Yeni sezona bomba gibi düşen bu dizilerden hangisi sizin favoriniz?

Kimileri başladı, kimileri henüz yayına girmedi... Ama hepsi geniş kadrosuyla kendini izlettirecek gibi duruyor! Peki ya senin favorin hangisi?

• Ver Elini Aşk
    A seç
  • Siyah İnci
    B seç
  • Bizim Hikaye
    C seç
  • Seven Ne Yapmaz
    D seç
  • Siyah Beyaz Aşk
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|4
346371

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Shameless'ın Türk versiyonu olan Bizim Hikâye'den pek umutlu değilim. İsmini bile farklı şekilde yansıttılar. Dizide LGBT bireyleri, fazlasıyla alkol, sigara ve esrar kullanımı var. Tamamiyle komedi ve içtenlik yansıtan bir dizi. Fakat bunu Türkiye'de uygulamak nasıl olur tahmin bile edemiyorum. RTÜRK'e karşı bir dizi sonuçta 😀 Lakin yeni diziler yayınlanmaya başlıyor. Açıkçası içlerinde bu zamama kadar izlediğim Ver Elini Aşk oldu. Güzel bir giriş, fakat sonu yine klişe. Olsun oyumu ondan kullanayım 😊

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 370

• pek dizi izlemem tv de bilgisayar da izleyeceğim film türleri..

Aksiyon: Aksiyon-komedi, Felaket filmi, Silahlı kadınlar, Savaş

Macera: Macera sevenler

Animasyon: Anime, Çocuk, Aile, Müzikal

Suç: Mafya, Film noir, polisiye, Suç-gerilim.

Drama: Biyografi, Mahkeme salonu draması, Dönem, Melodram, Siyasi, Romantik, Trajedi

Fantazi: Kılıç ve ejderha,

Korku: Komedi, Gençlik, Canavar, Seri katil, Doğaüstü, Zombi

Gizem/Gerilim: Çözülmemiş gizemler, Film-noir

Aşk: Romantik komedi, Romantik dram

Bilim Kurgu: Uzaylı, Kıyamet Günü, Disütopya, Canavar ve Mutantlar, Zaman yolculuğu

Doğa üstü: Komedi, Korku, Dini (Cin, büyü vs). Gerilim

Gerilim: Aksiyon, Suç, polisiye, Psikolojik, Bilim kurgu, Dini

Western: Çağdaş, Yenilikçi,

0|0
    0|0
  • "Allah'ım yabancılar ne güzel yapıyor dizi işini" diyebilmek için Shameless'den sonra Bizim Hikaye'yi izleyeceğim sonra aynı hızla Shameless'e geri döneceğim :D

2|2
    0|0
    • Aslında yerli uyarlamasının süresi 2 saat yerine 1 saat olsa izleyiciyi daha çok sarar.

• Hiç biri 2012 yılından beri türk dizilerini izlemiyorum. Hele hele dağ 2 filminden sonra yapılan saçma sapan askeri diziler de cabası para için rol yaptıkları çok belli ciddiyet yok. Ve şunu farkettim bir kaç yıldır çıkan dizilerin %95'i hep zegin evlerde vs çekiliyor...

0|0
    0|0
  • Hiçbiri benim favorim değil bana hitap etmiyor. Eşref Kolçak, günümüz türk dizi film düzenini eleştirirken bir sohbet sırasında '... siz rol yapıyorsunuz' sözü üzerine 'Ben rol yapmayı bilmiyorum. Ben oynuyorum. Ben senaryodaki kişiyim' diyerek eleştiriyor yani bunun üzerine kıçı kırık türk dizileri izlemiyorum. Onlara prim verenlerin bir parçası olmak istemem, onlar o primle bir tane de kıçı kırık dizi daha yapıyor bu sarmalın içinde halka insana hitap eden ürünler çıkmıyor...

0|0
    0|0
  • seven ne yapmaz dizisinin ilk bölümünü izledim yani hep aynı hikayeler zengin çocuk köyde kızla evlenir sonra düğün gecesi kaçar kız peşine düşer zengin akrabası çıkar falan filan hep aynı yani artık senaristler yapımcılar hep kopya çekip kolaya kaçıyorlar artık izleyici sıkılmaya başladı o nedenle de ilgi yabancı dizilere doğru kayıyor

1|1
    0|0
  • Ben dizi izliyorum haftalık 3-4 tane hemde ama bunlardan hiç biri değil. Komedi seviyorum ben bu saçma sapan romantik bile olmayan dizileri değil. Romantik komedi veya drama veya melodrama istersem Kore draması izlerim malesef Türk dizileri saçma, konuları basit ve sıradan.

