Beşiktaş 3-1 Sarpsborg! Yorumlarınız, futbolcular hakkında düşünceleriniz neler?

🏁🇹🇷 Temsilcimiz BEŞİKTAŞ EVinde konuk ettiği Sarpsborg'dan 3-1 lik galibiyetle ayrıldı. ⚽#Babel-⚽#Roco-⚽#Lens

📌👤 Takımda kesinlikle forvet eksikliği var. Gerek bu maçta gerek diğer maçlarda stoperlerimizin gol atmasıda bu eksikliği ortaya açık ve net biçimde koyuyo. Larin BEŞİKTAŞ için yeterli bir forvet değil. Bize bitirici forvet lazım. Bak kaç pozisyon geldi basit pozisyonları kaçırdı. İkinci yarı Babel girdi nefis bir şekilde attı golünü. Ljajic'in Roco'ya asistide güzeldi, genel performansıda. Karius gayet güzel. Medel'de aşırı hırs var her maçta 1903 kere maşaAllah canlı bir şekilde oynuyo, her yerde♥! Ozzy yavaş yavaş düzeliyo. Allah'tan şans vardı bugün. Bide meşhur son dakikada BEŞİKTAŞ'ımız;) son saniyede gol yedin. Olsun bakalım. Tebrikler💫⚫⚪ 🔴🇹🇷

#bCeren1903Beşiktaş 3-1 Sarpsborg! Yorumlarınız, futbolcular hakkında düşünceleriniz neler?

0|1
327

En İyi Erkek Görüşleri

• Tebrikler Beşiktaş 👍🇹🇷
    İkinci yarı çok iyiydiler.
    Sonradan oyuna giren babel, adem, medel, benim gözümde en ön plana çıkanlardı.
    Karius'a çok iş düşmedi
    Ama karşı karşıya gelen
    Pozisyonda iyi kurtardı.
    Larin'in bitiriciliği olsa
    Bu maçta hat trick yapardı. Genel olarak takım çok iyiydi. 👍🇹🇷

1|0
    0|0
    • 💪🇹🇷🙏 Yok ama Karius baya 3'ten fazla kritik pozisyon kurtardı;)

• İkinci yarıyı yorumladım
      İlk yarısını izleyemedim
      Orda olabilir heralde

• 2. yari iyiydi besiktaş layic kalitesini gosteriyo paslarla karrius iyi basladi nazar değmesin lenste fna deildi babel grince oda topladi kendini 2. yari ama derbiye lens babel. cikarsak love adem hucum hatti olsun bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adem ljajic tek kelime ile muhteşemti Beşiktaşıma çok yakıştı 💪💕

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Devamı gelir umarım 😊
    🦅🦅😍

1|0
    0|0
  • Beşiktaş bu maç iyiydi ama bu maçın ben bir ölçü olduğunu düşünmüyorum.
    Oyumculara gelelim. Karşı takımda Muhammed Rashit'i çok beğendim onu söylemezsem olmaz :D bizim takıma geleyim. İlk yarı olağanüstü kötüydük, İkinci yarı Babel hızlandırdı bizi. Ben Larin'i aksine iyi bir forvet olarak görüyorum. Pişmesi lazım sadece. Bir forvetin yapması gereken ne varsa onu yapıyor Larin. Sadece gol atamıyor. Bunu kendide dile getiriyor zaten her konuşmasında. Roco defans oyuncusu olarak çok ağır kalıyor. Şuanki takım güçsüz olduğundan dolayı çok belli etmedi ama çok ağır kalıyor. Caner bu maç iyiydi. Fakat onunda sorunu defansa dönmesi. Defansta hücumdaki verimliliği vermiyor Caner. Onun için zaten Adriano o bölgenin kralı konumunda şu an. Gökhan her zaman ki gibi Süper. Medel her yerde zaten. Mübarek bir oyuncu hiç yorulmaz mı ya. Vallahi adama helal olsun. Ljajic çok akıllı çok teknik oyuncu. Töre çok iyi oyuncu ama etkin değil hâlâ. Şenol hocam neden oynatmıyor anlamış olduk yani. Lens iyi ama daha iyi olabilir. Oğuzhan her maç iyi aslında ama katkı veremediği zaman kötü oluyor taraftarın gözünde. Tolgay kötü. Tolgay'ı beğenmiyorum ben. Eski Tolgay yok. Necip verilen görevi her zaman yapan biri. Takımın en iyi alternatifi belkide. Larin dediğim gibi oynadıkça kendine gelecek. Sadece şutları geliştirmeli onun dışında hiçbir sorunu yok bence. Pepeye laf edenin çenesi kırılır zaten mazallah 😄 Karius çok iyi kaleci.

