Kızların bana çapkın gözüyle bakmasından nasıl kurtulabilirim

evet üniye başladığımdan beri böyle bir şey var kızlar bana çapkın demeye başladı bunu demelerine neden olacak bir şey de yapmıyorum bir kızla çıkmak üzereydim sen çapkınsın senle çıkılmaz dedi reddetti buna ne sebep olabilir ve nasıl aşılır bu sorun :(

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Hiç çapkın tipi yok aslında o taktığın künyeyle çok masumsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• senin genel olarak muhabbetin ne yönde nasıl davranırsın davranışların nelerdir bir bayana kurulmaması gereken cümleler mi söylüyorsun bunlara bakılması gerekir akabinde mimiklerin jestlerin çok önemli vücut dilin hangi olayda neye eğilim göstermekte?

0|0
    0|0
    • ne biliyim konuşurken genelde kızların hoşlarına gidecek şeyler söylerim ama öyle tavlama amaçlı değil

• işte sorun orda patlak veriyor desene bir arkadaş yani kız arkadaş bir erkek arkadaş tarafından pohpohlanmak ister fakat kız değil mi bu bana böyle yapıyorsa kesin çapkındır damgasını yapıştırıverir geçmiş olsun :)

• Sen bir kızı hamile bırakmıştın en son noldu o iş:D:D ben olsam bende reddederim

0|0
    0|0
  • Hal ve tavırların nasıl oda var ;-)

0|0
    0|0
    • bomba

• sana yazacak değilim tavsiyelerin iyi de sayfayı esir aldık

• Hhahaha madem esir aldık tamam ekleyim

Valla saçmalarsan silerim :P

• Genel olarak yakışklı herkese çapkın derler zaten gerçek olmasa bile. İnsanın adı cıkacgna canı cksn ;)

0|0
    0|0
  • çapkın fırlama bir tipin yok ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gay misin ?

0|0
    1|2
    • yok ama sen gay arıyorsun herhalde :)

• sana bakmıyorlar herhalde geldin burada bana sataşıyorsun

• Tanıdığım iyi doktorlar var kestirebiliriz kasma bu kadar

• okadar çapkınki tuvalette aynadan kendini çekiyor arkadaş :)) demekki profilde böyle.. okulda yanında 4-5 kız cafeteryada ortam :)))

0|0
    0|0
    • lan* açıklamayı okudun mu gerizekalı çapkın değilim öyle diyorlar diyorum neden böyle diyorlar diyorum

• pardon kardeşim şu altta gay misin diye soran mala sinirlendim de özür dilerim

• onda gt olsa kendi fotosunu koyardı salla gitsin

• Dalga geçmişler senle

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;