Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?

Aşkın binlerce hali var; en sevdiğimiz siyah-beyaz film gibi olan! Sence aşkı anlatan en tutku dolu cümle hangisi hemen seç; havadaki aşk kokusuna yorum ve görüşlerinle katılmayı unutma. 🖤
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk, her şeyi unutturan sıcacık bir sarılmadır.
    A seç
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk, kokusunu özlemektir.
    B seç
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk bile bile tutsaklıktır.
    C seç
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk, tüm kalbinle oynanan bir oyundur.
    D seç
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk, bitmesini hiç istemediğin bir şarkı gibidir.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|10
346414

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

346414
  • Özledim be kadın ! Özledim…
    Saçlarında ki ‘ben’ kırıklarını özledim…
    Gözlerinde boğulmayı özledim…
    Dudaklarında haram’ı özledim…
    Ellerinde sevabı özledim…
    Sorma bana ‘beni özledin mi?’ diye…
    Özledim ulan ! Özledim…

0|0
    0|0
  • Aşk bile bile tutsaklıktır diyorum tabi bu her ilişki icin geçerli değil benim icin bu boyle asik olursun bir gun aci çekeceğini bile bile seversin.

0|0
    0|0
  • (Aşk) denilen boyutun gerçek kavramını anlatan kelimeler keşfedilmedi hâlen..
    bütün Denizler ( Bürekkep ) olsa bütün
    ağaçlarlarda ( Kalem) olsa Aşkın gerçek boyutunu anlatmaya Ömür (Güç ) yetmezki...

0|0
    0|0
  • Korkuyorum. Benim o kadar canım kalmadı. Dayanacağımı da biliyorum, huyum bu ama artık hiçbir hasrete, aşka göğüs germek istemiyorum. Yorgunum.

0|0
    0|0
  • Eşime sarılınca kendimi çok güvende hissederim sarılmak daha doğrusu o yanımda olduğu için sarılabilmek benim için en büyük mutluluktur. Kıymetlidir benim için.

0|0
    0|0
  • Aşk her dilde farklı söylenir her kalpte aynı yaşanır

0|0
    0|0
  • Aşık olacağınıza sarhoş olun en azından kusunca geçiyor

0|0
    0|0
  • Aşk, gülüşünü izleyip gülümsemektir. O her şeyden habersiz tüm mutluluğunu dışa vururken sen de ona vurulursun ya işte öyle bir şeydir aşk.

0|0
    0|0
  • Bence aşk kimsayal bir reaksiyon sonucu elinizde olmadan gelişen bişi ama sevgi farklı onu büyütürsün her geçen yıl dahada büyür ya da tam tersi olur ama bu bizim elimizde :) o yüzden aşk olayını abartmayın sizinle oyun oynayan bir duygu sadece

0|0
    0|0
  • cinayet dediğiniz, ille kanlı, bıçaklı olmaz, aşk da bir cinayettir

0|0
    0|0
  • Aşk gözlerini kapatıp karanlık gözler ile aydınlık bir zihin aracılığıyla doğru yolu bulmaktır. Verdiğiniz her karar sizi zincirleme bir oyuna koyar...

0|0
    0|0
  • hem bile bile. tutsaklik. hemde akillilarin isi. degil

0|0
    0|0
  • Insan görüntüsünü unutur sesini unutur ama kokusunu her zaman hatirlar. Olse bile

0|0
    0|0
  • Suskunluktur. Aşk, biz susarken avazın çıktığı kadar haykırmaktır.

0|0
    0|0
  • Sonsuza kadar çok uzun bir zaman; ama bu zamanı senin yanında geçirmeyi dert etmem asla.

0|0
    0|0
  • Sarılınca hersey unutulur Gider Ne küskünluk kalir nede keder Aşk öyle bişeyki mitlastis gibi Çekerse birbirine kopamaz Ayrılimaz Ask Iki mum gibi Beraber yanarlar beraber sönerler biri Sönerse Diğeri bekler Biri Biterse Diğeride Biter ;))

0|0
    0|0
  • ''amoğğğğ pazarda soğanın kilosu 15 tlye çıkmış abdulrezzak ne b*k yiycez şimdi'

0|0
    0|0
  • belki bir şarkının her sesinde
    belki bir sahil meyhanesinde
    belki de içtiğim sigaranın dumanısın... (işte bitmeyen bir şarkı gibi)

0|0
    0|0
  • Aşk yok teslim olmak yok sevgilim yok beni seven yok

0|0
    0|0
  • Aşk, her şeyi unutturan sıcacık bir sarılmadır dedim lakin oradaki şıklardan yanlış olanını görmedim. Yani aslında hepsi ve daha niceleri.

0|0
    0|0
  • Cık. En iyi cümle zevceeem, iyi ki benimsin demektir. ❤
    *gündüzün enerjiyle dolsun*

0|0
    0|0
  • Gözlerin gözlerime degince
    Felaketim olurdu aglardim
    Atilla ilhan

0|0
    0|0
  • Kokusunu özlemektir onun çünkü herkesin kokusu kendine özgüdür

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun onu deli gbi hala ilk gunki gibi özlemektir kokusunu, bakişini , sarilmasini hatta kavgayi bile özlemektir 😔

0|0
    0|0
  • Tarif edecem madde burada yok.
    Hanımlar daha güzel cevap verir bence.

0|0
    0|0
  • Çıkmaz yazdığı halde ısrarla girdiğin sokağın adıdır aşk.

0|0
    0|0
  • Sokakta yürürken duyduğun bir parfüm kokusu ve canlanan onlarca hatıra. Onun için aşk özlediğin parfüm kokusudur. O uzaktayken kokusu olan yastıkla uyuyup özlemini içine bastırmaktır.

