Kapat

Bu protein tozlarından hangisini kullanan hangi erkek çekici vücuduyla bir adım öne çıkar?

Spor yapanlar, özellikle vücut geliştiren erkekler bilir ki sağlam vücut, sağlam bir aşk hayatı demektir. Spor ile aşk ilişkileri arasında uzanan birbirine paralel ince çizgide ise protein tozunun yeri ve önemi büyüktür. O yüzden sizlere de sormak istedim. Mutlaka bu konuda fikirleriniz vardır.

0|2
4382

En İyi Kız Görüşleri

• Ben ikisini de değil optimum markasını öneriyorum. Hem protein oranı fazla, hem de su ile karışımı çok kolay.
    Asla topaklanma olmuyor.
    Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum faydasını da gördüm. Düzenli spor yapıldığı takdirde kas yıkımı olmadan yağ vermemi sağladı.

1|5
    0|0
  • Şimdi reklamlar... eğer spor bırakılırsa o baklavalariniz var ya... börek olur... ayrıca kullandığınız protein tozları ciddi ölçüde zararlı... bunun yerine doğal gıdalarla beslenebilirsiniz... doğal sporcu maması yapabilirsiniz...

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Vücüdunuzu bunlar ile kaslar ile estetikliyorsunuz
    Peki kalbinize neyle estetik yapacaksınız?

(sadece sağlık için yapanlara lafım yok )
    benim lafım kız için spor yapanlara ve kas için erkeğe düşenlere

0|0
    0|0
  • protein tozlarının tek başına bir hükmü yoktur.
    vücut geliştirme, çalıştığın sürece ve sınırlarını zorladığın sürece görsellik açısında etkili, lakin bıraktıktan kısa bir süre sonra ise nankörlük derecesinde bir spor dalıdır.
    hemen hemen hepsini kullandım. kullanmaya da devam ediyorum. lakin kendi yaptığım türde bir protein tozu kullanıyorum... hem maliyeti düşük hem de neredeyse birebir aynı vitamin mineral proteinler ihtiva etmektedir. maliyetinin38, satışın 90 -110 dolar olduğu ancak çalışmadan mucize bekleyen ahmak arkadaşlarıma , çalışmanın karşılığını alacakları güne kadar kolaylıklar dilerim...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 41

• Kas yığını sevmiyorum bu yüzden sağlığına dikkat etsin fit olsun yeter, benim adamıma 😍

0|1
    0|0
  • Protein tozuna karşıyım onun yerine tamamen doğal beslenmek en iyisi

0|2
    0|0
  • Protein tozları sağlığa zararlıdır.
    Kas yapıcam perden göz çıkarmanın alemi yok.

0|2
    0|1
  • Hiçbirisi bunlar çok sağlıksız. Etini sebzesini meyvesini yesin sporunu yapsın. Kaşınmanın anlamı yok.

0|3
    0|0
  • Sadece kullanmakla olmaz ciddi spor yapacak. Fazla da yapınca bir kötü oluyorlar kad yığını hoş olmuyor.

0|2
    0|0
  • Bunlarla bir anda şişer bir anda inersin natural takıl en güzeli

1|1
    0|0
  • protein tozlarının her türlüsü zararli ve tehlikelidir hiçbir beslenme uzmani bunu tavsiye etmiyor

0|1
    0|0
  • Protein tozu sağlıklı bir ürn değil kullanmamanı tavsiye ederim. Çekici olmak için vücut yapmaya gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Kolaya kaçan erkekler gurubu peeeh.
    Doğal yollar varken.
    (Bkz ege fitnes adam yakıyo be)

0|0
    0|0
  • Herbalife sporcu ürünleri ronaldonun sponsoru yermez mii

0|0
    0|0
  • Çok itici vücudunu tehlikeye atıp kolay yolu seçen erkek

0|1
    0|0
  • Yok protein mrotein, sen böyle güzelsin Bibertoç

0|1
    0|1
  • Hiçbiri hiç bir protein tozunu önermem

0|1
    0|0
  • peh...
    😂😂

0|1
    0|0
  • Kendileri bilir

0|0
    0|0
  • Sürmeli olandan

0|0
    0|0
  • sıkıysa protein tozsuz yapsın o kasları

0|2
    0|0
  • Çilekliyse işe yarar.

