#Aşkİçin

Privacy

Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?

Aşkın binlerce hali var; en sevdiğimiz siyah-beyaz film gibi olan! Sence aşkı anlatan en tutku dolu cümle hangisi hemen seç; havadaki aşk kokusuna yorum ve görüşlerinle katılmayı unutma. 🖤
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk, her şeyi unutturan sıcacık bir sarılmadır.
    A seç
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk, kokusunu özlemektir.
    B seç
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk bile bile tutsaklıktır.
    C seç
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk, tüm kalbinle oynanan bir oyundur.
    D seç
  • Sence aşkı anlatan en romantik cümle hangisi?Aşk, bitmesini hiç istemediğin bir şarkı gibidir.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|10
343409

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

343409
  • En güzeli;

Aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir.
    En sevdiğim tatlı kazandibidir.
    Leyla sokma beni müşküle
    Seninle kaşık atalım bir tabak keşküle.

10|7
    3|2
  • Nasıl bir hisse; O kokar her şey, sadece onun kokusu gelir burnuna, sadece onun kokusu iç yakar, sadece onun kokusu midene kelebek kaçmış gibi yapar seni... Kokusuna aşık olmak diye bir gerçek var hayatta...

1|1
    0|0
  • Aşk güvendir, fedakarlıktır, birbirine kenetlenmektir❤

4|4
    0|2
  • Kokusunu, sesini, gülüşünü kısacası ona dair her şeyini özlemektir aşk.

3|3
    0|1
  • Aşk, kapısı olmayan bir zindan gibi girmek de çıkmak da zor...

1|0
    0|0
  • Aşk: Tüm duyu organların iflasından kurtaracak hediye çekidir :D d

1|0
    1|1
  • Bazen küçük bir an için ömür bile verebilmektir😍

12|7
    1|1
  • Şaka bir yana kokusunu bile çok özledim.

9|8
    2|0
  • Aşk bile bile uçuruma yürümektir.

9|6
    0|1
  • Aşk bile bile tutsaklıktır.

1|3
    0|0
  • Aşk, bitmesini hiç istemediğin bir şarkı gibidir.

2|0
    0|0
  • Aşk, bitmesini hiç istemediğin bir şarkı gibidir.

1|2
    0|1
  • Aşk kokusunu özlemektir.❤

1|0
    0|0
  • Kokusunu özlemektir elbette.

1|0
    0|1
  • koku burundan girip ruhun derinliklerine doğru hareket eder ve orada kalıcı izler bırakır bu yüzden kokunu özledim denir. Bir nevi ruha yazılan yazı gibidir koku söz uçar yazı kalır gibi söylenen sözler unutulur ama o koku ruha nüfuz eder ve bir ömür boyu orada yerini korur.

0|0
    0|0
  • aşk 1 hafta sürer en fazla 1 ay fena halde yemez icmezsin sonra kiz başlar ailemle tanistiriyimmi seni demeye he o olaya girince aşk birer menfaatler başlar evlenince de iş tamamen maddiyat olur çocuk ta olursa yaptırımlar başlar sonra tehdit hakeret ve ayrılık aşk bir boktur yemeyen yoktur

0|0
    0|0
  • Aşk ugruna ölümü göze almaktır.
    Aşk en mutsuz oldugun anda kainatın mutlu insanı olmaktır.
    Aşk herşeye ragmen sevmektir.
    Aşk dört duvar arasında umudu bekleyen bir esir gibidir.
    Aşk gecenin karanlıgında sessiz adımlarla kendi benligini arayan bir ruh gibidir

0|0
    0|0
  • Sarılmak zihin, vücut ve duygular arasında özel bir bağ meydana getirir.
    Sevgi ve samimiyeti en iyi göstermenin şeklidir benim düşünceme göre sevdiklerinize sımsıkı sarılın.

1|1
    0|0
  • Ağlarken birine sarıldıgında daha çok ağlar insan. Sarılmak o kadar ince ve o kadar derin ki... Hele ki karşındaki sevdiğin aşık oluğun kişiyse dünyalara bedel. Kokusunu içine çekmek, kqlp atışını hissetmek, sarıp sarmaladığı kollarında bebek gibi kendini huzurlu ve güvende hissetmek. Çok başka çok derin bir duygu bence...

1|0
    0|0
  • Aşk sarılmaktır...

Sahtesi "an be an" belli olan bir gerçekliktir. Hissedilmiş bağlılık, şekil bulmuş birlikteliktir bence...

Derin derin nefes çektiğinde de buram buram onun kokusunun içine dolmasıdır...

Saygılar :)

0|0
    0|0
  • Nargile içerken ağabeyin birine aşk nedir? diye sorduğumda şunları demişti; -İki türlü aşk vardır kardeşim, tek taraflı ve çift taraflı. Tek taraflısı bu közü elinle tutmak ve canının yanmasına aldırış etmemektir, çift taraflısı ise, çayını hazırlayıp bu közü maşayla tutmaktır. Aradaki farkı anlamışsındır umarım.