Bugün oynayan takımı saydım biraz uzun oldu ama kusura bakma 😄

1|0
    0|0
  • Burak yilmazi transfer etmeli besiktas ama hakikaten bir fenerbahceli olarak besiktasin istikrarli basarisini takdire şayan buluyorum eger böyle oynamaya devam edip ara tarnsfer döneminde forvet sorunu çözerse uefa yari final oynayabilecegini düsünüyorum cok kaliteli bir takim oluştu

1|0
    0|0
    • Burak işi geçti artık. Hem yönetim hem de Burak kendisi istemiyo. Valla inşaAllah dediğin gibi olur🏁🙏

• Ulen be 2 olmus bu fener insani alkolik yapar

• Baskandan umutluyum ben fnerde ama teknik direktor kötü belli bir plani yok hucumda defansta organize olamiolar aykut kocaman kalsaydi dha kotu olmazdi bundan olumsuz olarak belkide dha iyi olabilirdi

• Beşiktaş avrupada nasıl oynanacağını biliyor nitekim son 10 yılda avrupada en çok puan kazanan Türk takımı olması da bunun göstergesi.
    Derbi öncesi rotasyondan dolayı Quaresma Babel Adriano Tolgay ve Vida nın yedek soyunmasından dolayı ilk yarı istenen oyundan uzak olunsada ikinci yarı pas oyunuyla harika hale geldi. Babel bu takımın degismez parçasıdır. Ljajic ise pas futbolunda kilit isim
    Sonuç olarak gruplara 3 puanla başlamak iyidir.

1|1
    0|0
  • Son 15 dakikada izlediğim kadarıyla orta kafa gol oynayan Beşiktaş yoktu ayağa pas yapan bir takım vardı gerekirse Quaresma kulübeye çekilmeli Beşiktaş bu kenar oyuncularla oynamalı 👍

1|0
    0|0
    • Quaresma normalde oynamadığı için sinirlenirdi. Şimdi büyük ihtimalle Şenol hoca onu Fener derbisine saklıyo. Oynar yani tekrar;)

• Sağdan orta kesiyor anca 😐 oynayacaksa solda başlamalı lens sağda forvette babel oynamalı 👍

• Forvet eksikliği sadece Bjkde değil her takımda var.

2|0
    1|0
    • Oda doğru. Olsun Emre Akbaba idare eder sizde👍

• Love Bjkde iş yapmaz bence. Çünkü Bjk kanat oyunu oynayan bir takım yani oraya kafaya iyi çıkan bir adam lazım. Love daha çok yerden oynayan mesala Galatasaray gibi takımlarda daha iş yapar.

• Love'a şans verilmesi tarafında değilim. Artık bir tiksinme geldi. Love'a kArşı bilmiyorum... Sanmam oynayacağını. BEŞİKTAŞ'ın oyun taktiğine uymuyo. Yumuşak vuruyo teknikle oynayan bir futbolcu. Bize bitirici forvet lazım.

• Bence ilk başlarda güzel bir futbol ortaya koyamadık sonradan iyi açıldık ama kötü oyuncu olarak larin iyi değildi ama yine de tebrikler kara kartal 😊🏴🏳🏁🇹🇷👏

1|0
    0|0
  • Gökhan töre q7 nin yedeği bile olamaz lens de en az töre kadar kötüydü gol atmasi sasirmasin sizi

1|0
    0|0
    • Aynen Lens'te o kadar süper değildi. Kale boştu bir zahmet atsın onuda;)

• Helal olsun Beşiktaş’a yabancı takımlarla kim oynarsa oynasın galibiyet sevindirici oluyor takım tutmak yersiz olur

1|0
    0|0
  • Forvet sıkıntı oğuzhan tolgay ile bu iş olmaz takım çok tekliyor bu sezon geçmez

1|0
    0|0
  • ilk yarı golsüz bittiğinde renkliler havalarda uçuyordu. maç sonu ölmüş taklidi yaptılar 😂

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim..
    Oynaması gerektiği gibi oynayıp, kazandı..

1|0
    0|0
  • Tebrikler beşiktaşim

1|0
    0|0
  • Beşiktaş’ım oleyyy denir 😀😀 🦅

1|0
    0|0
  • Goruyorsunuz mikemmel

1|0
    0|0
  • Maçı izlemedim tebrikler