0|0
    0|0
  • Aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir, En sevdiğim tatlı kazandibidir. Leyla sev beni, sokma müşküle, Seninle kaşık atalım iki tabak keşküle. Tosun paşa :D

0|0
    0|0
  • Benim aşka inancım kalmadı

https://youtu.be/XDAE1u3SXQQ

0|0
    0|0
  • Aşk kokusunu özlemektir. Eski asker mektupları da bile kokunu çok özledim der. Fakat parfüm değil ten kokusunu.

0|0
    0|0
  • son şık olabilir ama daha yaratıcı seçenekler beklerdim

1|0
    0|0
  • Yanındayken bile özlemek, bakmalara doyamamak, bir kere bile dokunmadığın konuşmadığın kişiden vazgeçememe

0|0
    0|0
  • Dedi. "Derviş halin nicedir?"
    Dedim."Gah gündüz gah gecedir!
    Arife nice, cahile bilmecedir!
    Adına aşk derler, üç harf tek hecedir."

0|0
    0|0
  • Aşk, hiç görmeden sevebilmektir.
    Sahi? Ruhumu yoksa bedenimi önemli senin için.
    Çok yoruldum çocuk, çok.

0|0
    0|0
  • Aşk, onu her gördüğünde ilk kez görüyormuş gibi sevinmek ve fazlasıyla iyi hissetmektir.

1|0
    0|0
  • Aşk aslında kendini bulmaktır, dengini değil. Zira, küçük insan dengini, büyük insan dengini arar... Der Yunus Emre.

1|0
    0|0
  • Aşık olunca onu görünce sanki bir an zaman durmuş gibi olur. Gece yastığa kafanızı koyduğunuz da aklınıza gelir ve o an yüzünüzda oluşan gülme isteğidir :)

0|0
    0|0
  • Aşk iliklerine kemiklerine hücrelerine girebilen tek olaydır. Aşk yok olmaktır...

0|1
    0|0
  • Aşk, kapısı olmayan bir zindan gibi girmek de çıkmak da zor...

1|0
    0|0
  • aşk hem hiçbir şey hem her şey öyle saçma öyle karışık

0|1
    0|0
  • Aşk kendi başına bir cümledir zaten okumasını bilene

0|1
    0|0
  • Aşk neyin doğru neyin yanlış olduğuna sağlıklı karar verememe durumudur.

1|0
    0|0
  • Askinda ask acisininda tarifi yok yasiyorsun ikisinide dibine kadar

1|0
    0|0
  • Aşk: Tüm duyu organların iflasından kurtaracak hediye çekidir :D d

1|0
    1|1
  • aşk turkiyde :
    kızların tinerciler ile sevgili olmasıdır.
    Erkeklerin garip fantezisidir..

1|1
    0|0
  • Aşk bir alev topu ise, sevgi onun arkada bıraktığı kordur

0|2
    0|0
  • Sevmek güzel birinde aşkı aramak değil, o kişide bilmediğin bir zamanın beklenmedik bir anında kendini bulmaktır😇

1|0
    0|0
  • ve kuru yaprak dala dediki, beni unutma hatırla yeşil günlerimizi

0|1
    0|0
  • Bence aşk kendi kendinin beyninin sigortasını artırmaktır bittikten sonra kendine gelip pişman olmaktır

0|0
    0|0
  • benım ask anlayısım bu sekılde oldugu ıcın benı anlattıgını dusundugumden dolayı bu secenek daha cok benı anımsatıyor ve bu secenegı secmemde etkın oluyor

0|0
    0|0
  • Aşk sahile vuran dev dalgalar gibidir, yüreğinin her köşesine çarpan.

0|0
    0|0
  • Hayat arkadaşınıza her zaman sarılırsınız onun kokusunu içinize çekmek aşk kokusudur. o güzel koku sizi hayata aşka bağlar inanın bambaşka birşeydir gördüğün an sevdiğini burnuna kokusu gelir.

0|0
    0|0
  • Tüm kalbinle seversin sonunda ya mutlu olursun ya üzülürsn ama mutluluk nadir olur genellikle üzülüp kaybedersin kısacası
    Kumar gibi
    Kazansak haram
    Kaybetsek başkasının..

0|0
    0|0
  • aşk benim için anlamı sıkıntılarını guvenebildigin tabikide ilgi duydugunla paylaşıp birlikte partnerin olarak çözümlemekdir sorunları birbir yenmektir aşkadamı emrinizde

0|0
    0|0
  • Yalnızlık, insanın bazen kendinden bile kaçmak istemesi, öylesine bir başınalık halidir. Aşk ise kendinden bile kaçarken, bir başka yalnızlığa tutulmaktır!

0|0
    0|0
  • Kokusunu özlemektir, kimse koku özlemek zorunda kalmasın dileklerimle..

0|0
    0|0
  • Aşk mı? Devam ederse huzur, biterse bir ruhun ölümü

0|0
    0|0
  • Biri şu şarkının ful halini paylaşsın reklam çıktığından beridir arıyorum 😂

0|0
    0|0
  • Aşk birinin seçeksizliği değil, binlerce kişi arasındakı tercihi olmaktır. Ve en sevdiğim cümle "Sen benim seçeneksizliğim değil, tercihimsin".. Ve ya "Sen benim eksik kalan yanımsın".

0|0
    0|0
  • Aşk birine canını yakacağını bile bile teslim olmaktır ya sever ya öldürür

0|0
    0|0
  • Daha Fazla
    640

Benzer Benceler

Yükleniyor...