Kapat

Aşkları Sadece Dizi İle Sınırlı Kalmasaydı Dedirten Dizi Çiftleri

Tolga Sarıtaş & Hande Erçel

'Güneşin Kızları' dizisi ile tanıştığımız Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel hiç kuşkusuz bir birine çok mu çok yakışan çiftlerimiz den.

Necati Şaşmaz & Özgü Namal

Birazda geçmişe gidelim istedim. Polat Alemdar'ın biricik sevdiceği Elif Eylül, ölümüyle bir zamanlar hepimizi yasa boğmuştu. Kutlar Vadisi'nin unutulmaz çiftleri! Unutursak kalbimiz kurusun...

Barış Arduç & Elçin Sangu

Ömer ve Defne çiftini yazmazsam olmazdı. Kiralık Aşk dizisi ile hayatlarımıza giren bu güzel 'arkadaşları' da çift olarak görmek hepimize bir 'oh be' dedirtir herhalde.

Kıvanç Tatlıtuğ & Öykü Karayel

Kuzey ve Cemre de unutulmayan aşk hikayelerinden hiç kuşkusuz. Şu sıralar iksi de farklı evliliklerle gündemde olmasına rağmen beraber olsalardı gözlerimiz hep üstlerinde olurdu!

Çağatay Ulusoy & Hazal Kaya

'Zengin oğlan fakir kız' rol aldıkları dizinin konusu çok klişe olmasına rağmen oldukça ses getirmişti Feriha Emir ilişkisi zamanında.

Dağhan Külegeç & Pelin Karahan

Kimin kiminle aşk yaşadığı belli olmayan ve Efe karakterinin 5 kez ölüp dirilmesi ile değişik bir konuya sahip olan Kavak Yelleri 'nin en gözde çiftiydi Efe ve Aslı.

BONUS!

Acun Ilıcalı & Adriana Lima

Hazır çift demişken aşk demişken yakışmak demişken bir zamanlar gündeme bomba gibi oturan Acun ve Adriana çiftini ben pek bir yakıştırıyorum aslında...

Sevgilerimle...


5|0
1613
BulutlarİyikiVar KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

  • Barisin fanlarina gicigim gupseyi sevmiyorlarmis elcini gormek istiyorlarmis yaninda. valla gupseyle barisi yanyana gormek bana da tuhaf gelsede belki adam karakterine asiktir nerden bilelim. hem gonul ota da konar boka da

    1|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...