Kapat

Hangi Anadolu Takımı'nı destekliyorsunuz? Desteklediğiniz takım için en son ne yaptınız?

Amatör Lig'de mücadele etmesine rağmen Çankırıspor'u destekliyorum. Bu takım hak ettiği 2'lige inşallah çıkacak. En son bu güzel takım için kulûbün yöneticiyle toplantı yaptım, tesis, daha fazla taraftar desteği için vs. İnşallah güzel şeyler olacak. Peki ya siz güzel yürekliler hangi takımı destekliyorsunuz.

0|2
639

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben anadolu takimlarindan sakarya spor kocaeli spor adanademir spor ve eskisehur sporu destekliyorum yani severim taraftari olan kuluplerin hepsini severim en sevmedigim kulpler ise kayseri spor ve basaksehirdir hele basak zehirden nefret ediyorum proje takimi. Iktidarin takimi taraftari yok bir bok yapmaz gecen sene avrupa maclarina onemsemedi ya ordan beri uyuz oluyorum bu kadar karaktersiz bir takim ulkenin puana ihtiyaci var adamlar uefa gruplarinda cikmamak icin yedek kadro ile ciktilar bide aciklama yaptilar bizim icin lig daha onemli diye o zamandan beri uyuz oluyorum kayserisporuda trubunleri hepbos diye sevmiyorum

1|1
    0|0
  • normalde galatasaraylıyım f. terim isevmediği ve gitmsini istediğim için 2 senedir tkaımımı tutumuyorum.. hiç bir bağım yok.. ama akhisarı destekliyorum

1|0
    0|0
    • Peki neden Fatih Terim'i sevmiyorsun acaba, meraktan soruyorum

• ben kibirli insanları sevmem.. ve insanları işinden edenleri.. tudor'un başından beri ayağını kaydırmaya çalıştı basındaki kalemşörlerini kullanarak.. kabapçı rezaletini hemen unutturması gerekiyordu.. ama tudor vardı.. ve başarlı de başlamıştır tudor.. ayağını kaydırdı.. sonra takımın başına geldi... karekteri beş para etmez türk futboluna kini nefreti aşılayanları nbaşıdna geliyor aziz yıldırımla birlikte..

• Açıklama için teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Galatasarayi destekliyorum ama onun icin hiçbişey yapmadim ne yapabilirimki çıksın oynasinlar işte😀

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Beşiktaş 😊
    Forma aldım.😊

1|0
    0|0
  • Edirnesporu destekliyorum bölgesel amatör 10. ligde arada bir girip ben oynasam 3 lig cikariz aw

1|0
    0|0
    • Birgün şans verirler umarım sana :))

• Neşe katardı sizin takım süper lige kardeşim :)

• Aynen beaa valla ahh ahh bir ciger tava yedirirdik gelenlere 😁😁

• Adanaspor bu sene biraz kötüde olsak takımın her zaman yanındayız

1|1
    0|0
  • Bucaspor 'umu destekliyorum.
    Forma ve kombine alırım.

1|0
    0|0
  • Körfez İskenderunsporumuzu destekliyorum finansal anlamda da kulübümüze destek oldum
    5000 bin TL gibi bir miktar bağışladım ufak da olsa elimden bu kadar geliyor

1|0
    0|0
  • Ankaragücü! Yıllardır köy kasaba demeden peşinden gittik.6 yıl sonra süper lige çıkarmanın gururunu yaşadık..

1|0
    0|1
    • biz dr geliyüruk merak etmeyin yalnız bırakmayacağız sizi - Ads 🤣🤣🤣

• Tabikide Yozgatspor. 2000 li yillarda buyuklere kök soktüren takım simdi amatörde.. insanin içi acıyo

1|0
    0|0
  • Eskişehirspor tabiki. E stadda maçımı hep izliyorum ve tazahüratlarımı her hafta sesim kısılacak şekilde yapıyorum daha ne yapıyım?

1|0
    0|0
  • Akhisarspor

1|0
    0|0
  • Eskişehirspor her maçına gidemesemde kombinemi alırım

1|0
    0|0
  • VanSpor kaç defa olaylı maçlarına gittim kara kobralar olarak ta bilinirler :))

1|0
    0|0
  • sorsan fbliyim ama hiçbir şey yapmadım. fanatik değilim

1|1
    0|0
  • Adana demirspor. Maçına gittim en son. 2 2 berabere kaldık istanbulspor ile.

1|0
    0|0
  • Yılport Samsunspor...

1|0
    0|0
  • Hiçbirini 😏

1|0
    0|0
  • Ankaragücü :)
    Dua ettim :Dd

1|0
    0|0
  • 24 Erzincan sporu :)

1|1
    0|0
  • Tabi ki Sivasspor

1|1
    0|0
  • Kalbimizde tek bir takım yatar, o da Galatasaray.

1|0
    0|0
  • Adanaspor ve Adanademirspor 💓💓

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 5

• Ofcourse💚🕳KOCAELISPOR🕳💚

1|0
    0|0
  • Hacettepespor olsun