#KendiniSev
SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgilinin kişiliğini söyle, ona en uygun Sevgililer Günü hediyesini bulalım! Senin sevgilin hangisi?

Sevgililer Günü kapıda, birçoğumuz hediye telaşına kapıldık bile. Sevgiliye klişe hediyeler yerine onun karakter özelliklerine göre hediye almak bana daha doğru geliyor.

Peki senin sevgilinin karakterine en uygun hediye hangisi? Oy ver, en uygun hediyeyi bulalım :)
  • Sevgilinin kişiliğini söyle, ona en uygun Sevgililer Günü hediyesini bulalım! Senin sevgilin hangisi?Sevgilim; neşeli, ortamların aranılan ismi, popüler mi popüler
    A seç
  • Sevgilinin kişiliğini söyle, ona en uygun Sevgililer Günü hediyesini bulalım! Senin sevgilin hangisi?Sevgilim; mükemmeliyetçidir ve her şeyin en kalitelisini sever
    B seç
  • Sevgilinin kişiliğini söyle, ona en uygun Sevgililer Günü hediyesini bulalım! Senin sevgilin hangisi?Sevgilim; çikolata alsa arkadaşıyla paylaşacak kadar yardımsever, paylaşımcı
    C seç
  • Sevgilinin kişiliğini söyle, ona en uygun Sevgililer Günü hediyesini bulalım! Senin sevgilin hangisi?Sevgilim; dünyaya kalpli gözlükleriyle bakan, her yanı aşkla dolu bir romantik
    D seç
  • Sevgilinin kişiliğini söyle, ona en uygun Sevgililer Günü hediyesini bulalım! Senin sevgilin hangisi?En sadık sevgilim, kendim! Çünkü ben süperim, en iyisine değerim
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|8
379541

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilim yok çünkü kendimi seviyorum egoist değilim çünkü benim sevgim bana yetiyor başka birine yetecek kadar sevgim yok kendim mutlu olup başkasını mutlu edeceğime sadece kendimi mutlu ediyorum çünkü beni benden başka sevip kabullenecek başka kimsem yok

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim bir zamanlar cok romantikti. Bir kere bir oda dolusu gül ile 6. ayimizi kutlamıştı. Birkere de bana aldigi bir hediyeyi çikmaya başladığımız 9 kasim tarihli takvim yapraklarina sarmisti. Bir kere de tam çikma yildonumumuzde onun teklifini kabul ettigim gun saat ve dakika da romantik bir mesaj atmıştı. Tabi evlendik 2 çocuk oldu pazar kahvaltisinda bile hizlica karnini doyurup, oturunca kıçını hic kaldirmadiği koltuga oturup telefondan fütursuzca oyun oynuyor. Biseyler söylüyorum adam cevap bile vermiyor. Meğer transa geçiyormuş. Romantizim kalmadı yani.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 540

• Sevgilisinim kişiliğini öğrenememiş birisine başkasının alınacak hediye hakkında tavsiyede bulunmasına kalmışsa, geçmiş ola..
    Karşımdaki kişi sevgilimse ona alınacak en güzel hediyeyi benden başkası bilemez..

1|0
    0|0
  • .

Onu umutlandıracak, cesaret verecek, ihtiyacını giderecek, mutlu edecek, kalbini pır pır yapacak bir hediye olabilir.

Ama bunu illa da abartmanın bir anlamı yok!

Normalleşin biraz bu konuda, sadece sevgililer gününde değil, her zaman hediyeleşin.

.

0|0
    0|0
  • Paylaşımcı sevgili candır ya, en masumu odur en tatlısı odur en narini odur. Benim sevgilim de öyle, yerim. <3

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama kendime: en çok sevdiğim bir şeyi resmedecek bir şekilde hediye almasınız dilerdim sanırım. Hediye bile aramızda ki sevgiyi göstermeli. Sıradan bir şey olmamalı mesela. Aldığımız hediye onun ruhuna dokunmalı, kalbini fethetmeli.

0|0
    0|0
  • Hediye almiyacam onunla baskalirina hediye alacam cocuk esrgemw yurduna gotrcm😊

2|1
    0|0
  • Bir sevgilisi ve eşine seviyorsa unun herşeyi vücudunun yarim parçasıdır bir bayan bir güldür onu sulamasında bileceksiniz koklamasina bileceksin her ince yapragina bakmasına bileceksin en güzel hediye odur unu hiç Birgün kirmiyacaksin

0|0
    0|0
  • Filtre kahve makinesine bak ya 200 kusur lira o paraya neler yapılmaz la 😂

1|0
    0|0
  • 13 Şubat da doğucak kadar talihsiz ben ertesi günü bile düşünemiyorum

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmasın sakın. Bir zamanlardaki sevgili için oy verdim. :(

1|0
    0|0
  • Bana bir kahve makinesi verin, dünyayı yerinden oynatayım. :):

