#KendiniSev
SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgililer Günü'nde bekarların düşüncelerine tercüman olsaydık dilimizden neler dökülürdü?

Sevgililer Günü'nde bekarların düşüncelerine tercüman olsaydık dilimizden neler dökülürdü?Sevgililer Günü'nde yalnız olanların düşüncelerini duyabilseydik neler dinlerdik?
#KendiniSev

2|4
8086

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 86

• Once su sorunun cevabini bulun derdim... kizlar erkeklerin odunlugundan sadakatsizliginden durust olmadigindan sikayetci erkekler de kizlarin cok egolu kaprisli olusundan sikayetci yani her iki cinsde mukemmel ama karsi cins de sorun var diye sikayetciyken suclu taraf kim hakli olan kim onca erkek ve kiz nufusu bollugu icinde canim ulkemin insanlari dogru kisiyi bulamamakdan muzdarip bu dogru insan nerden gelecek baska gezegende eksiksiz hatasiz varliklar yasiyorda bizmi bilmiyoruz sorun nerde sizde?

1|0
    0|0
  • Günümüzdeki ilişkilerin bir çoğu samimiyetsiz. Samimiyetsiz duygular yaşamaktansa yalnızlık güzeldir.

0|0
    0|0
  • Nazar etme ne olur, çalış seninde olur.

1|0
    0|0
  • Sevmeyin derdim böyle iyisiniz

2|0
    0|0
  • şu an herkes bir yerlerde bişeyler yapıyor bizde evde çay demlemiş çay içiyor deriz galiba 😂

1|0
    0|0
  • Saçma sapan bir inanış

1|0
    0|0
  • Sevgilisi olmayanlar hic canini sıkmasın eski sevgilinize mesaj atın... yarin bulusalim diyin ne alaka ayrildik biz derse sevgililer gunu dediler eski yeni demediler bende yazdim der kivirirsin 😂😂 denemekle ne kaybedersiniz hadi parmaklar. Bos durmasin

0|0
    0|0
  • Sadece 14 şubatta yalnız olduğum için şükrediyorum.

1|0
    0|0
  • Daha önce hiç 14 Şubat'a kız arkadaşımla girmemiştim olsaydı ilk olacaktı yanlış anlamayın üzülmüyorum.. yalnızlığa alıştık.

1|0
    0|0
  • Tüm bekarların 14 Şubat için ortak düşüncesi;
    -Geldi yine tipini sevdiğim...

1|0
    0|0
  • 5 sene ustuste ayni kişiyle kutladık şimdi başkasıyla kutluyor çok takmayın hayat kısa 😎 ne demiş yamaç abımız sıkıntı yoksa sıkıntı vardır

3|0
    0|0
  • Bulutlara Esir Olduk Şarkısını Çevirebilirdik 😄😄

1|0
    0|0
  • Skck kimse yok lanet olsun diye dinlerdik Erkeklerin yüzde sekseninden :D

0|1
    0|0
  • Ne kastınız be dövünüp durmayın istisnasız her 14 Şubat ta bir şekilde yanlız kalmayı başaran bir yanlız olarak söyleyimde rahat edin

Çokta tın çokta fifi, gerçekten bunda takacak birşey yok hayat gayet güzel ve mutlu bir şekilde devam ediyor o günde kimseyi kiskandigimiz yok bizden çok siz dertlendiniz raad olun. Kitap var internet var arkadaşlar var bitmeyen iş güç para hırsı falan meşgale çok yani yıpratmayın kendinizi bizi düşünerek.

1|0
    0|0
  • 30 yilin bekarligi, boyle iyiyim...

0|0
    0|0
  • Çok şanslısın hediye derdin yok trip derdin yok

1|0
    0|0
  • Atalarımız için şu yaşa kadar bir tohum atamadık ulan.

1|0
    0|0
  • Yalnizlik mutluluktur..

1|0
    0|0
  • 14 subat sacma 😂😂

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    66

Kızlar Ne Diyor 80

• kendi düşüncenizi okuyun sizinle ayni fikirdelerdir.

1|0
    0|0
  • Beb de bekar olduğum için. ..

1|0
    0|0
  • Sevgiliden bir hayır görmeyenlerin mutlu, yalnız olmaktan mutsuz olanların ve mutluluğu sevgili olmadan bulunmayacağını düşünenlerin mutsuz olacağı bir gün.

1|1
    0|0
  • Bekarım ve mutluyum :p :D
    Bu durum beni üzmüyor aslında sadece aşk'ın artık kalmayışına ve insanların sadece cinselliği aşk sanıp karşıdaki istemeyince ''hadi sen de istiyorsun.'' gibi nidalarına, buna ve bunları yapanlara sinirleniyorum ama bu günü güzel yapmak da elimizde

0|0
    0|0
  • yalnızım bişey demiycem

1|1
    0|0
  • Para para para

1|1
    0|0
  • Bütün sevgilisi olanlardan nefret ediyorum 😊

2|1
    0|0
    • Söylediğin laf çok kötü, keşke sana karşı çıkabilsaydım,
      ama ne yazık ki aynı fikirdeyim.

• Sevgilim görüştüklerim oldu ama hiç sevgililer gününe denk gelmedi şu site olmasa belki unuturdum bile

0|1
    0|0
  • Bugün de ölmedim anne 🤧😂😂

1|0
    0|0
  • Mutluyum, param cebimde kalıyor.

1|1
    0|0
  • Bekarlık sultanlıksa sevgililer günü olması neyi değiştirir.

1|0
    0|0
  • Bilemedim şu an. :D

1|0
    0|0
  • Acımasiz bir gun

1|1
    0|0
  • Yani anlamıyorum 2 3 gavurun çıkardığı gereksin bir günü neden bu kadar putlaştıriyorlar. Sevgilim olmadığı için değil sadece ben sevgimi 1 güne sığdıramam. Gereksiz bnce ama siz kutlayın yani belki aşkınızı büyültürsünüz 😂😂

1|0
    0|0
  • Param ve zamanım cebime kaldı çok şükür

0|0
    0|0
  • Hepsi küresel sermayenin oyunları 😅😜

0|0
    0|0
  • Şimdi bitane olsaydı sanaldan..

1|0
    0|0
  • Yanlızım çünkü zirve tek kişilik : ) #KendiniSev

2|2
    0|0
  • Vıcık vıcık olmayın, bir de boya badana ne alaka düğünde miyiz alt üsttü 13 ten sonra 15 ten önceki bir gün.

0|1
    0|0
  • inşallah bir gün tencere gibi yuvarlanır kapaginizi bulursunuz 😀😁😂😂😃😍

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    60
Yükleniyor... ;