#KendiniSev
SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgililer Günü'nde bekarların düşüncelerine tercüman olsaydık dilimizden neler dökülürdü?

Sevgililer Günü'nde bekarların düşüncelerine tercüman olsaydık dilimizden neler dökülürdü?Sevgililer Günü'nde yalnız olanların düşüncelerini duyabilseydik neler dinlerdik?
#KendiniSev

2|4
8086

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm bekarların 14 Şubat için ortak düşüncesi;
    -Geldi yine tipini sevdiğim...

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 85

• Sevgilisi olmayanlar hic canini sıkmasın eski sevgilinize mesaj atın... yarin bulusalim diyin ne alaka ayrildik biz derse sevgililer gunu dediler eski yeni demediler bende yazdim der kivirirsin 😂😂 denemekle ne kaybedersiniz hadi parmaklar. Bos durmasin

0|0
    0|0
    • Sen sonuc alirsan deneriz

• Inanmiyorum sana anca laf anca palayvra hih 😂😂

• @Parisguzeli attim okursa son durumdan haberdar edicem seni 😂😂

• Öncelikle mantıksal bir hatadan söz etmek istiyorum. Sevgililer gününde bekarlardan bahsetmişsiniz. Yani sevgilisi olanlar bekar olamıyor mu? Sadece evli biri olarak bekarların böylesi bir günde düşüncelerine tercüman olmak isteğinizi anlayabilirim.
    Sorunuzun anladığım kısmına cevap vermek gerekirse yalnız olan birinin böyle bir günde çok da farklı bir süreç içinde olacağını zannetmiyorum. Çünkü sadece o güne özel değil yalnızlıkla geçen her gün aynıdır. Bunun bir derecesi olamaz.

0|0
    0|0
  • Ne kastınız be dövünüp durmayın istisnasız her 14 Şubat ta bir şekilde yanlız kalmayı başaran bir yanlız olarak söyleyimde rahat edin

Çokta tın çokta fifi, gerçekten bunda takacak birşey yok hayat gayet güzel ve mutlu bir şekilde devam ediyor o günde kimseyi kiskandigimiz yok bizden çok siz dertlendiniz raad olun. Kitap var internet var arkadaşlar var bitmeyen iş güç para hırsı falan meşgale çok yani yıpratmayın kendinizi bizi düşünerek.

1|0
    0|0
  • Once su sorunun cevabini bulun derdim... kizlar erkeklerin odunlugundan sadakatsizliginden durust olmadigindan sikayetci erkekler de kizlarin cok egolu kaprisli olusundan sikayetci yani her iki cinsde mukemmel ama karsi cins de sorun var diye sikayetciyken suclu taraf kim hakli olan kim onca erkek ve kiz nufusu bollugu icinde canim ulkemin insanlari dogru kisiyi bulamamakdan muzdarip bu dogru insan nerden gelecek baska gezegende eksiksiz hatasiz varliklar yasiyorda bizmi bilmiyoruz sorun nerde sizde?

1|0
    0|0
  • ben yalnızım ve hep yalnız yaşadığım için ve kadınların da belli tip erkeklere peşinen yavşayıp öteki tipleri peşinen ezdiğini gördüğüm için beni kimsenin anlayabileceğini sanmıyorum...

0|1
    0|0
  • 5 sene ustuste ayni kişiyle kutladık şimdi başkasıyla kutluyor çok takmayın hayat kısa 😎 ne demiş yamaç abımız sıkıntı yoksa sıkıntı vardır

3|0
    0|0
  • Daha önce hiç 14 Şubat'a kız arkadaşımla girmemiştim olsaydı ilk olacaktı yanlış anlamayın üzülmüyorum.. yalnızlığa alıştık.

1|0
    0|0
  • Atalarımız için şu yaşa kadar bir tohum atamadık ulan.

1|0
    0|0
  • Sadece 14 şubatta yalnız olduğum için şükrediyorum.

1|0
    0|0
  • Sadakatsiz ve samimiyetsiz davranan kızlarla sevgili olacağıma yalnız yaşamak evladır. Sevgililer gününde genç erkeklere tavsiyem elini tutan kızın gerçekten samimi olup olmadığını test etsinler.

0|0
    0|0
  • Skck kimse yok lanet olsun diye dinlerdik Erkeklerin yüzde sekseninden :D

0|1
    0|0
  • şu an herkes bir yerlerde bişeyler yapıyor bizde evde çay demlemiş çay içiyor deriz galiba 😂

1|0
    0|0
  • Günümüzdeki ilişkilerin bir çoğu samimiyetsiz. Samimiyetsiz duygular yaşamaktansa yalnızlık güzeldir.