0|0
    0|0
  • Awk sana yasak olsa bile onu ozlemek onu yawamak onun bakiwini kokusunu ellerinin sicakligini sana dokunuwunu hissetmektir aklindan ilk gunku gibi hic cikarmamamtir awk sadece ve sadece onu duwunmektir her an her saniye kokusunu bilmeden kokusunu duymaktir ben cok awigim off

0|0
    0|0
  • Bilmem afilli şeyler de yazamam. Ama Mecnun a sormuşlar madem bu kadar acı çektin bedel ödedin neden kolayı yapıp kızı kaçırmadın demişler. O ise "annesi üzülürdü, kalbinde Leyla olan birini üzemem." demiş siz şimdi bana n derseniz diyin bu kadar dolu dolu aşk kokabilir mi bir cümle?

0|0
    0|0
  • Aşk tutsaklıktır, tabi sadık olursan. Sadık olmadıktan sonra tutsak olmadığın gibi aşık da değilsindir. Gerçek aşık sadık olur, sadık olan da tutsak! Romantik bir cümle değil sanki isyan cümlesi gibi sanki..

0|0
    0|0
  • Aşk bence karşılıklıkli ise şu dünyayı her anlamıyla çekilir hale getirmek, pembe pembe kelebekler uçurtmak. Karşılıksız ve sancılı bir ilişkide aşk ise dünyada tatsız ot gibi yaşamak, şu gün hayatı cehenneme çevirmek filan filan...

0|0
    0|0
  • Bir cümle vardı bu beni acayip etkilemişti. " Mecnun a sormuşlar Leyla yı neden kaçırmadın diye, annesi çok üzülürdü içinde Leyla olan bir kalbi ben kıramam ki " demiş Bu sizin tüm cümlelerinizi şiirlerinizi ezer geçer.

2|0
    0|0
  • bir dağ düşünün gözünüzün ırakında duran yüp yüksek bir tırmanırsınız bin olursununuz ve tatlı sonda zirveye ulaşma tamam orda hava güzel oksijen bol ve ki her anın müferrah ruhunu kadife, ipeksi arasında tımarlıyan ne alaki bırakıp bir an bile terki dile edilirmi.

0|0
    0|0
  • yasamadigim icin bilemem. sunu biliyorum. ask saplantili bir ruh halidir. saglikli bedenlerde yesermez. aslolan sevgidir. sevgi zamana yayilan emek gerektiren bir duygu oldugu icin her zaman uzun omurludur. ask icin birsey yapmak gerekmez kolayca kazanilir. bir goruste asik olunurmus. o halde boylesine radikal ve temelsiz bir hissiyat bitmeye mahkum degilmidir? nitekim asigim diyenlerin 2 gun sonra nefret duygularini dile getirdiklerini goruyoruz. emek verin sevin sevilin. nacizane tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • "Bu hayatta seni kim incittiyse, hepsi için ben özür dilerim." diyen birini bulursam bilinki hayatımın aşkını bulmuşumdur..

0|2
    0|0
  • Aşk sevmek ve ona inanmaktır. havadaki kokusu demek onunla yaşadığın yaşantıları onsuzkende o atmasförü solumazdır. o yaşadığın solumada kişinin ona olan özlemidir en güzel hava sevgilinle geçirdiğin zamandaki doğa ve hava kokusudur saygılarımla

0|0
    0|0
  • Aslında Uzun yıllar kullanmış biri olarak, sloganın Privacy'e ait olduğunu biliyorum ama seçeneği işaretlediğimde arkasından onun çıkacağını tahmin etmemiştim. İlk duyduğumdan beri aşkı en iyi tanımladığına inandığım cümlelerden biri olduğu için seeçmiştim bunu.

0|0
    0|0
  • Sevgilin olunca hele ki aşıksan dünyan o insana bağlı oluyor. Bence aşk bu yaşamın en saçma duygusu. Ama baktığında en çok hoşlandığımız ve haz aldığımız duygusu da yanı zamanda. Bence "aşk bile tutsaklıktır". Bir kere duyguların o kişiye tutsak kalıyor.

1|0
    0|0
    • 23saat

Ne kadar güzel anlatmışsın. Mantıksız ama çok güzel bir duygu aşk. Hep aşk olsun kankalar...

• Sevgilinin kokusu yoktur. Sevgilinin parfüm kokusu vardır. Sanırım bu soruda bundan yola çıkarak sorulmuş. Aşk resmen tutsaklıktır vazgeçememenin tek sebebi budur. Ama o da bir yere kadar tabii... eğer verilen ve görülen değer aynı seviyede değilse ne olursa olsun bu tutsaklık bitmeli. 😏

1|0
    1|0
  • Aşk yeni verniklenmiş parke gibidir. Önce parlaklığını seversin üstünde yürümek istersin sonra ayağın kayar tepetaklak olursun jdkskslsl 😀😂

0|1
    0|0
  • Aşk içten bir sıcacık sarılma, bir dakika bile onsuz kalmama, belirli bir zamana kadar saçmalama ve en önemlisi onun gözlerine derin derin kaybolmadır. Sonuç olarak 💖 mevsiminde onu doya doya özlemektir.

