Duruş bozukluğu nasıl tedavi edilir? Dik durmak için ne yapmalıyız?

Merhaba arkadaşlar. Benim 3 seneden beri duruş bozukluğum var. Eminim bu sorunla uğraşan bir ben değilim. Uyurken istem dışı cenin pozisyonu alıyorum. Sırt üstü yatsam bile tekrar cenin pozisyonuna dönüyorum. Öncelikle yatış şeklimi nasıl düzenlerim? Ergenlikte göğüslerimi sakladığım için de bu sorunum oluştu. Otururken, yürürken ya da kıyafet denerken bile bu sorunla karşılaşıyorum. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Çözüm bulan arkadaşlar önerilerini benimle paylaşırlarsa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

0|0
312

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kanepede yatarak dar yerlerde yatarak donmeye calismiyor insan o zmn yatış duselir dik oturmak icnde düzenli olarak aliskanlk haline getrmen gerek

0|0
    0|0
  • Duruş bozukluğu bir hastalık değildir. Alışkanlıktır. Zamanla düzeltirsin.

0|0
    0|0
  • Sırt ve bel çalışman lazım

1|0
    0|0
  • pratik , zaman,

1|0
    0|0
  • Fizyoterapiste başvurmalısınız

0|0
    0|0
    • 5gün

gittim çok fazla değil duruş bozukluğun dedi egzersiz yapmamı söyledi ama hangi egzersizleri yapacağımı falan söylemedi

• Fitness spor yapman gerek

0|0
    0|0
  • Korse takip uyuman lazım

0|0
    0|0
    • 5gün

Korse kasları güçlendirmediği için onu çıkarttıktan sonra yine eski halini alıyor denedim çünkü

• 5gün

link atabilir misiniz rica etsem

• Korse tak xd

0|0
    0|0
  • Spora başlaman gerek

0|0
    0|0
  • Ulas bana bende de vardi hallettim sorunu

0|0
    0|0
  • Spor ya da korse

0|0
    0|0
  • Spor sart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitabı basının üstüne koyarak yürümeyi ders haline getir duzelir

1|0
    0|0
  • Bende de aynı sorun var. Spor eğitmenim yardımcı olacağını söyledi. Spor yapabilirsin ona göre bir program hazırlanır

0|0
    0|0
  • Benim de var

0|0
    0|0
Yükleniyor...