Kaşar istemiyorum artık

artık herşeyimi paylaşabileceğim evleneceğim birini arıyorum gel gör ki daha önce karşıma çıkan hatunlar yüzünden kimseye güvenim kalmamış... ne yapsam acaba önerileriniz...?

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• O tabiri bir bayana yakıştırmanız hiç hoş değil. Ayrıca erkeklerle içli dışlı olan bayanları siz kendiniz buluyorsunuz. Sonuçta onlar yakanıza yapışmıyor, öyle değil mi?

Kalkıp şimdi bayanlarda suç aramak ne derece mantıklı. Ortamınızı değiştirin ya da bırakın anneniz size yardımcı olsun.

0|0
    0|0
  • makarnama sos arıyodum buldum

1|1
    0|0
  • bir de dil peynirini dene..=) tamam vurma..hjgjhk

0|1
    0|0
  • bir bayana o kelimeyi söylemen erkeklige sigmaz her ne kadar o bayan yanlislik yapsada!

1|0
    0|0
    • o duruma kendini düşüren bayanlar oluyo genelde

• sen yinede o lafi kullanma derim sana göre degilse sessizce yol vermek daha mantikli.

elbet karsina helal sutu emmis biri cikar kuzenimde izmirdeki kizlar söyle böyle diyip duruyordu agzini kapat ayip dedim hem laf söyleyip hem devam ediyordu iliskilerine, neyse az uslu durunca istedigini buldu gibi kapali birini dindar birini istiyordu kizla nikah kiymadan ailesi konusmasina bile izin vermemis o istedigini buldu gibi umarim sende bulursun

• Anneciğine bırak derim bu işi ^.^

0|0
    0|0
  • Zaman kötü ÇARE : GÖRÜCÜ USULÜÜÜÜ

0|0
    0|0
  • Cok zor 1 durum sizinki

0|0
    0|0
  • annene söyle hamamdan hanım bir kız seçsin.

0|0
    0|0
  • kaşar istemiyorum dersiniz ama onları görünce gerçek seveni unutursunuz. gerçekten seven kızları da ne hale getirdiniz be sevgi mi bıraktınız insanda!

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kuru kuru yediysen demek ki kaşarları

1|0
    0|0
  • Sen de kendi tabirinle kaşarsın o zaman ?

2|0
    0|0
  • Peynire delik delmiş olmayasın sen?

1|0
    0|0
  • Sen fena kaşınmışsın...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;