Soluksuz İzleyeceğiniz Romantik Yasak Aşk Filmleri!

Kişisel görüşüm olarak zevk alarak izlediğim aşk filmleri bunlardı. Gerçek aşkın insana neleri yaptıracağına şahit oldum. Her karesini büyük ilgiyle izlediğim aşk filmleri bunlar oldu. Yorumlarını da tek tek okumuştum bende dahil çoğu kişi memnun kalmıştı. Umarım sizde memnun kalırsınız.

Yeniden Doğuş

Karen anne olmayı bekliyordu, bebeği karnındayken acımasızca bir saldırıya uğradı ve öldü ilginç bebek dünyaya geldi. Kocası, karısını kurtaramamanın üzüntüsü derinden yaşar fakat onu kurtaramadığı için artık oğlu Will’e hem annelik hem de babalık yapmak zorundaydı. Will topluma karşı içine kapanık birisiydi.

Will, liseye başladı ve Eliana'ya aşık oldu. Eliana'nın sevgilisi vardı Will tehditlere maruz kaldı ama Eliana'dan asla vazgeçmedi. Eliana'nın erkek arkadaşı Will'e zarar vermek için sıkıştırır Will kendini kontrol edemez ve kendisininde kurt adam olduğundan habersiz kurta dönüşür. Daha sonra normal insanlar gibi olmadığının farkına varır Eliana ile birbirlerine dokunduklarında ne zaman birbirlerinizi arzulama isteği olsa kurt adama dönüşür bakın bakalım sonu nasıl bitiyor.

Sonsuz Aşk

Aileleri birbirlerinden ayrılmalarını isterken gün geçtikçe onlar dahada birbirlerine bağlanıyorlardı. Genç kız okul hayatını sevdiği adamın şehrinde kalabilmek için feda etmişti. Genç adamın sabıkalı olduğunu öğrendiğinde bakın bakalım neler olacak.

İlk aşkımda her şey vardı, Asla unutamayacağım türden bir aşk, asla unutmayı deneyemeyeceğim, asla unutmak isteyemeyeceğim, öyle büyük öyle güçlü bir aşk ki, asla bitmeyen, asla azalmayan, asla heyecanını kaybetmeyen, uğruna savaşacağım türden bir aşk, uğruna savaşacağım türden bir erkek...

Aşka Yükseliş

Varlıklı iyi aile kızı babi sokak serserisi, biscolata erkeği derecesinde yakışıklı olan H.'den baştan hiç haz etmese de ilerleyen zamanlarda biscolata erkeği elinden geleni yapar babiyi kendine aşık eder.

Klasik bir romantik komedi klişesi olarak başta birbirlerinden hiç hoşlanmazlar sonra aralarındaki çekime dayanamazlar. Babinin ailesi bu ilişkiye onay vermez. H'nin hayatı motor yarışlarından ibarettir hayatı karma karışıktır annesinin babasını aldatması sebebiyle psikolojisi bozulmuştur annesi suç üstü yakaladığında erkek arkadaşını darp etmişti bu sebeple ceza evine girmişti çıktığında hayatını değiştirdi. Motor yarışında en yakın arkadaşı ellerinde can verdi. Sokak yarışlarından onu uzak tutmaya çalışan babiyle bakın bakalım sonu olacak mı?

ναмρiяєκiƨƨ

Keyifli izlemeler diler..


1|3
22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

  • Bu tarz film ya da diziler bana hitap etmese dahi eline saglik

    0|0
    0|0
Yükleniyor...