0|0
    0|0
  • Ona sarılacağım zamanı her defasında sabırsızlıkla bekliyorum, onun beni öptüğü an hiçbir şeyi fark etmiyorum, onu düşünmeden edemeyip düşünürken de aptal aptal gülümsediğimi fark ediyorum. Dini inancım pek sağlam değilken o üzülmesin diye dua ediyorum. Seviyorum, sevmek ve sevilmek güzel şey. Severken ya da sevilirken bunun kıymetini bilinmeli.

0|0
    0|0
  • Bazı kelimeler insanın anlatamayacağı türdendir. Yani kelime haznemiz yetersiz kalır çünkü orda duygular başlar şey gibi sevdiğiniz birini öperken gözleri kapatmak gibi niye yaptığını bilmiyorsun sorsa biri tam anlatılmaz çünkü hissediyorsun farklı bir şey işte

0|0
    0|0
  • Aşk o her mesaj attığında ellerinin aniden soğuması vücudunu bir titremenin almasıdır. Aşk her defasında aynı heyecanı tatmaktır. Bıkmadan, usanmadan...

0|1
    0|1
  • Benimsen;
    hürriyetim esastır üzerinde.
    vakti saati, oluru olmazı yok benim için !
    zirâ kısık ateşte aşk pişmez, çiğ kalır.
    bu yüzden
    her fırsatta içime çeke çeke
    her tenhada iç içe yaşarım seni...
    ( bu sözleri söyleyeceğim kızı arıyorum. )

1|0
    0|0
  • Aşk hislerimizi anlatamayacağız onca şeydir ki. Aşk ama geçicidir kalıcı olan birbirine olan saygı ve sevgi

0|0
    0|0
  • Varlığı bir dert, yokluğu yara derler ya...
    Bence tam da bu...

Tutsaklık; çünkü, şimdi ki aşklar maalesef yalan, doyumsuz, şaka, günlük...

Ama hayatında ki insanın senin zihnini sürekli meşgul etmesi bence tutsaklık...
    Bu her iki cins için de geçerli...

En önemli faktör de teknoloji...

0|0
    0|0
  • Şu zamanda aşkı anlatan bir kelime bir cümle bir harf bile yok bence çünkü aşka özel olan kelimelerin bı anlamı kalmadı herkes seni seviyorum diye biliyorum 2 günde eskide kaldı herşey gibi aşk da 🤨

0|0
    0|0
  • Aşk bunlar değildir aşk; görmeden kokusunu alamadan gözlerinin icine bakamadan için yansa bile onu ozleyebilmektir aşk bekleyebilmektir aşk. Gunaydiiiinnn 😍

0|0
    0|0
  • Aşk uyuşturucu gibidir onu bulunca hayatını kaybedersin, sadece onu istersin o olmadığında ona ulaşabilmek için her şeyi göze alırsın

0|0
    0|0
  • Bence aşk sevgi saygı özlem hayat nefes onu görünce kalb atışın kızarman elinin ayağının birbirine girmesi kelimeleri bir araya getirememen dir. Ama aşk birandan da yalan ihanet kırmak karşılıksızlık dir birine aşık olursun sonra onu dünyanın merkezi yaparsın o olmadan yüzün gülmez. İşte aşk hem güldürür hem ağlatır😕

0|0
    0|0
  • İnsan aşık olduğunda öyle biri olur ki o kalp sadece onun için çarpar onun için ağlar onun için acı çeker ama o acı öyle bir acıdır ki hiçbir acıya benzemez onun için ağladığı da o gözünden akan yaş kalbinden akan o kan aslında dır ama o acı o dökdüğün o yaş bir gün gelip her şeye değdiğini anlayacak ve bir oh çekeceksin ( inşallah herkese nasip olur aşık olmak )

0|0
    0|0
  • Bütün sıkıntılardan, dertlerden kaçıp da ona sığınıyorsun sanki. Dermanın o oluyor, huzuru onda hissediyorsun. Ufak bir tartışma bile geçse yüreğin sızlıyor, taş basıyorlar sanki. Yürek sızısı buymuş meğer diyorsun. Aşka inanmam, yok öyle bir şey derler. Var kardeşim. Yaşayınca, hissedince, aklına gelip yüzüne ufak bir tebessüm ekleyince aşk gerçekten de varmış diyorsun. Lakin unutma en büyük aşk, yüreğimizi en iyi Bilen' (c. c) dir 😊

0|0
    0|0
  • Kalbinle oynadığın eğlenceli bir oyundur. Süprizlerle dolu olan ve tansiyonların inişli çıkışlı olduğu... duyguların uçlarda yaşandığı...

Ve benim henüz oynayamadığım bir oyun...

0|0
    0|0
  • Ne kadar kalpsiz olursanız olun, kokusunu özlediğiniz birileri mutlaka vardır.
    Umarım kokusunu özlediğiniz kişinin cismine de kavuşursunuz.
    İlginç bir strateji...

0|0
    0|0
  • Seni düşlediğimde 'Sizce aşkı anlatan en romantik cümle hangisidir?' sorusuna bile cevap veremiyorum.. :)
    Mc_Aşık

0|0
    0|0
Daha Fazla
702

Benzer Benceler

Yükleniyor...