Akşam yemeğine davet edildiniz ev sahibi yemeyi dışarıdan sipariş verse tepkiniz ne olur?

akşam yemeğine davetlisiniz ev sahibi dışarıdan yemek getirtiyor nasıl algılardınız bu durumu

• Evde pilav salata kuru fasulye yapsa iyiydi en azından kendi yapmış olurdu
    A seç
  • Ev sahibine gücenirdim hem yemeye çağırıyor hem dışardan yemek getirtiyor o zaman hiç gelmeseydik restorantta buluşsaydık
    B seç
  • Bunlar hep örf adetlerimizin yok olmasından kaynaklanıyor izole oluyoruz
    C seç
  • Alınacak bir şey yok bunda yemek yapmayı bilmiyor olamaz mı ne kadar fesatsın
    D seç
  • Kınama seninde başına gelir
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2027

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Yemeğin nerde kim taragından hazırlandığının ne önemi var ki..

Adam benimle yemek yeyip konuşmak istemiş, önemli olan bu.

2|0
    0|0
  • Kaç tane kadın çok güzel yemek yapıyor ki. Dışardan adana urfa lahmacun bide yanına çiğ köfte ayran söylerse çok iyi olur. Önemli olan onun bana yemek yapması değil. Önemli olan dostluk birlikte olmak muhabbet etmek. Bana uygun bir şık yok o yüzden F hiç biri

0|0
    0|0
  • Çok mantıksız olur, hoş görmem madem dışar dan söyleyeceksin o zaman bir restauranta davet et orda yiyelim hiç olmazsa bir anlamı olur..

0|0
    0|0
  • Ben boğazıma bakarım.

0|2
    0|0
  • Aldığı yerin telefonunu bulup gözünün önünde arar elinize sağlık çok güzel olmuş zahmet verdik derim :D

0|0
    0|0
  • o zaman disarida yeseydik evde yemeginin mantigi nedir?:)

0|0
    0|0
  • demek para sağlam derdim

0|0
    0|0
  • akşam yemeğine davetliyiz yani sonuç olarak yemek yiyeceğiz zaten maksat muhabbettir yemekli davet denir buna illaki kendisi yapmalı diye bir şey yok bence :)=

0|0
    0|0
  • karnımı doyurmaya bakarım dısardan gelenler daha güzel oluyolar hem

0|0
    0|0
  • misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş :)

0|1
    0|0
  • Yemege cagırıyor demek ki yemek yapmayı biliyor diye düşünürüm dışardan yemek görünce şaşırdım tabi

0|0
    0|0
  • Genellikle misafirliğe gitmiyorum ne kadar ısrar ederlerse etsinler gitmemek tercihim.

0|0
    0|0
  • ben arkadaşım için arkadaşımın yemek daveti için gitmişim yemeğin evde ya da dışarda yapılmış olması sorun değil umursamam anlıyacağın kahve bahane aslolan sohbettir

0|0
    0|0
  • bence hiçbi sorun olmaz yani dışardan kebab falan söylerse sorun değil ama ev yemeğini dışardan söylerse sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Evde pilav salata kuru fasulye yapsa iyiydi en azından kendi yapmış olurdu

0|0
    0|0
  • gülme komşuna gelir başına

0|0
    0|0
  • Fark etmez onuda yeriz

0|0
    0|0
  • Misafir umduğunu değil bulduğunu yer

0|0
    0|0
  • Ne olmuş yani =(

0|0
    0|0
  • ne varki bunda, maksat beraber olmak değil mi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 19

• B şıkkı dedim ama düşününce hepsine olabilir gözüyle baktım bu yüzden pişman oldum. evine yemek yemeğe gidiyorsam samimi olduğum biridir. o yüzden takılmazdım herhalde. ama bu görücü ya da kız-erkek ilişkilerine dair aile yemeğiyse olay çıkardı :) eve dönüşte yapılan dedikoduyu düşünebiliyor musunuz? düşman başına :)

1|0
    0|0
  • Aksilikler olduğunu hazırlanamadığını düşünürüm..

Hem misafirim ben. Bulduğumu yerim umduğumu değil.

Allah neyi yememi nasip ediyorsa onu yerim :)

1|0
    0|0
  • Gücenirdim.

1|0
    0|0
  • Yemeği yakmıştır. Acil birşey olmuştur. Veya sevdiğim birşeyi sipariş etmiştir :)) sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Yani bir kac günden once haberi varsa dogru sayilmaz desem ama belki yogun bir gün gecirmistir yani olmamali ama oluncada vardir bir nedeni denilir sanki...

0|0
    0|0
  • beraber dışarda da yemek yiyebilirdik yani hesabı o öderdi aynı hesap..birkaç dışardan söylenmiş olabilir amabu benim yanımda yapılmamalı..

0|0
    0|0
  • katatonik.

0|1
    1|0
  • benim için farketmez güzel bir yemek olsun yeter hatta ev sahibi aşk dolu lezzetli bir çipetpet ise yemeğe de gerek yok..

0|0
    0|0
  • Hiç fark etmez..

0|0
    0|0
  • restoranda yenilecek bir yemeği, ev rahatlığında sunmak istemiş diye düşünürüm..

0|1
    0|0

• En azından mutfakta iyi niyetle yanmış ya da şap olmuş yemekleri görmek isterdim en azından sempati duymamı sağlardı

0|0
    0|0
  • Sonuçta yemeğe davetlisin. Eğer yemeği ben yapıcam diyip dışardan söylerse ve mazereti yoksa kızarım tabi..

0|0
    0|0
  • pide lahmacun ısmarlıyorsa normal karşılarım zamanı olmayabilir yemek yapmak için

0|0
    0|0
  • eve çağırmıcaktı ozaman dışarıda akşam yemeyi yiyelim dicekti

0|0
    0|0
  • Farketmez beleş yemek iyidir.

0|0
    0|0
  • oh ne güzel nazik insanlar.evde kabak yapıp önüme konmadığı için şanslı hissederdim

0|0
    0|0
  • Benim için farketmez

0|0
    0|0
  • Alınacak bir şey yok bunda yemek yapmayı bilmiyor olamaz mı ne kadar fesatsın

0|0
    0|0
  • yakınlık derecesine bağlı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...