Kilo alırken spor yapılmalı mı?

Kilo almaya çalışıyorum yaklaşık 12kilo falan ama aynı zamanda spor yapıyorum mesela her gün kalça bacak çalışıyorum artı olarak bir gün karın bir gün kol çalışıyorum yani Pazartesi karın+kalça bacak, salı kol+kalça bacak, Çarşamba karın+kalça bacaj şeklinde çalışıyorjm sizce kilo almamı zorlaştırır mıyım yapmayı bırakmalı mıyım

0|0
19

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• yerinde olsam çalışma programımı bir gün dolu bir gün boş yaparım. dinlenme olması gerekiyor kilo alanlar için sporda. pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi çalışmanızı öneririm. kilo almak cidden istiyorsan yulaf ezmesi, bir bardak tam yağlı süt ve yarım muz geceleri karıştır blander ile iç. ekmek tüketimini azalt ama sabah kahvaltıda lor penirli omlet yap ye. mutlak kilo alırsın. metabolizma yavaş ise gün içinde pilav her gün bir tabak yiyebilirsin. haftada ii kere 80 grm ton balığı b vitamini acığını kapatır. güneşli havalarda balkon dahil güneş görmeye çalış kısa kol ile şort ile. D vitamini açığını kapatırsın.. başka bir şey almana gerek yok şimdlik

1|0
    0|0
    • 6gün

O bir günlük boşluklarda spor yerine yarım saatlik bir yürüyüş yapmalı mıyım çünkü öğrenciyim pek hareket etmiyorum

• 6gün

kilo almaya yönelik insanların kardio hareketlerine lüzum yoktur. spor başlangıcında 5 dk lık tempolu yürüyüş ısınmak için yeterlidir. okulda aralarda yürüme yapıyorsun zaten. bir gün önceki yorucu antremanını dinlenerek ödüllendir. ama antremanını saglam yap.

• Bence bırakmamalısın. Kilo alırsın ama bu kilolar kasa döner. Spor hocana bir danış bunu.

0|0
    0|0
  • Evet gereksiz yağları eritmen gerekiyor bir tarafdan.

0|0
    0|0
  • Tabi ki yağ mı depolansın istersin yoksa kas kütlesi katıp daha fit gözükmek mi?

0|0
    0|0
  • Sporun hiç bir yan etkisi yoktur bence her zaman yapın sağlıklı kalmak için

0|0
    0|0
  • Güzel bir vücut için kesinlikle yapmalısın. Vede seni daha fazla spora bağladığını göreceksin.

0|0
    0|0
  • Hayır bırakma yağ olarak kilo almazsın en azından

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • spor yapmadan kilo alırsan manda gibi şişersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1