0|0
    0|0
  • Bizim Hikâye candır. 😂

1|0
    0|0
  • Hiçbiri..
    Şehrazat benim favorim..
    https://www.yenikaynak.com/sehrazad.html

0|0
    0|0
  • Türk Dizileri İzlemem Genelde Saçma Oluyor Ama Bunlardan Birini Seçmek Gerekirse Bizim Hİkaye Derim. Ama Onunda Konusunu Türkiyeye Göre Uyarladılar Ve Biraz Bok Ettiler.

0|0
    0|0
  • Yerli dizi mi izlenir? Konular hep aynı zengin oğlan fakir kız işte sayko bir sokakta iki kişinin aşk hikayesi kız için yarışan erkekler ama hepside zengin falan bak. Siz hiç gördünüz mü böyle baya adam 8 6 falan çalışan birisinin aşk hikayesini? Zenginlerin hayatı aşk hayatları işte bakın zengin kocaya kaçarsanız böyle olur işte mal mal bişeyler. Aşk dizileri hepte farkettiyseniz pırlanta işi yapan firmalar sponsor falan oluyor. Neymiş aşkımı zenle taçlandırcakmışım. Ülkede herkes adam gibi sevebiliyo zaten de pırlantamız eksik. Tuhafız. Sağolun kızlar sizin yüzünüzden hep bunlar illa birileri sizi sevmiştir adamın cebinde parası yoktu belki sen gittin seni hiçe sayan o çocuğa gittin ya sizden ötürü hep bunlar.

1|0
    0|0
  • Türk dizilerinden haz etmiyorum, dünyanın en farklı konusu ile dahi olsa sonu daima aynı bitiyor.

1|0
    0|0
  • Hiçbiri. Türk dizileri izlenmez. Yapmacık, saçma sapan. Beyin uyuşturucu.

1|0
    0|0
  • Hepsi aşk filmi ve IQ su 80-95 olan insanlar için yapılıyor.
    Giderim düz duvarı izlerim daha eğlenceli gelir.

2|0
    1|0
  • Hicbiri hepside b*k gibi.

0|1
    0|0
  • hepsi berbat

0|0
    0|0
  • Özgün olamamanın sergileniş tablosu.

0|0
    0|0
  • Şevkat Yerimdar izliyorum Kalp Atışı ve Söz dizisine başladim simdi BÖHÜ diye bir dizi basliyacak onu bekliyorum

0|0
    0|0
  • La Çocuklar Duymasın nerede?

0|0
    0|0
  • eskisi gbi film cikmiyo artk. eskoler daha samimi daha ictendi. ve herkes zengin degildi.. orta halli insanlardi, hatta batma noktasina geldikleri bile oluyordu. şimdikiler ise ölümsüzler gbi ve herkes aşık oluyo onun acisini cekiyo sanki dunyada baska bisey yokmuş gbi. ha bide çiplaklik on planda. bzim kizlarimizi artk daha cok soyuyorlar. sevisme sahneleri soylemeye gerek bile duymuyorum. eskiden boylemiydi. yazik yazik. nereye gidiyoruz bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • Ver elini aşk dışında hepsini yeni duydum.

Siyah İnci olsun favorim sonuçta Jon Snow oynuyormuş ;)
    (İbretlik benzerlik var)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    350

Kızlar Ne Diyor 345

• Hiçbirini bilmiyorum, hiçbiri umrumda değil. Sırf yanıt verirsem bir ihtimal bir daha karşıma çıkmaz diye yanıtlıyorum. Saygılar.

