Havaya karışan aşk kokusu adına! Sevgililer Günü'nü 15 Şubat'ta değersizleşecek bir hediye almadan nasıl atlatırım?

FiaLena
Havaya karışan aşk kokusu adına! Sevgililer Gününü 15 Şubatta değersizleşecek bir hediye almadan nasıl atlatırım?
14 Şubat Sevgililer Günü'ne çok az kaldı! Heyecanlı mıyız romantik KScanlar? Ben çok heyecanlıyım da! 2.5 yıllık uzun bir ilişkim var, normalde hediye seçiminde hiç zorlanmam ama bu Sevgililer Günü'nde tıkandım galiba. Erkeklerin bizlere aldığı kırmızı güller, 14 Şubat temalı kar küreleri vs ertesi gün değersizleşecek hediyeler. Bizlerin erkeklere aldığı; pijamalı, çikolatalı hediyeler de öyle. Daha önce kol saati, cüzdan ve kitap serisi almıştım tekrar bu klişe hediyeleri almak istemiyorum.

Privacy'nin aşkı çağrıştıran, büyüleyici kokularından alayım diyorum. Aşk, bile bile tutsaklıktır diyorlar sloganlarında, işte aradığım tutku bu! Hem o koku sayesinde, hep beni hatırlar. Ne diyorsunuz?Şu reklam müziğine de bitiyorum yahu :D
Havaya karışan aşk kokusu adına! Sevgililer Günü'nü 15 Şubat'ta değersizleşecek bir hediye almadan nasıl atlatırım?
1
1
Görüşünü yaz