Kapat

Ağırlık antrenmanından önce mi sonra mı koşmalıyız?

Ağırlık antrenmanından önce mi sonra mı koşmalıyız?

2|2
1731

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşleri

• Hepsinden önce esnemeli ve vücudu ısındırmalıyız. Koşuyu yaptıktan sonra ağırlık daha iyi olacaktır.

0|1
    0|0
  • Bana göre kilosu gsyet iyi olan kişinin ağırlıktan sonra maksimum 3 dakika koşması yeterli. Zayıf olan niye koşsun niye yağ yaksın. Kilo alması gereken bir kişi özelliklerde.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Tabikide ağırlıkdan sonra koşulur. Önce koşmak saçmalıkk

0|1
    1|0
  • Sonra tabikide ilk iple ısınma sonra agırlık sonra kosu ve soguma bitti

0|0
    0|0
  • Fenomen olarak sen bilmiyorsun bunu biz nerden bilelim ulen

0|0
    0|0
  • Önce

0|1
    0|0
  • Kimse koşmasın.

0|1
    0|0
  • Bilgim yok...

0|0
    0|0
  • Önce koşmalıyız...

0|0
    0|0
  • Önce

0|1
    0|0
  • Önce koşmalıyız

0|1
    0|0
  • İlk defa spora başlıyorsan isinmalisin

0|0
    0|0
  • Ben önce koşarak ısınıyorum.

0|0
    0|1
  • Önce

0|0
    0|0
  • Sporla aram yok

0|0
    0|0
  • Önce kardiyo sonra ağırlık

0|0
    0|0
  • Önce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kişi nasıl rahatsa ona göre önce sonra koşabilir. Ben antrenmandan sonra 20 dk koşarım haftada iki kere ya da off günlerde yarım saat. Onun haricinde antrenmandan öncesi koşmayı da denedim ama antrenmana yeteri kadar kendimi veremedim 1 saatlik antrenmanı zor çıkardım üstüne çok fazla güç kaybı yaşamıştım. Bazı insanlar antrenman öncesi ile yapabiliyor ama çoğu kişi bunu başaramiyor. Antrenman performansın umrunda değilse ilk koş pek farkı olmayacak.

0|0
    0|0
  • Eskiden gittiğim spor salonundaki hocalari kardiyoloji antrenman sonu yaptırıyorlardi birisinin Türkiye birinciligi Avrupa 2ligi ve dünya 8logo var diğerinde Türkiye birinciliği ve Sırbistan da yapılan özel yarışmada birincilik var belki sana faydası olur ve kilo vermek için sabah aç karnına kardio daha etkili

0|0
    0|0
  • Hayır millet hayır ısınma işini unutun

Kullanılacak olan glikojen depolarını antrenmandan önce tüketmek gereksiz enerji kaybına yol açar.

Gereken performans ortaya çıkmaz

1|1
    0|0
    • 2gün

Isınma için ise hafif dumbell hareketlerini yapın koşu işini yapmayın

• Her zaman koşu önce yapılmalı kasların ısınmaı için..

0|0
    0|0
  • Vücudu ısıtmak amaçlı önce 5 dakikalık bir kardio önemli sakatlığa karşı. Koşu da olabilir, bisklet te, kürekçekme de. Ağırlıktan sonrada yağ yakımı için max 30-45 dakika iyi olur. Herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • Önce isinmak daha iyi cünkü kaslarin iyice isinmasi gerek yoksa sakatlanma orani yüksek belirli zaman sonra kesin sakatlik olur,

0|0
    0|0
  • ağırlık antrenmanından sonra interval tavsiye ediliyor

0|0
    0|0
  • Hayır önce koşu sonra ağırlık. Çünkü önce vücudun ısınması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Isınmak için koşa süreli bir koşu yapılabilir 7-8 dk kadar sonra ağırlık eğer yağ problemi varsa ağırlık antremanı sonrası 15-20 dk koşulabilir

0|0
    0|0
  • Önce kardiyo sonrasında ağırlık ama mümkünse bir tarafları yırtılır gibi bağırmasınlar

0|0
    0|0
  • Hem önce hem sonra. Başındaki ısınma sonundaki soğuma için.

0|1
    0|0
  • Önce çünkü liflerin ısınması için gerekli. Vede daha iyi bir performans sergilersin antremanda. Antrenman sonra laktik asiti dağıtmak için ip atlayin.

0|0
    0|0
  • Tabi ki önce koşulur. Kim sonra diyorsa eski köye yeni adet getirmeye çalışıyordur.

0|0
    0|1
  • Once koşmak yağ yakımına yardımcı olur. Sonra zaten koşacak enerjisi kalmaz insanın.

0|0
    0|0
  • Önce ısınmak için spordan sonrada kan dolaşımını artırmak için yürüyüş olabilir

0|0
    0|0
  • Önce koşmalıyız :)

0|0
    0|0
  • sonra can

0|1
    0|0
  • Önce

0|0
    0|0
  • Bilmem spor hocana sor