0|0
    0|0
  • özetini ablamız söylemiş

https://youtu.be/qHCoKc1Q7I8

0|0
    0|1
  • Sevgi 1 güne ait gibi davraniyorlarsa yazık sistemin kölesi olmaya devam

0|0
    0|0
  • Dilden bir müslüm baba dudaklardan sigaranin dumani dökülür dü

1|0
    0|0
  • bir ömür devirmis insan diyecekler bir kadın için yaşamasını bilmeyen sakaagim yalnızlık duygusu bastirdigi saatler...

0|0
    0|0
  • Dilinizde şöyle dökülürdü vah vaaaaaaah kuzularim vaaah vaaaaah yağmur yemiş tavuklarim bili bili cücüklerim. eline sağlık

0|0
    0|0
  • ben tercüman değilim ne dökülecek ağzımdan burnumdan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    65

Kızlar Ne Diyor 79

• Bekarım ve mutluyum :p :D
    Bu durum beni üzmüyor aslında sadece aşk'ın artık kalmayışına ve insanların sadece cinselliği aşk sanıp karşıdaki istemeyince ''hadi sen de istiyorsun.'' gibi nidalarına, buna ve bunları yapanlara sinirleniyorum ama bu günü güzel yapmak da elimizde

0|0
    0|0
  • Sevgiliden bir hayır görmeyenlerin mutlu, yalnız olmaktan mutsuz olanların ve mutluluğu sevgili olmadan bulunmayacağını düşünenlerin mutsuz olacağı bir gün.

1|1
    0|0
  • Yani anlamıyorum 2 3 gavurun çıkardığı gereksin bir günü neden bu kadar putlaştıriyorlar. Sevgilim olmadığı için değil sadece ben sevgimi 1 güne sığdıramam. Gereksiz bnce ama siz kutlayın yani belki aşkınızı büyültürsünüz 😂😂

1|0
    0|0
  • Sevgilim görüştüklerim oldu ama hiç sevgililer gününe denk gelmedi şu site olmasa belki unuturdum bile

0|1
    0|0
  • Vıcık vıcık olmayın, bir de boya badana ne alaka düğünde miyiz alt üsttü 13 ten sonra 15 ten önceki bir gün.

0|1
    0|0
  • kendi düşüncenizi okuyun sizinle ayni fikirdelerdir.

1|0
    0|0
  • inşallah bir gün tencere gibi yuvarlanır kapaginizi bulursunuz 😀😁😂😂😃😍

0|0
    0|0
  • Bekarlık sultanlıksa sevgililer günü olması neyi değiştirir.

1|0
    0|0
  • 14 şubatın benim için tek anlamı erkek kardeşimin doğum günü olması sevgilim olmasina rağmen 14 şubatta hediye alacağım tek erkek o özür dilerim sevgilim

0|0
    0|0
  • Bir kekar olarak düsüncem su: bize her gün sevgililer günü

0|0
    0|0
  • sevgilim yok sevgilisi olmayan biriyle hediyeleselim

0|0
    0|0
  • Sevdiğinizin sevginizin kıymetini bilin sahiplenin 🙏🏻😇

0|1
    0|0
  • Bu yaşıma kadar sevgililer gününe yalnız girdim tabi insan bazen istiyor 😂

0|0
    0|0
  • Ben yanlız da mutluyum bunun için saçma bir güne ihtiyacım yok.

0|0
    0|0
  • 15 şubatı bekliyorum ben şahsen maaş neyim yatıyo >3

0|0
    0|0
  • Sayın bekar ama aşka aşık dostlarım, burası çok sıkıcı sakın gelmeyin, derdim.

0|0
    0|0
  • Bekarlik sultanlik 😂 aman bisver bidahaki sevgililer gunune

0|0
    0|0
  • Para tuzağı ve çok fazla abartılmış saçma bir gün. Başkasının adına değil kendim söylüyorum. :)

0|0
    0|0
  • Bütün sevgilisi olanlardan nefret ediyorum 😊

2|1
    0|0
    • Söylediğin laf çok kötü, keşke sana karşı çıkabilsaydım,
      ama ne yazık ki aynı fikirdeyim.

• Şimdi bitane olsaydı sanaldan..

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    59