2|0
    0|0
  • ama kocamannn beyaz. karni siyahhhh bir pandacik. cikla koca uymasada sjsjsjss

0|0
    0|0
  • Bütün bunlar boş hazırlıklar Gerçek Sevgi Aşk ise her hal ile kabul dur :) <3 sevgi herşeyden üstündür

0|0
    0|0
  • Bence güzel bir ayna aynanın üzerine güzel bir yazı
    Bu aynaya her baktığında dünyanın en tatlı ve en güzel gözlerini göreceksin birtanem
    O zaman romantizmin dibine vur 😊😂

0|0
    0|0
  • Gozlerine bakmak ve seni seviyorum demek baska hediye istemem

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok hem olsa da sevgililer gününe inanmıyorum

2|0
    0|0
  • Sevdigimi en iyi ben tanirim , hediye alacaksam buna kendim karar vermek isterim , bana ait olsun isterim bu ayricalik...

0|0
    0|0
  • Benim olmayan sevgilimin olmayan karakterini ve olmayan sevgilimin beğeneceği olmayan hediyeyi benden daha mı iyi bilecek siniz? Üzdünüz.

0|0
    0|0
  • Paylaşım harika teşekkürler hep düşündüğüm ancak, alamadığım hediyeyi alacağım.

1|0
    0|0
  • E dedim filtre kahve makinesi çıktı o da zaten evde var şimdi kendimi şimartmaya gidiyorum, gelmek isteyen varmı?

1|0
    0|0
  • Çünkü o olmadan ortamda neşe gülümseme olmuyorsa herkez onu soruyor geldin die gözünün içine bakıyorsa başka sebeb aramaya gerek var mı sizce

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    520

Kızlar Ne Diyor 378

• Bugün en yakın arkadaşımla onun sevgilisi için saatlerde dükkan gezdik, hediye düşündük, bulmaya çalıştık bulamadık, tekrar düşündük fiyatı bizi aştı -öğrenciyiz sonuçta- sonra tekrar düşündük artık düşündüğümüz olmasada aldık, durmadan yürüdük ben arada öldüm falan yani teşekkürler canım ben sevgili almayayım.

1|0
    0|0
  • Gerçekten Philips Hue sevgilim için güzel bir fikir. Maalesef özel günlerde masrafı minimumda tutmak için birbirimize söz verdik ve hediye almayacağız.

0|0
    0|0
  • Kendimi severim ama bu makine pahalidir kahveyi o kadar cok sevmem. Kendime cilt bakim seti alicam 14 subat dolayisiyla

1|0
    0|0
  • Ben canim kendime hediyeler alip kendimi simarticam

1|0
    0|0
  • Böyle bir derdim yok ondan en sondaki en mantıklısı geldi 😊😉😄

1|0
    0|0
  • Bu sene bir başımayım. Kahve makinesi uykusuz gecelerime en iyi çare olabilir gerçekten de. :)

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok da ondan ve olmasın da zaten karşı cinse güven konusunda hata yaptım ve bu yüzden kendim diyorum iyi ki de kurtulmuşum sevgili illetinden

1|0
    0|0
  • Benim manita mükemmelliyetci benden başkası bilmez onun ne istediğini 😎

1|0
    0|0
  • Sevgiliye hediye alinmaz
    sevgili kalici bisey degil bu yuzden bence hak da etmiyor

1|0
    0|0
  • Sevgilim olsa niye bu cevabi vereyim , bu da sorumu:)

1|0
    0|0
  • Hicbiri kendini begenmiş sadece kendi istedigi olsun karşının ne istedigini duygularını önemsemeyen bencil biri

2|0
    0|0
  • Benim sevgilim salaktır. Ahmaktır. İçimden söverek andım

1|0
    0|0
  • Akıllı Bileklik Öyle Pöh Pöhlü Birşey Değil Ama Bilemedim Pek

1|0
    0|0
  • Sevgilim olunca dönerim artık bu ankete 48493 yıl sonra

1|0
    0|0
  • bana sorsalar ancak bu kadar iyi bir hediye alırdım kendime :D :D

1|0
    0|0
  • Bence kaliteli bir traş makine seti erkek için ideal ve siradan olmayan bir hediye diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Beğenemedim çok stabil hediyeler söylenilmiş bunlar zaten herkesin düşünüp alabileceği şeyler bize tahmin edemeyeceği unstabil hediyeler lazım 😂

0|0
    0|0
  • bence en güzel hediye ona sevdiğini söylemek sevdiğini hissetirmek

0|0
    0|0
  • Filtre kahve makinesi neden 220 dünyam başıma yıkıldı

0|0
    0|0
  • Aşk miydi beni boyle yakıp kavuran yoksa ben mi aşk sanıyordum sebebini bilmiyorum ama ben artık kimseyi sevmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    358
Yükleniyor...