1|0
    0|0
  • Hiç biri

1|1
    0|0
  • Ayy hic birisi hep ayni hikaye tutulan oyunculari karistirip karistirip onumuze sunuyorlar konular sıkıcı yaz dizilerinden gınaaa gelmisti umarim kisin izlenecek biseyler olur

1|0
    0|0
  • Hiç birini izlemeye tenezzül etmem Türk dizilerinden nefret ediyorum hep aynı zengin var fakir var sevgililere herkes düşman olur herkes engel olur platonik aşıkları olur aşk dizisine silah kaçırma olayları girer gerçek hayatta söylenmeyecek şiir gibi cümleler söylenir 2 saati doldurmak için saçmalar Allah saçmalarlar baş karakter öldü mü diye güya gerilim yaratırlar uzun zamandır izlemiyorum

0|1
    0|0
  • 1268 g*rizekalı A demiş.
    Bu kız kadar itici başrolün olduğu saçma bir senaryoya.
    Hiçbirini beğenmiyorum izlemiyorum. Ama siyah beyaz aşk mı be o güzele benziyor izleyebilirim

0|0
    0|0
  • Bizim Hikaye dizisini dün izledim. Normalde tv açmam bile. Türk dizilerine burun kıvıranların bile izleyebileceklerini düşünüyorum. Karakterler villalarda falan yaşamıyorlar. Gerçek anlatılıyor. İzlenebilir. Tabi daha ilk bölüm, sonrası ne olur bilmiyorum. Tek sorun şu ana karakterdeki kız ile zengin çocuk arasındaki aşk. Sanki diğer abuk subuk dizilerin birinden kopyalayıp bu diziye monte etmişler gibi. Bu tema çok tutuyor diye midir nedir :/ Ama dizinin geri kalanıyla alakasız ve sinir bozucu olduğu kesin. Onun dışında güzel bence.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri, yani eminim çoğu saçmadır hep aynı konu kadın, erkek aşık oluyorlar vs o yüzden pek televizyon izlemem bazen haberlere bakıyorum ne var ne yok diye onun dışında yabancı film izlerim, yine ne yazık ki yerli filmler ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
  • Yabancı dizileri takip etmek daha eğlenceli ve de zaman tasarrufu bizim diziler saatler sürüyor lanet olmasın şu ana kadar söz adlı dizi dışında aklıma yatıp da izlemek istediğim başka dizi yok olmayacakta bu arada ver elini aşk’da oynayan kızdan tiksiniyorum Karagül de izlemiştik boğucu bir oyunculuğu var bunlardan birini izlesem bile o kesinlikle 🙅 olmaz

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|1
    0|0
  • Hiçbirini izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Dizi izlemekten bıktım kendimi tv ye bağımlı gibi hissettiriyor bir dizi izleyecegim burnumdan geliyor reklamı filan 1 saatlik dizi gece 12 ye ancak bitiyor tek arka sokakların yeni sezonunu bekliyorum kaç yıldır birbirimizden kopamadik 😊

0|0
    0|0
  • Aşkı memnu dan sonra dizi izlemedim artık

1|0
    0|1
  • Ver elini aşk en azindan saçma sapan dramatik aşklari anlatmiyor şuanlik izlerken gulduruyor

1|0
    0|0
  • Ben 4N1K'nın dizi olmasını bekliyorum. Türk dizilerinin bir çoğunun senaryoları yabancı dizilerden kopya. Farklı ve güzel bir içerik lazım o yüzden her ne kadar bu listede olmasa da 4N1K.

0|0
    0|0
  • Ver elini aşk. Sadece bunu izledim diğerleri de güzel. Komikti artık gulmeye ihtiyacımız var hep entrika acı hüsran yeter.. seven ne yapmaz da saçma bence

0|0
    0|0
  • Ver elini ask o bebek yok mu beni dunyadan kopariyor butun sıkıntıları dertleri unuttuyor su perisi minik su allen sirf onun icin izliyorum diziyi ♥♥♥♥♥

0|0
    0|0
  • klavye delikanlıları, bunu bekliyorum

0|0
    0|0
  • Bizim hikaye, eğlenceli bir senaryo ve canlı, genç, dinamik oyuncu kadrosu ile güzel bir giriş yaptı sezona.

0|0
    0|0
  • Henüz hiçbirini izlemedim...
    Ama dizilerin başrollerini yani oyunculuklarını göz önüne alarak değerlendirecek olursam siyah inci dizisi daha güzel bir dizi gibi seziyorum...

0|0
    0|0
  • ya bence çok tatlış sue la ya!!! (tam doğru yazamadıysam adını kusura bakmayın dizikolikler) benim ver elini aşk dışında televizyonu açtığım bile yok

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    325
Yükleniyor... ;