtel-reyes-neustadter-jailson-eljif-benzia-ayew-barış-soldado-slimani.

0|0
    0|0
  • Bence sabredilmeli. 3 yıl sözleşme imzalandı. Sabredin dostum. Vitor Pereira da da aynısını dedim, sonra perişan olduk. Sabır önemli. Ama Comolli baskı yapmalı 4-3-3 için getirildi Cocu. Onu da yapmıyor 😒

0|0
    0|0
  • belli başlı eksiklikler görülüyor malesef...
    akıcı ve çoşkulu oyuna hasret kaldık bu bir gerçek
    en son akıcı ve coşkulu futbolu ersun yanal döneminde oynuyorduk o oyununu çok uzağındayız malesef
    inşallah düzeleceğiz.

camia olarak yönetimi Ali koç u taraftar istedi ve başa geçirdi. Yönnetimie güven ve destek tam ama yönetimin tercihi olan teknik direktör eğer bekleneni veremiyorsa değişiklik yapılmalı, futbolda doğru zamanda neşteri vurmak önemli bir konu...
    belki hocada değişikliğe gitmek gerekebilir, FENREBAHÇE savunma yapmaz savunmayaptırır bunu kimse unutmasın, #saldirkanarya moddosu boşuna çıkmadı...

çokta şey yazmak istemiyorum
    inşallah düzeleceğiz, hayırlısı olsun...

0|0
    0|0
  • Ben istifa etmesini istemem
    Sabir gosterilmeli, gerekirse bu sene yansjn ama gelecek yillar kurtarilsjn

0|0
    0|0
  • comolli sürekli disiplinden bahsediyor, tesislere yeni kurallar getiriyor ama takımda gevşeklik had safhada

0|0
    0|0
  • S*ktirsin gitsin G*vat para için gelmiş yatmaya ancak farkedemediği bir durum var türk futbolunda yatan adamı sevmezler anasına söverler ki sövüyorum.

0|0
    0|1
    • Sanki umrunda adamın dostum adam gavur sonuçta

• @kararveremedım34 Birde beyanatı var beyimizin bugün pazartesi değil perşembe diye bjk sallasın takıma 3 4 tane bak bakalım yerinde duracak mı pazartesi .

• O kadar derine inme relax ya pkadsr snlmıyom futboldan ama fellainiyi severim ☺ 😂

• cocuTTU ortalığı artık burası türkiye ve o takım 100yıllık bir kulüp deneme tahtası değil

0|0
    0|0
  • Direkt Ali Koç istifa etmeli.
    Beceremediniz bırakın demiş adam zamanında..

0|0
    0|0
  • Bence etmemli. bulmuslar adam gibi teknik direktöri bide yollucakla he bu tam sacmalik olur. COCU candir gerisi yalandir

0|0
    0|0
  • Turkiyeyle uzaktan yakından bir bağı olmayan adamı alır getirirsen olacağı bu ektiğini biçiyor fener

0|0
    0|0
  • Hayır etmemeli bence böyle çok iyi daha da iyi olacak

0|0
    0|0
  • o fransız bozması sportif direktör ile birlikte etmeli..

0|0
    0|0
  • Ruh gok takımda istek yok değişen kaçıncı t. d bu kalıcı olmadıktan sonra oturtamaz takımı.

0|0
    0|0
  • Hayır ederse zaman kaybı yeni hoca yeni sistem sabır gösterilmeli

0|0
    0|0
  • Ziko nun ahını aldınız çok çekeceksiniz daha çok :))

0|0
    0|0
    • Zico harbi efsaneydi adamın kuyusunu kazdi bizim yönetim zamanında zicoya sahip çıkmış olsaydı belki şu an müzemizde bir Avrupa kupası olurdu belki de şu an Fenerbahçe formasında 4 yıldız olurdu Alex De Souza yı yollayan yönetim zicoyuda yolladı iki yakamiz bir araya gelmedi

• @KââââN_1989 e şimdi çekiceksiniz boşverin :D

• Yapacak bir şey yok ölümüne Fenerbahçe

• Etmemeli

0|0
    0|0
  • Öyle cocuyor. İşi yaş.

0|0
    0|0
  • Yoo kalsın bence bizim işimize gelir 😁

0|0
    0|0
  • İstikrar onemli. Bence ölene kadar devamm

0|0
    0|0
  • Feneri ileri tasiyamiyor

0|0
    0|0
  • Beşiktaş maçından sonra ucak bıleti hazır.

0|0
    0|0
  • Erken daha

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Gider bu bence

0|0
    0|0
  • Galatasaray’ımın maçından sonra gitsin