0|1
    0|0
  • Protein tozu erkegi cekici yapmiyor

0|0
    0|0
  • Kullanmamalı diyenlerdenim

0|1
    0|0
  • Hediyeside varmış güzell ☺️

0|0
    0|0
  • bunlarsız da kas yapılabilir

0|1
    0|1
  • Zararli protein tozlari

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Çilek lü çikolatalı

0|0
    0|0
  • Olmazsa olmaz

1|0
    0|0
  • protein tozları zararlı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • İkinci dedim

0|0
    0|0
  • Hiçbir bilgim yok

0|1
    0|0
  • Tozdan yana degilim dogall olmali

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    11

Erkekler Ne Diyor 80

• Ikisinden de cacik olmaz. Ben JYM pro dan memnunum. Protein tozlari yogun antrenmandan kaynaklanan normal ustu tuketiim dengelemek icin kullanilir. Varligi vucuttaki eksikligi giderdigi icin gereklidir. "SAGLIKSIZ" diyenlerin dayanaklarini merak ediyorum. Velhasil senin kizlari siraya dizmek icin baska urunlere yonelmen lazim gibi :)

0|1
    0|0
  • Bir kere sorun saçma protein tozunun vücudu çekicileştirdiği yok kasları çalışma ile belirginleştirip güçlendirirsin. Ha konu çekici vücutsa o da kas yapısı, boy, saç, kaş, göz falan genetiğe giriyor. Ha konu bu da değil protein tozları ise o konu hakkında bir fikrim yok onu da başkası cevaplasın 😂

0|0
    0|0
  • en iyi protein tozu optimum golddur. en etkilisi odur ama bence protein tozu kullanma doğal protein al daha sağlıklı. ben kullandığımdan biliyor ve tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Öncelikle protein tozu sanıldığı gibi hemen kasları coşturan bir takviye değildir. En onemli etkenler sağlıklı beslenme ve uykudur. Sabitsiz fedakarlıktir, azimdir. Yemek için içmek için çıldırdıgın yiyeceklere içeceklere sadece bakmakla yetinmektir. Neyse toza gelirsek piyasadaki en iyi toz Weider premiumdur.

0|0
    0|0
  • Fiyat performans olarak değerlendirmek lazım içeriği, servis sayısı gibi bir de topaklanıyor mu rahat karısıyor mu aroma olarak nasıl bir süre sonra bayabilir ekonomık olması iiçin büyük paket almak daha mantılı sonucta

0|0
    0|0
  • İkinci dedim ama ben genelde protein tozlarını tavsiye etmem.

0|1
    0|0
  • Bu tür yapay katkılara asla itibar etmem.
    Herşeyin doğalı en iyisidir

0|1
    0|0
  • Protein tozunun bir çekiciliği yok ama ben bu ikisini de tavsiye etmem benim kullandığım Optimum...

0|0
    0|0
  • Protein tozu tamamen para tuzağıdır. Günlük protein ihtiyacını karşılayabilen birinin protein tozu kullanmasına gerek yoktur.

0|0
    0|0
  • Proteinin markası mı varmış? Genel itibariyle içeriğine göz gezdirmek yeterlidir. Pazarlama stratejilerinin kurbanı olmayın.

0|0
    0|0
  • Çilekli Biomax Nutrition Hard Mass kullanırsam kesinlikle kızlar sıraya girecek!

0|0
    0|0
  • tozlar ikiye ayrılır sonra tekrar bir yerde birleşirler, toz tozdur, biz başkabirşeymi dedik

0|0
    0|0
  • Protein tozlarının hepsi saçmalık. İyi bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Kullan bakalım kızlar kesin sana bayılacak😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Dostum weiderden sasmam da 450 olunca optimum iyidir, dediklerini onermem

0|0
    0|0
  • Kaslar omuzlar ense o biçim hiç gerek duymadım bunlara. Bunlar osuruktan teyyare

0|0
    0|0
  • Bende hiç biri yok , sporu da bıraktım ama maşallah hala sokak kapısı gibiyim 😀

0|0
    0|0
  • Bunlar kas yapmaz biliyorsun değilmi... Antreman yapilmazsa 😀

0|0
    0|0
  • güzel paylaşım B

0|0
    0|0
  • A diyorum tabiki de

0|0
    0|0
  • Süper bir ikili...